Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanio Koba - KJ - M4 Gas Blow Back


Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Wiadomo coś z tymi magazynkami?

 

 

Moja eMka od KJW/TK

-dodana krótka lufa od AEGa

-dodane RISy j.w.

-wymieniony uchwyt zawieszenia

-kolba wymieniona na LMT SPOMOD old gen

-dodany tłumik dźwięku KAC QD, bodajże GP

-kopia aimpointa

-kopia PEQ15

-latarka Surefire M951 z włącznikiem SW02

-zawieszenie BHI CQD sling

 

72975492.jpg

Link to post
Share on other sites

Moja ex - ładnie z nią zrobiłeś - będzie Jej lepiej z Tobą ...

Co do stanagów dostałem odpowiedź:

 

"For the moment the pre order for the stanag mag is not avaible. In febuary (at the end) it will be opening.

Regards

Cordialement.

l'équipe de Law Airsoft"

 

Tak że końcem lutego szykuj kasę na pre-order - im więcej tym większy rabat, tak że dobrze znaleść sobie kolegów do takiego zamówienia ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Do KJW najlepiej taki propan: http://www.simplyhike.co.uk/products/Coleman/PropaneCylinder-TwinPack.aspx

i adapter do ładowania (mam jeden na zbyciu) -nie ma ekonomiczniejszego rozwiązania...

Zależy kto się ile strzela, ale kumpel zużył 5 butli GG biorąc udział w tylu strzelaniach co ja.

Ja nie skończyłem jednej z tym propanem...

Edited by goroth84
Link to post
Share on other sites

U mnie strzelanie na propanie nie wchodzi w grę. Mieszkam w kamienicy, były już przypały z butlą turystyczną trzymaną w piwnicy (szczęście że nie w mojej, ale jednak administracja tutaj jest bezwzględna, kara ma trzy zera i nie zaczyna się od 1), a w mieszkaniu przelewał i przechowywał nie będę ze względu na maleńkie dziecko (nie mówiąc już o żonie, która by mnie na kopach wysadziła z trzeciego piętra).

Link to post
Share on other sites

Zależy kto się ile strzela, ale kumpel zużył 5 butli GG biorąc udział w tylu strzelaniach co ja.

Ja nie skończyłem jednej z tym propanem...

hmmmmm....

cena - £14.99

465g propane per cylinder

This item cannot be sent outside the UK

hmmmmmm

 

a w mieszkaniu przelewał i przechowywał nie będę

Slusznie. Mi ostatnio strzelił zawór bezpieczeństwa w małej butli. Było... śmierdząco :)

Edited by Chochla
Link to post
Share on other sites

Do KJW najlepiej taki propan: http://www.simplyhike.co.uk/products/Coleman/PropaneCylinder-TwinPack.aspx

i adapter do ładowania (mam jeden na zbyciu) -nie ma ekonomiczniejszego rozwiązania...

Zależy kto się ile strzela, ale kumpel zużył 5 butli GG biorąc udział w tylu strzelaniach co ja.

Ja nie skończyłem jednej z tym propanem...

 

 

Mylisz się :) Ekonomiczniej jest zasilać propanem mając butle 11kg i z niej napełniać butle np. 0,5kg

Jeden green gas to okolo 200g gazu. Policzyć można łatwo ... Butla 11kg odpowiada 55 butlom Green Gasu...

Dodam, że za koszt 11kg płace tyle co za 2 butle green gasu

 

A co do propanu Coleman - to masz mylne obliczenia ;) W niej jest ~450g propanu, czyli tyle co w 2 butlach green gasu z lekka nadwyzka i tyle w praktyce również wychodzi. Poza tym ja te butle kupowałem po 35zł

 

Swoja drogą - co za problem dogadać się z kims, aby u niego trzymać dużą butle, a mała turystyczna (0,5kg lub 1kg) w domu/piwnicy ? Butla green gasu niesie identyczne ryzyko, tylko że ładniej wygląda.

Poza tym - taki gaz to przelewa się na zewnatrzn, a nie w domu.

 

 

Generalnie jak mam całą instalacje na propan, to zapomniałem już co to znaczy "gazożerność" i moje gaziaki osiągają spore "przebiegi" strzałów :)

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak pisze Ari powyżej, mam z kuzynem instalke na propan i przez cały zeszły rok zużyliśmy jedną butle 11kg gazu na 2 repliki, a strzelamy niemało.

 

Koszty śmieszne w porównaniu do GG, cała instalacja kosztowała tyle co 5 butli GG na głowę i już się dawno 'spłaciła' :)

Edited by jarzab
Link to post
Share on other sites

Poza tym - co to za problem nawet trzymać butle 11kg we własnym mieszkaniu ?

Pod każdym zlewem w każdym mieszkaniu/domu stoi taka butla z propan-butanem i to non stop podczepiona do instalacji. Tym jakoś ludzie się nie martwią.

 

 

 

Mam nadzieję że temat butli z propanem został już w tym temacie wyczerpany...

 

pj

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Ari - nie w każdym. Są miasta, gdzie gaz jest doprowadzony do każdej posesji/bloku i tam może być zakaz (?) trzymania butli z gazem w mieszkaniu. Co nie zmienia, że ekonomia strzelania z propanu jest ogromna. A co do magazynków - to ktoś ma konto w tym sklepie/będzie coś zamawiał czy nie ?

Link to post
Share on other sites

Założyłem konto na law-airsoft. Ceny są następujące:

- 1 sztuka:

Total price :45 €

Shipping price :10 €

Total Cost with shipping :55 €

czyli 55 € za /szt.

 

- 5 sztuk:

Total price :214 €

Shipping price :16 €

Total Cost with shipping :230 €

czyli 46 € za /szt.

 

- 10 sztuk:

Total price : 405 €

Shipping price : 24 €

Total Cost with shipping : 429 €

czyli 42,90 € /szt.

 

Czy zebrałoby się 3 -4 chętnych dla obniżenia kosztów ? (do tego trzeba by było jeszcze doliczyć z 10 zł/szt za przesyłkę na terenie polski doliczyć).

Edited by HummerB
Link to post
Share on other sites

Ja chyba biorę jednego maga na próbę, a jeśli się okaże, że działa tak dobrze jak oryginały od Koby (ilość strzałów, brak syfonów) to paczkę pięciu od razu.

Mam takie pytanie-jaka kolba stała od M16 podejdzie? Szukać czegoś od WA/WE? Chciałbym sobie skonwertować Kobę na M16A4.

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu zakupiłem używaną emkę, pech chciał że nie dostałem tej ładowarki do magów. Ktoś wie gdzie to draństwo dostać? Wpychanie kulek kluczami lub nożem to nie dla mnie ;)

Jak się okaże że stanagi są szczelne i dobrej jakości to na drugą turę zamówień bym brał 5 sztuk.

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu zakupiłem używaną emkę, pech chciał że nie dostałem tej ładowarki do magów. Ktoś wie gdzie to draństwo dostać? Wpychanie kulek kluczami lub nożem to nie dla mnie ;)

wpychaj palcami, twardym trzeba byc nie mietkim :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...