Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanio Koba - KJ - M4 Gas Blow Back


Recommended Posts

no właśnie nie mam dostępu do chrono, może jak się sesja skończy czyli około za miesiąc będe na jakiejś strzelance i uda mi się spiknąć z ziomkiem który czasami bierze to ustrojstwo ze sobą, sprawdze i coś naskrobie dla potomnych

 

co do samego npas'a to jak jest ustawiony na max prędkość wylotową , czyli skręcony do oporu nic nie ma prawa mu się stać (przy regulacji ze zmniejszaniem fps robią się problemy)

 

btw znalazł ktoś jakieś info o metalowych receiwerach do kjw ?? no niema się co oszukiwać korpus niby jest metalowy ale jego trwałość można kwestionować :D

coś wzmocnionego by się przydało (i może z oznaczeniami jakimiś) bo zaczyna mi pękać ucho uppera z przodu i już się lekkie luzy robią między górą a dołem

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie rączka przeładowania zacinała się bo podczas składania źle założyłem (ponoć kultową już w niektórych kręgach) "gumkę recepturkę". Sprawdź czy ci się źle nie ułożyła albo jakoś nie przesunęła.

Link to post
Share on other sites

U mnie rączka przeładowania zacinała się bo podczas składania źle założyłem (ponoć kultową już w niektórych kręgach) "gumkę recepturkę". Sprawdź czy ci się źle nie ułożyła albo jakoś nie przesunęła.

 

O i to może być przyczyna :) wielkie dzięki. /zaraz sprawdzę.

 

Najprawdopodobniej gumka jest przyczyną... co zrobić żeby wyeliminować ten problem ? Można jakoś ?

Link to post
Share on other sites

Wybij pin, złam replikę, wyjmij bolta, zdejmij rączkę przeładowania i "guide rod" (jakkolwiek się to nazywa po naszemu), popraw gumkę, załóż guide rod i rączkę, ostrożnie wsuń bolta na miejsce, patrząc jak układa się gumka (pilnuj żeby się nie podwinęła ani nie skręciła przy tej czynności). Sprawdź czy działa. Jeśli nie jesteś pewien czy układasz gumkę poprawnie to zerknij sobie na filmik z kanału cradle airsoft gdzie wyraźnie widać jak gumka powinna być założona

 

Ps. Ari, zakładałeś już jakieś graty z Magpula do swojej emki? Jeśli tak to napisz co i jak ze spasowaniem.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Wybij pin, złam replikę, wyjmij bolta, zdejmij rączkę przeładowania i "guide rod" (jakkolwiek się to nazywa po naszemu), popraw gumkę, załóż guide rod i rączkę, ostrożnie wsuń bolta na miejsce, patrząc jak układa się gumka (pilnuj żeby się nie podwinęła ani nie skręciła przy tej czynności). Sprawdź czy działa. Jeśli nie jesteś pewien czy układasz gumkę poprawnie to zerknij sobie na filmik z kanału cradle airsoft gdzie wyraźnie widać jak gumka powinna być założona

 

Ps. Ari, zakładałeś już jakieś graty z Magpula do swojej emki? Jeśli tak to napisz co i jak ze spasowaniem.

 

 

Zajebiste forum z prawdziwego zdarzenia :) (byłem zapisany na wielu forach ale taka pomoc jak u was to tylko w USA) wielkie dzieki.

Poprawiłem na razie działa.

Link to post
Share on other sites

Kurna wszystko śmiga jak ta lala :biggrin: ale ja jestem zadowolony. Cała replika jest tak prosta w konserwacji (już nic się nie zacina) że jestem w szoku !! Kolega ma AEG i jeszcze nigdy nie rozkręcał (oddaje do serwisu) a ja wczoraj zrobiłem pełną konserwację. Czym czyścicie lufę ? Znalazłem film do którego się zastosowałem (czyszczę cienkim plastikowym patyczkiem z papierem toaletowym technicznym pryśniętym olejem sylikonowym) OK ?

Link to post
Share on other sites

Ps. Ari, zakładałeś już jakieś graty z Magpula do swojej emki? Jeśli tak to napisz co i jak ze spasowaniem.

 

- Magpul PTS MOE. Wystarczy dokleic na koncu prowadnicy kolby jakies 2 plasterki izolki i kolba pasuje perfekcyjnie bez jakiegokolwiek minimalne luzu

- Magwell firmy G&P. Pasuje bez problemu

- Rekojesc MIAD (produkcji chinskiej). Wystarczy dorobic maly bloczek z drewienka i go wstwic aby rekojesc dobrze pasowala. Doslownie 2 minuty roboty

183658_199019093458464_100000511250284_768946_1252426_n.jpg

Link to post
Share on other sites

To jest zwykle ucho zawieszenia ktore jest w standardzie z tą emka jezeli kupuje sie wersje RIS z krotsza lufa.

W wersji pierwszej czyli plastikowym chwytem i lufa dluzsza - tego ucha do zawieszenia nie ma

 

 

BTW:

Moj kolega po lekkich modyfikacjach ktore nie sprawily klopotu - zamontowal sobie ASAP Magpul do swojej emki. Kupował on wersje do GBB

Link to post
Share on other sites

@ JonnyWoo

wszystko jest w temacie, od aeg pasują całe frontsety (lufy po drobnej modyfikacji pilnikiem, risy, gripy, pierścienie montażowe-tu na myśli mam delta ring) w standardzie Tokyo Marui (czytaj temat dokładnie bo forum zaśmiecamy pisząc 2 lub więcej razy to samo :) )

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...