Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 - 22 sierpnia - Borne Sulinowo


Recommended Posts

A tak na powage zobaczymy ile da się w Ciebie ,,wlać,,  :)

Hmm, nie jestem pewien, co było myślą przewodnią tego posta...

I nie wiem (i chyba wolę nie wiedzieć :wink: ), dlaczego napisałeś "wlać" w cudzysłowiu...

 

A co do "wlewania we mnie", powiem tak: wlewać w siebie będę ja, wtedy, kiedy będę chciał (ale tak, żeby nie zakłóciło przebiegu imprezy :lol: ), to, co będę chciał i tyle, ile będę chciał.

 

I podłączam się do prośby QBSa - przestań zaśmiecać ten temat, ok?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jako, że wstałem i mam się nieźle ;) to potwierdzam - w tej sytuacji pozwolenie mamy wystarczy.

Pamiętajcie jednak o telefonach do mnie!

 

I pojawił się pewien problem - dotyczy on zmotoryzowanych jadących od strony Poznania i Bydgoszczy...

 

W Dobrzycy zawalił się most :lol: dlatego też musimy jechać objazdem.

Na skrzyżowaniu na pilskiej obwodnicy nie zjeżdżamy w prawo - jedziemy prosto aż dojeżdżamy do Starej Łubianki - tam za stacją paliw w wąską drogę w prawo - dojeżdżamy do Krępska - w Krępsku w prawo na skrzyżowaniu, gdzie jest przystanek autobusowy - wyjeżdżamy na główną drogę, gdzie skręcamy w lewo - i dalej już tak jak poprzednio - na Jastrowie, w Jastrowiu na głównym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w lewo...

 

 

Czy chcecie abym Was poprowadził niczym biblijny Mojżesz? :)

 

Powiedzmy spotkanie w barze przy pilskim zalewie - wjeżdżając na pilską obwodnicę kierujemy się na Szczecin (dla jadących od strony Bydgoszczy - prosto) ujrzycie go chwilę po tym jak zostawicie Piłę po lewej stronie, zaraz za zakrątem. Bar jest po lewej stronie - spotkanie powiedzmy o godz. 16 - napiszcie czy Wam to pasuje. Jeśli nie - traficie sami - droga nie jest trudna...

Link to post
Share on other sites

Alex z Wawy to chyba przez Bydgoszcz będzie Wam najwygodniej...

Później do Piły i tak jak opisane wcześniej.

 

A współrzędne to:

 

Położenie: N 53°34' E 16°35'

 

 

Okrąg: N 53°34'58" E 16°32'19"

 

 

PAMIĘTAJCIE O OBJEŹDZIE - ZAWALONY MOST W DOBRZYCY

Link to post
Share on other sites

Panowie,

bez strachu - Borne to nie wioska z 3 chałupami. Od wyjazdy towarzyszy zjechało tam sporo ludzi (fakt faktem - że przeważnie emerytów), także sklepy są. Ceny w nich - powiedzmy normalne. Hipermarketów niestety brak :-).

jak szukacie lokalu na imprezkę - to polecam Bacówkę. Miesci się na wjeżdzie do Szczecinka od strony Bornego.

 

Przy okazji - moze przyda się rada jak najłatwej dojechać:

w kierunku Poznań, - do szczecinka, na pierwszym rondzie w lewo (w prawo dla orientacji jest dworzec), do skrzyzowania jakieś 100-150 m, w lewo i prosto.... do bornego.

Z Bydgoszczy, Wawy itd. poleciłbym do Człuchowa, stamtad na Gorzów i odbicie na Szczecinek. Może troszkę więcej km, ale zabłądzić naprawdę trudno.

 

pozdravki i szerokiej drogi

Link to post
Share on other sites

Widze że ci dopiekło. Nie stać mnie na to żeby być tłem dzieciaszków co mają dzianych starych !! Kupiłem broń za ciężką prace po 12 godzin. Ty pewnie dostałeś za dobre oceny. Chodzi mi o WSZYSTKICH co chcą przyjechać, jeśli się wybiore to mam ochote dobrze się bawić. QBS mówił że tam są dobre tereny, ale teren to nie wszystko, a ze szpanu dawno wyrosłem.

Link to post
Share on other sites

Koles nie pieprz glupot, nie masz pojecia w jaki sposob ja kupilem swoj model, czy za dobre oceny czy nie. Nie znasz mnie i nie znasz moich rodzicow wiec uderzenia personalne odluz sobie na bok, tak sie sklada ze na swoj model tez musial zajebiscie charowac, a rodzice nie dolozyli mi do tego nawet 1zł.

Link to post
Share on other sites

Człowieku czepiać to ty sie zaczales, przeczytaj swoj post raz jeszcze, powoli i dokladnie, abys zrozumial. Mogles sie zapytac kto jak co i dlaczego, a nie od razu pieprzysz jakies farmazony, jedziesz po ludziach ktorzy maja "lepszy" sprzet, ze od razu wchodza w dupe wielkiemu bratu z ameryki itd. Ja pierdziele, pierdyknij sie troszke, od tej pory WSZYSCY chodzimy w dresach i jeansach, trampkach i ze sprezynami, bo kolega PYRA sie obrazi i zacznie pitolic ze ktos wchodzi komus w dupe itp. i ze on pracuje 12 h na dobe aby uskladac sobie na model asg a ktos dostaje ja za dobre oceny. Zaraz sie chyba poplacze.

KONIEC tematu z mojej strony.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...