Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BJsystem.com.pl


Recommended Posts

Zamowilem tam telefonicznie 3 pary nakolannikow, porosilem o przesylke poczta polska priorytetem.

 

Paczka doszla w terminie, nakolanniki byly w kolorach o jakie prosilem ale zostala wyslana kurierem - czyli 4x drozej niz poczta !!!

 

Zadzwonilem ponownie zeby spytac dlaczego musialem zaplacic 4x wiecej za przesylke mimo mojej prosby o przesylke poczta.

Uslyszalem ze oni za bardzo nie maja czasu chodzic na poczte i wszytkim wysylaja kurierem :x

 

pomyslalem: widac trzeba zamawienia skladac faksem z dopiskiem - "albo wyslecie poczta albo nie odbiore paczki"...

 

Nadal jednak bedac dobrej mysli spytalem czy nie dostane w zwiazku z nadplata niewielkiego rabatu na towar przy nastepnym zamowieniu.

Uslyszalem "NIE".

Podziekowalem i powiedzialem ze w takim razie nastepnych zamowien juz nie bedzie...

Link to post
Share on other sites

ja tam zamawielem troche rzeczy i ze swojej strony powiem tak:

 

- obsluga face to face - ekstra :)

- obslugia via mail / tel / fax - calkiem sprawnie idzie przyjmowanie - gorzej z terminowa realizacja zamowien.

 

jak sie wie co chce i sie upiera przy tym co sie chce to wszystko co trzeba jest :]

Link to post
Share on other sites

Alex - przecież problem nie polega na tym, że nie przyszło to co trzeba. Wszystko co zamówione to przyszło. Tylko sposób i koszt wysyłki zostały zrealizowane niezgodnie z ustaleniami. Jeżeli ktoś chce zaoszczędzić i zamawia pocztą to powinno być to uszanowane. Takie podejście do sprawy jak zaprezentowali IMO to lekceważenie klienta.

Kiedś się w Polsce doczekamy poważnych sprzedawców i tak jest coraz lepiej.

Pozdrawiam

PA.

Link to post
Share on other sites

Ja zamawiam światła chemiczne na LARP-y. I spotkało mnie to samo. W zamówieniu była poczta a dostałem kurierem. NIE ODEBRAŁEM. Bez jaj, Zamówiłem towar za 60 zeta a kurier kosztował niecałe 30. Po interwencji, przysłali mi pocztą. Generalnie mają lekko olewający stosunek ale i to się ostatnio zmienia. Trzeba poprostu pilnować realizacji, ja wysyłam zamówienia FAX'em (bezpośrednio z kompa) i piszę wyraźnie, że ma być pocztą nie kurierem. To skutkuje.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

OK, widzę że omawiacie znany mi DOBRZE wątek,

no cóż, nie chce nikogo bronić bo ja adwokatem nie jestem, ale....:

miałem ostatnio niemiłą przygode z BJ , która została załatwiona ze strony firmy zaskakujaco POZYTYWNIE, wielkie ukłony w strone Pana Bohdana K. !

-niewielu jest teraz ludzi tak HONOROWYCH , DZIĘKUJĘ !

 

.....a z drugiej strony BJ to dostawy towarów dla organizacji i grup , kontrakty i zamówienia na dużą kase.... klient indywidualny jest trudnym klientem.....

 

 

Pozdrawiam

 

Colonel

Link to post
Share on other sites

hmm..

kupowałem parę rzeczy w BJ-ocie

wszystko grało- nawet za bardzo(miałem się tym nie chwalić, ale na nich jedziecie wiec..)-kupowaliśmy 2 pary butów pustynnych, ktoś sie pomylił i podano nam cenę netto, potem dzwonił do nas szef, powiedzial, że traci na tym, ale uczciwość kupiecka itd., dane słowo- generalnie wysłał nam buty po cenie netto- za co wielkie dzięki!;)

BTW Colonel ma rację- to firma-hurtownia i indywidualny klient jest traktowany trochę po macoszemu.

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja dodam kilka słów od siebie. Z mojego doświadczenia wynika że wysyłka czasem trwa długo. Kontakt mailowy jest słaby. Ale za to telefonicznie bez zarzutu, a Pan Bohdan K jest bardzo miły i uprzejmy :wink: Troche było zamieszania z moją przesyłką przez co stracilem troche czasu i nerwów (po częsci Colonel na tym moralnie ucierpiał) ale wszystko zostało pomyślnie rozwiązane, a ja dostałem bardzo miły prezent w ramach rekompensaty. Więc powiem tak, niech minusy nie przesłonią wam plusów :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie wiem jak sie zamawia to co... Ale mam pewne zastrzeżenia co do oprawy graficznej stronki(czepiam siebo mam na tym punkcie bzika:P)

Więc- weszłam chce se popatrzeć co sprzedają i zupełnie nie mogę sie połapać co jest gdzie i co jest jak!... jednym(czterema) słowem 'nie moge nic znaleźć' nic nie jest posegregowane tak jak np. na military.pl - ahh nie lubie tego:P :!:

To wszystko..:-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Miałem podobny problem z przesyłką z BJ. Tak samo jak Rezul zaznaczyłem , że proszę o przesyłkę pocztą polską , a przyszło via UPS. Tylko , że w moim przypadku sprawę załatwili dając mi 30 PLN rabatu na następną przesyłkę jaką zamówiłem.

 

Pozdrówka

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Kupiłem w BJ System gogle ESS NVG Profile, oczywiście zakup poprzedzając obfitym bombardowaniem mailami z pytaniami. Wszystkie wątpliwości, pytania rozwiązał wspomniany parę postów wyżej "pan Bohdan". Ten człowiek naprawdę zna się na rzeczy - kiedy trzeba zwróci uwagę nawet na marketingowe "nieścisłości" których dopuszczają się czasami producenci.

Paczuszka wysłana w poniedziałek, w czwartek była u mnie.

Wielki pozytyw, polecam BJ System!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam. Ja mam mieszane uczucia co do tego sklepu. Kupowalem u nich latarke 9P z dodatkami. Zadzwonilem , przekierowano mnie do bardzo sympatycznego goscia , rozmawialem z nim chyba 20 min i poradzil mi jaka latarke i akcesoria dokupić. Umowilem sie na paczke pobraniową (Poczta Polska). Po tygodniu zadzwonilem ponownie , okazalo sie ze nie wyslali bo nie wiedzieli czy 3 baterie czy 3 komplety ,a nie podalem im zadnego kontaktu (Tutaj nie traktuje tego jako blad sklepu , wrecz przeciwnie).

Potem po kolejnym tygodniu zadzwonilem , zapytalem sie o moje zamowienie i uslyszalem bardzo przekonujace "nie wiem dlaczego ta paczka tu jeszcze lezy , powinna byc juz dawno wyslana , jest gotowa do wysylki" , po prostu padlem .....

 

Potem znowu 5 dni czekania po czym latarka przyszla do mnie .... KURIEREM (45zł)

 

ehhhh.... kontakt dobry , fachowa obsluga pod wzgledem pomocy w wyborze, ale juz organizacja i osoba odbierajaca telefony (dopiero potem przekierowuje) budzi agresje.....

 

Pozdrawiam

A polskie literki ?

CHEMIK

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Ode mnie duży PLUS.

Zakupiłem u nich latereczkę G2, chwyt 8 i wyłącznik żelowy na kablu.

Zamówienie złożone w poniedziałek popołudniu, na wieczór odpowiedź ze sklepu. We wtorek potwierdziłem zamówienie i w środę popołudniu towar był u mnie.

Zero problemow, dobry kontakt i szybkośc realizacji - po prostu cacy.

 

PS. Ja za przesyłke zapłaciłem 16 zeta.

Ogólnie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Również mieszane uczucia. Zamawiałem okulary ess ice z wkładką korekcyjną. Chciałem zapłacic przelewem, ugadałem sie z kolesiem, nawet mi konto podał. Bardzo sie zdziwiłem, gdy pewnego dnia dostałem awizo na poczte do zapłaty. Nawet nie raczyli mnie poinformowac, ze paczka została wysłana.

Link to post
Share on other sites

Ja tez mam mieszane uczucia. Kiedyś zamawiałem u nich żarnik do mojego "siurka" - po kilku tygodniach wciąż ani znaku, kupiłem z innego źródła. I nagle kilka dni później avizo :D Nie odebrałem, miesiąc czekania na przesyłkę to dla mnie za długo. Ale to było ze dwa lata temu. Ostatnio zamawiałem dwie paczuszki - ochronniki słuchu EP3 i diodowy żarnik do siurka, obie paczuszki przyszły w ciągu <7 dni. Chyba obsługa klienta im się poprawiła :)

Edited by javelin
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W skali szkolnej :).

 

Stronka: 2+ (bo jest ;))

Kontakt: 4+ (wszystko ok, tylko pani w telefonie średnio miła ;))

Siedziba: 3 (ciężko trafić, ale odbiór osobisty jak najbardziej; brak konkretnej ekspozycji [no ale nie są nastawieni na klienta detalicznego])

Obsługa klienta: 6

Stosunek ceny do jakości: 5

 

Ocena za obsługę jak najbardziej zasłużona. Pan który mnie obsługiwał [przypuszczam, że wspomniany Bohdan K.] znał się na rzeczy, uprzejmy, miły, doradził, odpowiedział cierpliwie na wszystkie pytania osoby nie do końca obeznanej z tajemnicami latarek.

Poza tym nie wyróżniają się jakoś szczególnie.

Ceny mają bardzo dobre, a z zakupionego towaru jestem maksymalnie zadowolony :). To jest duży plus.

 

Ogólna ocena: 4+ (z małym bonusikiem ode mnie ;))

 

Polecam i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Kontakt via mail/telefon w tym sklepie bardzo zawodzi. Wysłałem zgodnie z opisem na stronie emaila aby zamówić gogle ess, odpisali, iż towar będzie pod koniec tygodnia i wyślą zaraz na początku następnego.

 

Nic nie dotarło w oczekiwanym terminie a na następne emaile nie raczyli odpisać. Gdy zadzwoniłem, okazało się, że towar został do nich wysłany z opóźnieniem czy coś w ten deseń i można oczekiwać gogli za 1-2 tygodnie.

 

Jakoś nie chciało im się powiadomić klienta o drugim terminie >_<.

Jak dla mnie sklep niezbyt ciekawy >_>

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Z mojej strony duży PLUS!

 

We wtorek zamówiłem latarkę, montaż i włącznik na kablu. Poprosiłem o mailowe potwierdzenie realizacji zamówienia.

 

W środę - zero odpowiedzi (przyzwyczajony jestem do tego, iż sklepy odpowiadają na drugi dzień).

 

Czwartek - postanowiłem zadzwonić. Pani po drugiej stronie słuchawki (średnio miła, ale rzeczowa) poinformowała mnie, że paczkę wyślą dzisiaj, o czym dodatkowo poinformowano mnie mailem.

 

Sobota - poczta dostarczyła paczuszkę, wszystko zgodnie z opisem - POLECAM!

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

4(słownie cztery) miesiące temu zamówiłem u nich okularki ICE NARO. Kilka razy dzwoniłem i dowiadywałem się, że "nie przyszło" - mimo, że na stronie mieli informację że mają okularki w magazynie. Przedwczoraj dostałem wiadomość - okularki przyszły. Grzecznie odmówiłem z powodu braku pieniążków.

Pani po drugiej stronie słuchawki ledwo żywa. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...