Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Sprowadziłem je raz parę lat temu i szybko przestałem, jakiś czas temu słyszałem opinię, że nie dało się skręcić dwóch połówek takich tanich szyn. Ja nie próbuję nikogo nakłonić do kupna szyn u mnie, po prostu odpowiadam na różne dziwne opinie na widok których, jestem zaskoczony. Tak jak mówię, kupują je nie tylko do replik ale i żołnierze oraz cywilni posiadacze i wszyscy wyrażali pozytywne opinie po zakupie.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mnie wypowiedz AeroL'a jakoś kompletnie nie dziwi. Np. oryginalne UTG bez przeróbek nie pasuje na beryla, obsada łoża jest za wysoka i szynę trzeba piłować od dołu.

Nie piszę, że sprzedajesz złe szyny. Jestem zwyczajnie ciekawy czym jest spowodowana ta nie mała różnica w cenie.

Można je z zewnątrz jakoś odróżnić?

Link to post
Share on other sites

Teraz posuwasz się za daleko w swoich przypuszczeniach, komentarze dotyczyły tych szyn o których mowa. Jak widać tylko ty miałeś z nimi problemy. Tylko dziwi mnie dlaczego ja dowiaduję się o tym ostatni. Załatwilibyśmy to w inny sposób gdyż dla mnie najważniejsze jest aby kontrahent był zadowolony. Ale po co skoro można narobić szumu, prawda? Tymom wziął je na własną odpowiedzialność do Beryla od Aresa i on o tym wiedział, nie dałem mu żadnej gwarancji, że będą pasować za to zapewniłem go, że ma możliwość zwrotu. Sprawa jest prosta: replika różni się od repliki.

 

P.S: Mam je w replice AKMa.

 

Poczytaj to co napisalem bo nie pisałem o replice AKMa, do replik AK w systemie VFC pasują z marszu. Narobić szumu? hmm...napisałem że nie pasują do orygnału AKMa. Szyny poszły do repliki i nawet nikt nic nie płakał że cos jest nie tak siak jedynie że czegoś brak. Nie staraj mi sie czegoś wmówić.

Link to post
Share on other sites

Teraz posuwasz się za daleko w swoich przypuszczeniach, komentarze dotyczyły tych szyn o których mowa. Jak widać tylko ty miałeś z nimi problemy. Tylko dziwi mnie dlaczego ja dowiaduję się o tym ostatni. Załatwilibyśmy to w inny sposób gdyż dla mnie najważniejsze jest aby kontrahent był zadowolony. Ale po co skoro można narobić szumu, prawda? Tymom wziął je na własną odpowiedzialność do Beryla od Aresa i on o tym wiedział, nie dałem mu żadnej gwarancji, że będą pasować za to zapewniłem go, że ma możliwość zwrotu. Sprawa jest prosta: replika różni się od repliki.

 

P.S: Mam je w replice AKMa. I przeczytaj dokładnie komentarze.

 

W dniu 2013-11-13 08:01, rumak_2006 napisał(a):

> One będą (muszą) pasować do Aresowego Beryla ;P

>

> Dnia 13 listopada 2013 8:00 Tomasz <tomasz@centylio.pl>

> napisał(a):

>

>> Sorka musiałem pomylić aukcje.

>>

>> W dniu 2013-11-13 07:58, rumak_2006 napisał(a):

>>> To ja nie rozumiem. Do czego potrzebujesz tych szyn i dlaczego

>>> zadajesz pytania dotyczące szyn do Miniacza? :icon_razz:

>>>

>>> Dnia 13 listopada 2013 7:56 Tomasz <tomasz@centylio.pl>

>>> napisał(a):

>>>

>>>> Chodzi mi o rosy do Beryla nie mini beryla ;/

>>>>

>>>> W dniu 2013-11-13 07:53, rumak_2006 napisał(a):

>>>>> Jeśli chodzi o replikę to ludzie montowali je do AK74u i pasowały

>>>>> jak

>>>>> ulał. A przecie suczki i Mini Beryle są praktycznie identyczne

>>>>> jeśli

>>>>> chodzi o front.

 

Tak żeby nie było że nie miałem gwarancji ;P

 

BTW. Co najważniejsze RUMAK uznał reklamacje i zwrócił pieniążki więc nie mam żadnych pretensji, pisałem posta jako przestroge dla tych co będą chcieli pasować te szyny do Beryla Aresa.

Edited by tymom
Link to post
Share on other sites

Sprowadziłem je raz parę lat temu i szybko przestałem, jakiś czas temu słyszałem opinię, że nie dało się skręcić dwóch połówek takich tanich szyn.

 

A jaka była Twoja opinia?

 

 

 

kupują je nie tylko do replik ale i żołnierze oraz cywilni posiadacze i wszyscy wyrażali pozytywne opinie po zakupie.

A po użytkowaniu?

Link to post
Share on other sites

Wiem że niektórym udało się zamontować bezpiecznik od ostrego beryla do repliki - zdradzi mi ktoś tajemnice jak to zrobił? :P

Przeszukałem temat ale fotki które były wstawiane wcześniej niestety już znikły.

 

 

@Michael_Corleone: To był selektor 2-skrzydełkowy w kształcie litery "V" ?

Link to post
Share on other sites

Z tymi rowkami to może być problem. A z tego względu że w berylowskiej podstawie, w miejscach gdzie są frezy pod szynę, ścianki są pogrubione, natomiast w tantalowej na całej długości grubość jest jednakowa - za cienka.

Napisy to raczej każdy "komputerowy" grawer może zrobić.

Link to post
Share on other sites

Z tymi rowkami to może być problem. A z tego względu że w berylowskiej podstawie, w miejscach gdzie są frezy pod szynę, ścianki są pogrubione, natomiast w tantalowej na całej długości grubość jest jednakowa - za cienka.

Napisy to raczej każdy "komputerowy" grawer może zrobić.

 

Za cieńkie nie będzie. Tutaj masz szynę od BERYL'a na AKMS'ie zamontowaną. Poszukaj zakładu rusznikarskiego. Cyfry to możesz spróbować uderzyć do grawera (jakiegoś w okolicy pewnie znajdziesz).

 

uzdc.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...