Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mg Wkład od maga masz z tego bułgarskiego przeźroczystego?

Ładnie się to prezentuje :icon_biggrin: Będę musiał sam spróbować :icon_biggrin:

 

Edit: Aaa zapomniałbym, jak wbić szczerbinkę w podstawę bo wylatuje mi :D

Edited by mcrash
Link to post
Share on other sites

Przymierzam się do montażu tłumika. Czy w RK-02 nie trzeba aby skrócić lufy? Przerobiłem podstawę muszki sposobem Dreada, więc mogę zyskać te 2 cm cofając ją na powstały wolny frez na lufie i na nim zakołkować. Podczas przymiarek wybitnie nie pasuje mi kilometrowa długość końca lufy, a piłowanie tłumika zaburzy proporcje.

Link to post
Share on other sites

Nie trzeba skracać lufy, ani cofać muszki. Po prostu dodajesz te parę centymetrów przedłużką z tłumikiem. Podczas przymiarek, zwłaszcza bez łoża, magazynka i chwytu pistoletowego goła lufa wydaje się mieć milę morską. Trochę podobnie jest przy robieniu Mini-Beryla, gdy masz samą lufę, jeszcze bez tłumika i przymocujesz do gołego body magazynek. Wydaje się on wtedy kolosalny, długości dwóch magazynków, ale po założeniu reszty części nagle zaczyna być proporcjonalny. Takie zwyczajne złudzenia.

Link to post
Share on other sites

To je amelinium, tego nie pomalujesz. A szyny są z tworzywa, choć w kolejnej wersji zastanawiam się nad odlewem z żywicy z zatopionymi opiłkami aluminium.

Swoją drogą dziwna maniera panuje na tym forum, że oczekuje się robienia wszstkiego ze stali, nawet tego, co w prawdziwej broni jest z plastiku :\

Link to post
Share on other sites

Dzięki Sab93 wyszło coś takiego :icon_smile:

 

d533e0707f89ba09_646_0_y_n_646.jpg

 

Spoko ;-) Z tego co widzę wyszło całkiem nieźle i przynajmniej z daleka nie kłuje w oczy prześwitujący wkład maga.

 

mcrash - Z tymi przezroczystami magami powinno być łatwiej, bo mają taką samą krzywiznę jak magazynek Berylowy. Zresztą cena też optymalna, bo niecałe 30 zł obecnie sobie liczą. Więc tym bardziej nie bawił bym się tylko odrazu bazował na takim magu ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mój czeka już tylko na lufę i na obsadę z kolankiem, które Łucznik już z miesiąc robi...

Na dzień dzisiejszy wygląda tak:

 

IMG_20150329_173348%5B1%5D.jpg

 

IMG_20150329_173415%5B1%5D.jpg

 

IMG_20150329_173502%5B1%5D.jpg

 

Dlaczego nie ASG? Potrzebny tylko do reko. (G.O.O.D. - Gdynia) :icon_wink: #kryptoreklama

Edited by Koksos
Link to post
Share on other sites

Super wygląda, dobra robota :icon_biggrin: Ja tam też nie wiem co to za moda z tą stalą, z aluminium czy nawet z abs to też żaden wstyd...

Taka sam jak na ładne dziewczyny

.Z brzydką też można ale...

 

Co do tych abs-owo aluminiowych szyn.. Ciekawy pomysł tylko równo wywierć otwory. Psują efekt.

Link to post
Share on other sites

Taka sam jak na ładne dziewczyny

.Z brzydką też można ale...

 

E tam mylisz pojęcia atrapa broni to atrapa, z dziewczynami jest inna sprawa :D

 

Co do tematu...

Kokos może spróbuj nawiercić otwory w korpusie u kogoś kto ma frezarkę :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...