Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie o długość lufy


Recommended Posts

W takim razie chyba będę musiał poważnie porozmawiać z jednym z użytkowników forum. Sam przejrzałem jeszcze pare sklepów, poza tym czekam na więcej odpowiedzi od was, potem zacznę działać. Na razie nie wyjawię kto to, bo nikomu złego robić nie chcę.

Link to post
Share on other sites

Przy lufach systemy trzeba przyjrzeć się wylotowi lufy i ładnej koronie o małym kącie nachylenia (czytaj długa korona) ;) Też nigdy nie spotkałem się z taką lufą systemy.

 

Systema produkuje takie lufy:

Z0924 NEW BS BARREL for PSG-1

Z0925 NEW BS BARREL for SG550

Z0926 NEW BS BARREL for M16A1/A2/AUG

Z0927 NEW BS BARREL for G3

Z0928 NEW BS BARREL for AK

Z0929 NEW BS BARREL for HK51

Z0930 NEW BS BARREL for XM/M4A1/SG551

Z0931 NEW BS BARREL for MC51 - M15A4 C.Q.B.

Z0932 NEW BS BARREL for CAR15/P90/G36C

Z0933 NEW BS BARREL for MP5/β SPETSNAZ

Z0934 NEW BS BARREL for P.D.W.

Z0935 NEW BS BARREL for MP5-K

 

Sprawdzając długość lufy w replikach znajdziesz że takiej nie ma. Sprawdź sam i będziesz w 100% pewny.

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites

Wstrzymam się jeszcze z pisaniem kto to jest do czasu, aż odpowie na pw w którym poprosiłem o link do tej dokładnie lufy :)

 

Jeśli podlinkuje do 42cm systemy, będziemy kwita. W innym wypadku nie omieszkam napisać kto to taki i żądać zwrotu gotówki.

Edited by Mamlas
Link to post
Share on other sites

Zauważyłęm coś jeszcze - Pierścień mocujący pasuje tak samo w tej niby precce jak i w stockowym chinolu, a z tego co mi wiadomo systemy mają troszkę większą średnicę zew.

 

Chyba więcej nie trzeba do obalenia mitu o tym, że to Systema?

Link to post
Share on other sites

Zauważyłęm coś jeszcze - Pierścień mocujący pasuje tak samo w tej niby precce jak i w stockowym chinolu, a z tego co mi wiadomo systemy mają troszkę większą średnicę zew.

 

Chyba więcej nie trzeba do obalenia mitu o tym, że to Systema?

 

Coś w tym jest, ale bardziej pewny jest fakt o jakości frezów systemy, tak samo koronki na obu końcach luf są bardzo płytkie. Dobierz się do pewnej lufy systemy i porównaj z tą "niby" systemą, frezy powinny być identyczne, bez względu na długość lufy. Oczywiście jeśli to faktycznie systema, ale frezy będą różne - mniej dokładne bo to nie systema...

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Kupowanie luf precyzyjnych uzywanych ... to bardzo sliska sprawa.

Bardzo latwo dac sie oszukac.

Dotyczy to wlasciwie tylko systemy bo inne - maja albo chromowanie, albo teflonowanie, albo jakis dziwny material czy kolor (madbulle).

Osobiscie nigdy w zyciu nie wazne jak tanio nie kupilbym uzywanej lufy od nieznajomej osoby przez neta.

Co innego znajomy ze strzelanek.

Sam mam precke systemy, plus pare luf stockowych i trzymam ja specjalnie oznakowana bo ... polerzy miesiac i sam nie bede wiedzial ktora to jest ktora.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...