Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak skutecznie zamocować Alice do molle.


Recommended Posts

Ostatnio z powodu braku kasy na coś lepszego zaopatrzyłem sie w nieco już oldshoolwe ładownice ALICE M16/M4, do mojego beltkitu. I teraz pytanie, jak je skutecznie zamocować na systemie molle?, jakie macie sposoby żeby nic sie nie majtało? Osobiście myślałem nad opaskami zaciskowymi, ale chyba te rozwiązanie może nieco obciążać molle, taśma 20mm z triglidem ? Może ktoś ma jakies inne patenty i rozwiązania ?

Chce uniknąć użycia adapterów, raz że jakoś wątpie żeby mocowanie na 1 komórke było stabilne, a dwa ładownice kupione z demobilu za przysłowiowe piwo, więc koszt samego adaptera będzie wiekszy niż 2 ładownic :-F

Link to post
Share on other sites

Buttpack Alice montuję do plecaka Wolverin 50l za pomocą malice. Naprawdę fajne rozwiązanie.

Nosiłem manierkę w pokrowcu Alice na PT2 Miwo za pomocą opasek zaciskowe, ale ze względu na małą szerokość bardzo niszczą one taśmy.

Jeżeli miałbym zrobić coś sam, to taśma z przyszytą drabinką. Coś w stylu tego co zastąpiło w Maxpedition malice.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...