Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Za 100zł to lipola nie naładujesz. Ja nie polecam firefoxów, bo wiem, że one działają wtedy, gdy trafi Ci się seria, która była wyprodukowana w nie później niż jeden rok do tyłu . Znajdź sobie jakieś Sanyo lub GP używane przez kompetentną osobę to masz pewność, że będzie dalej działać.

Edited by Agata
Link to post
Share on other sites

Zamiast kupować FF, zamów sobie pakiet w batimexie, wychodzi taniej, a do tego sam wybierzesz sobie ogniwa w zależności od zasobności portfela (polecam kan/sanyo). Pamiętaj, jak za bardzo oszczędzisz czeka Cię bardzo szybka wymiana aku.

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites

Niedorozrywkowany

Zamiast kupować FF, zamów sobie pakiet w batimexie, wychodzi taniej, a do tego sam wybierzesz sobie ogniwa w zależności od zasobności portfela (polecam kan/sanyo). Pamiętaj, jak za bardzo oszczędzisz czeka Cię bardzo szybka wymiana aku.

Po lekkich modyfikacjach do kolby od ak wejdzie ci pakiet 9,6v na dużych ogniwach.

Link to post
Share on other sites
sam wybierzesz sobie ogniwa w zależności od zasobności portfela (polecam kan/sanyo)

Ale ja się na tym nie znam ; p A poza tym chcę, żeby mi weszło do kolby bez przeróbek...

Nie umiem tego skompletować, a nawet jak mi ktoś skompletuje, to nie wiem, czy to zmontuję potem dobrze ; p

9a3j82.gif

 

 

 

EDIT: Mam okazję kupić poniższy używany:

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3131

Zmieści się?

Edited by Niedorozrywkowany
Link to post
Share on other sites

W sumie to najlepiej by było, gdybyś najpierw kupił replikę, a potem z repliką podskoczył do asgshopu po baterię.

 

Patrząc po ofercie Asgshopu w kwestii batek kolejność jest taka:

1.)Sanyo/ GP

2.) G&P(jest różnica między G P a G&P)

...

...

...

... Firefox

 

Z tego co mogę powiedzieć na 100%:

G&P 8,4v 3300 mAh wchodzi bez żadnych przeróbek

G&P 9,6v 3300 mAh po lekkim podpiłowaniu kolby od środka dało by się upchnąć.

 

Edit:

Pisałeś o firefoxie 9,6v 2000 mAh, posiadam zarówno Firefoxa 9,6v 2000 mAh, jak i G&P 8,4v 3300 mAh.

Na G&P jest lepszy rof.

Edited by Zelber
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jestem posiadaczem od niedawna aku. właśnie tej firmy, mogę tylko Powiedzieć ze za 60zł aku. 11,1V 20C 1800mAh pasujące do P90 to już wyczyn. Stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny.

Większą bodajże 4000mAh wpakowałem do M60, R.O.F. niespełna 20k/s

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...