Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miwo Military


Recommended Posts

  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wysłałem do MIWO w sobotę pytanie co do mojego zamówienia. Mam nadzieję że dzisiaj dostanę odpowiedź bo domyślam się, że w weekend nie pracują. A tak z ciekawości-orientuje się ktoś czy dużo ładownic się zmieści na "chińczyku panelowym".

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w srodku lekcji zadzwoniła Pani z miwo i podała mi miłą informację-że sprzęcior został wysłany. Zaczęli prace w poniedziałek a jutro, max. pojutrze bede miał ładownice. Dobra robota. Pozdro dla MIWO. 3-4 dni to nawet czasem w sklepach z asg tak nie ma :P

Link to post
Share on other sites

Witam,

Mam pytanko Catch. Ile by trwala praca nad kamizelką Lkt szturman 1 w kolorze oliv (czyli kamizelka cala w kolorze oliv, ladownice tez) ?. Jestem zainteresowany kupnem i chce wiedziec ile mniej wiecej bede musial czekać. Musze tez dodać, ze trochę mi sie spieszy :P .

Pozdrawiam,

Piotrek

Link to post
Share on other sites

Powinny bez problemu, generalnie ładownice są przystosowane do magazynków Beryla/AK (5,56mmx45/7,62mmx39) to są magazynki większe od tych do AUG, jedyne pytanie to szerokość stopki magazynka, ale wtedy poproś o takie do których pasują magazynki do G36, na pewno się zmieszczą.

 

Co do terminów realizacji zamówień prosze pisać na mail podany na stronie, koleżanka nadzoruje produkcję na bieżąco i ona może podać konkretne, realistyczne terminy.

Link to post
Share on other sites

Po prostu określ to w zamówieniu. Każda z prezentowanych ładownic może być dostosowana do określonego typu magazynków. Te które widzisz na stronie to tylko przykładowe do AK/Beryla - najpopularniejsze ze względu na broń używaną u nas.

 

Jakiego typu ładownic potrzebujesz?

Link to post
Share on other sites
Mam pytanko Catch. Ile by trwala praca nad kamizelką Lkt szturman 1 w kolorze oliv (czyli kamizelka cala w kolorze oliv' date=' ladownice tez) ?[/quote']

Produkcja mojego szturmana tyle że czarnego trwała tydzień (jeśli ci to info pomoże to się ciesze :) )

 

[ Dodano: Sro 04 Paź, 2006 ]

O szturmanie słów parę :)

 

Model: LKT (Lekka Kamizelka Taktyczna)

Kolor: Czarny (istnieje możliwość uszycia jej we wszystkich kolorach i kamuflażach oferowanych przez producenta)

Cena: 270zł ( www.miwo-military.com )

 

 

 

Koniec końców, po długim zastanowianiu się mój wybór padł na kamizelkę LKT Szturman-1. Ze względu na to iż nie cały układ kieszeni mi odpowiadał, postanowiłem poprosić o podmiane. Jak się okazało, bez problemów da się to zrobić (bez dopłaty!) i tym oto sposobem 2 ładownice na magazynki do pistoletu zostały podmienione na 2 kieszenie na granat 1x40m a cargo uniwersalne na ładownice na 8 naboi do strzelby. Wszystko w kolorze czarnym :D Przejdźmy jednak do zdjęć

 

 

Widok ogólny

 

lktprzdsg4.th.jpg lktwn281trzeva8.th.jpg lktwpowietrzury4.th.jpg

 

Poszczególne ładownice....

Małe Cargo

lktcargovi2.th.jpg

Ładownica na 2 magazynki do AK

lkt322adownica1ap7.th.jpg

Ładownica na 8 naboi do strzelby

lkt322adownicanastrzelbech5.th.jpg lkt322adownicanastrzelbeopenju2.th.jpg

2 kieszonki na granat 1x40mm

lktkiesze324granatsa7.th.jpg

Szlufki na naboje do strzelby, oraz po drugiej stronie na lightsticki

lkt322adownicalightsz5.th.jpg lkt322adownicashellsso4.th.jpg

Ładownica na magazynek do pistoletu

lkt322adownicapistyo1.th.jpg

Kieszeń na radio

lkt322adownicaradioak8.th.jpg

Mapnik

lktmapnikse2.th.jpg

Plecy Szturmana...

lktplecyxq3.th.jpg

... i rzut oka na pojemność kieszonki na granat. Z powodzeniem można w niej umieścić silikon

lktkiesze324granatopenwsunby7.th.jpg lktkiesze324granatopenum8.th.jpg

Szturman wraz z pasem taktycznym również produkcji MIWO

Zamieszcze potem

 

 

 

Pozowane

pozoow7.th.jpg

 

 

 

Podsumowanie

 

Kamizelka tania nie jest, to fakt (270zł) choć, zdarzają się droższe :mrgreen: ale miła obsługa, a przede wszystkim jakość wyrobów MIWO sprawiają że naprawdę jest tego warta :) Polecam ;)

:-D

Link to post
Share on other sites

takze uzywam kamizelke lkt szturman i jestem z niej naprawde zadowolnoy

 

jak nazwa wskazuje jest to kamizelka szturmowa tak wiec nie ma w niej miejsca na duperele ale duzo jest miejsca na zapasowe magazynki!!

 

kamizelka jest warta swojej ceny chodz laczenie siatki z tasmami i innymi elemetami (nie wliczajac w to przednicha paneli z kieszeniami) pozostawia wiele do życzenia

 

ale jak to mowi każdy ma prawo do jednej wady:)

 

gorąco polecam

Link to post
Share on other sites

Odpowiedz Rittera z innego tematu:

Magazynek AUG TM: wysokość niecałe 15' date='5cm, maksymalna szerokość - poniżej 8,5cm, najgrubsze miejsce około 3,3cm (stopka magazynka).

 

Wydaje mi się, że tylko na grubość jest większy od magazynka do eMek. Ale rozmiarów tego drugiego nie znam, poszukaj na forum - sądzę, że już na to pytanie odpowiadano. [/quote']

 

Teraz juz znamy rozmiary. Moje pytanie wejdą?

Link to post
Share on other sites
Produkcja mojego szturmana (...) trwała tydzień

 

Kurczę' date=' ja już czwarty tydzień zacząłem czekać na Ateka II... (miały być 2-3, więc nie narzekam jakoś specjalnie, chociaż gubię magazynki, potem muszę ich szukać, znajduję je...)

 

A poważnie, [b']Catch[/b], mam nadzieję, że nie zapomnieli o moim zamówieniu. Jest może opcja sprawdzenia stopnia zaawansowania realizacji zamówienia?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...