Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miwo Military


Recommended Posts

Kurczę, ja już czwarty tydzień zacząłem czekać na Ateka II...

Ja też czekałem cierpliwie 3 tygodnie :roll: . Z tym ,że zamawiałem ATEKa II na suwak :P ,więć pogodziem się z tym że mogę czekać dłużej . :wink:

 

Co do samiej kamizeliki to jest dosyć duża. Mam ok 105/90 i przy minimalnych ustawieniach jest akurat. W przypadku gdy ktoś ma mniejsze wymiary kamizelka "wisi" na nim. :?

 

Jedną rzeczą ,która jeszcze mogła by być w tej kamizelce jest zamknięcie kieszeni na camelback .Suwak pewnie by przeszkadzał na plecach ,ale rzep był by ok.

 

Mimo to kamizelak jest godna uwagi .No i wykonanie -wiadomo klasa :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj Piotruś trochę logicznego myslenia. Zapewnie zamówili kamizelki w innym kolorze niż wz.93 i stąd oczekiwanie.

 

Osobiście korzystam z kamizelki kp-12. Jestem z niej bardzo zadowolony. Jest solidnie wykonana i ogólnie sprawia dobre wrażenie.

Link to post
Share on other sites

Acha, tego Ateka II zamówiłem z regulacją boczną na taśmy a nie sznurki. :roll: Czyli przez to, sam jestem sobie winien. :roll: Się uspokoiłem.

Shadow, powiedz mi, jaki pęcherz wchodzi do tej kieszeni na camela?

Link to post
Share on other sites
Jak w wz 93 przecież one są na siatce.

O jezu moge Ci nawet cytat z maila wkleić.

Proszę oto on: "W tym momencie mamy na magazynie Atek i Atek 2 we wzorze wz.93 Pantera

(lesny) i mozemy Panu wysłac nawet dzis".

 

No nie gadaj jodi, nie mozliwe :roll: .

 

Co do kp12 mialem ją dzisiaj na sobie i jest dla mnie strasznie nie wygodna.

Link to post
Share on other sites
Acha, tego Ateka II zamówiłem z regulacją boczną na taśmy a nie sznurki

U mnie są sznurki ,ale żeby korzystać z tej regulacji musisz być sporym chłopcem. :wink: Ja mam zsunięte na minimum -przód i tył prawie się stykają.

 

Shadow, powiedz mi, jaki pęcherz wchodzi do tej kieszeni na camela?

Nie kupiłem jeszcze żadnego i nie przymierzałem .Kieszeń jest duża -zajmuje całe plecy ok 23x35 cm. Tylko tak jak pisałem wcześniej fajnie aby była zamykana na rzep.

 

Teraz gdybym zamawiał , prośił bym aby zrobili mi pod dany pęcherz i z zamknięciem na rzep.

Tak można było by uniknąć ewentualnego latania pęcherza po kieszeni.

 

edit

Cóż, okazuje się, że raczej sporym łosiem, który zamówił kamizelkę, która okaże się za duża, wszak mam 95 w klatce i 188 wzrostu...

Eee dasz rade :ok: . Zdaj relacje ,gdy kamizelka przyjdzie.

Link to post
Share on other sites
Cytat:

Acha' date=' tego Ateka II zamówiłem z regulacją boczną na taśmy a nie sznurki

 

U mnie są sznurki ,ale żeby korzystać z tej regulacji musisz być sporym chłopcem.[/quote']

 

Cóż, okazuje się, że raczej sporym łosiem, który zamówił kamizelkę, która okaże się za duża, wszak mam 95 w klatce i 188 wzrostu... :roll: :lol: Może nie będzie tak źle.

 

Co do camela, to może Catch coś podpowie. Chociaż to dziwnie rozwiązali w takim razie.

Link to post
Share on other sites

A ja jadnak skusilem sie na Szturmana. Zamowilem go bez ladwonicy na prawej piersi (na magi od pistoletu) i zamiast jej bede mial poduszke strzelecką. Zamowilem go w poniedzialek, ale zrobią mi go dopiero jutro lub w przyszlym tygodniu. Jak juz przyjdzie to napisze cos, jak ktos bedzie chcial to moge zrobić tez foty.

 

Pozdrawiam,

Piotrek :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
Jak to sie stalo, ze nagle maja mozliwosc szycia kamizelek itp w Woodlandzie? Ja tez tak chce!

Nie nie chodzilo mi o to, ze w woodlandzie szyją. Poprostu zrezygnowalem z kamizelek z MIWO i kupilem inną w woodlandzie.

A z tego co gdzies, kiedys slyszalem to Miwo szyje tez kamizelki w woodlandzie(na zamowienie) ale ten material jest podobno kiepski (nie jest to cordura).

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś może jak wyglądają plecy pokrowców na camele firmy Miwo. Są one gładkie czy mają jakieś usztywnienia/systemy wentylacyjne? Mile widziane foty.

I jak mocuje się je do kamizelek? Tylko za pomocą tych pierścieni D po bokach, czy także mają system mocowania molle na plecach tak jak w ładownicach?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...