Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spring Deep Fire M130


Recommended Posts

ASGShop pisze o tej sprężynie:

"UWAGA!

Sprężyna ta daje zazwyczaj większe wyniki o ok 40fps !".

Ciekawi mnie czym to jest spowodowane...

Czy jest to po prostu odpowiednik SP140 który szybko się ubija?

Proszę o opinie osób które miały do czynienia z tą sprężyną...

Link to post
Share on other sites

No niestety w tej chwili 130 Guardera jest jak na lekarstwo ;-)

Chciałem zrobić zamówienie w jednym sklepie ale chyba trzeba będzie albo poczekać albo zamówić w dwóch miejscach.

 

Ciekawe jest to że ASGShop daje takie info tylko przy 130...

Link to post
Share on other sites

Finalnie to założyłem temat po to żeby dowiedzieć się co nieco o springach z którymi nie miałem jeszcze do czynienia...

Nie wiem po co takie osobiste wycieczki z Twojej strony... Żałuję czy nie żałuję - to moja sprawa. Być może nie widzę sensu robienia zamówienia którego 1/3 wartości będzie koszt przesyłki.

 

A za info o "ubijalności" dziękuję ;-)

Link to post
Share on other sites

W dwóch karabinach miałem M150 DF M16 i m14, na żadnej nie mogłem uzyskać 500FPS a cudowałem na lewo i prawo, po wymianie na sprężyny guardera, karabin miał taką moc jaką trzeba.

Nie ma sensu oszczędzać na sprężynach, Guarder rządzi i będzie jeszcze długo (oby).

Link to post
Share on other sites

Finalnie to założyłem temat po to żeby dowiedzieć się co nieco o springach z którymi nie miałem jeszcze do czynienia...

Nie wiem po co takie osobiste wycieczki z Twojej strony... Żałuję czy nie żałuję - to moja sprawa. Być może nie widzę sensu robienia zamówienia którego 1/3 wartości będzie koszt przesyłki.

 

A za info o "ubijalności" dziękuję ;-)

 

Na nikogo nie najeżdżam, ale fakt pozostaje... paręnaście PLN :-F.

Link to post
Share on other sites

W dwóch karabinach miałem M150 DF M16 i m14, na żadnej nie mogłem uzyskać 500FPS a cudowałem na lewo i prawo, po wymianie na sprężyny guardera, karabin miał taką moc jaką trzeba.

Za to kumpel na przykład na M130 DF w M14 Cymy (wszystkie bebechy wymienione) miał stabilne 520FPS. Inny kumpel w SLR CA miał na M100 DF stabilne 400FPS. Jak widać loteria, szkoda kasy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

M130 DF to gówno wymieniłem w moim AK Guardera m140 i śmigało bez problemów oponad 400fps i na baterii9,6 > po zamontowaniu m130 DF w ogóle AK nie rusza na baterii 9,6 i 10.8 jakoś pyka ale tylko na 11.1lipo . Co to za bubel .

 

Przetłumacz na polski proszę, Guarder jest lepszy bo go silnik pociągnie?

Link to post
Share on other sites

M130 DF to gówno wymieniłem w moim AK Guardera m140 i śmigało bez problemów oponad 400fps i na baterii9,6 > po zamontowaniu m130 DF w ogóle AK nie rusza na baterii 9,6 i 10.8 jakoś pyka ale tylko na 11.1lipo . Co to za bubel .

OMG.... że coo??
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...