Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Chochla

ASG w Wielkiej Brytanii

Recommended Posts

Na fejsie się Polacy zbierają na strzelanki, a poza tym to wszystko zależy od Ciebie i tego gdzie chcesz jechać. Co tydzień są strzelanki organizowane przez odpowiednie firmy / kluby. Nie ma tu tak jak w PL do lasu nie polecisz strzelać.

Na fejsie się Polacy zbierają na strzelanki, a poza tym to wszystko zależy od Ciebie i tego gdzie chcesz jechać. Co tydzień są strzelanki organizowane przez odpowiednie firmy / kluby. Nie ma tu tak jak w PL do lasu nie polecisz strzelać.

Wiem,wiem.Mozesz podac nazwe strony na fb ? Ja zaczalem ostatnio jezdzic do Predator Combat.

Mam takie pytanie jesli chodzi o strzelanie w anglii,mozna uzyc kogos innego numer UKARA do zakupu repliki,no i oczywiscie podac nazwe klubu?czy to nie wypali?

Mam takie pytanie jesli chodzi o strzelanie w anglii,mozna uzyc kogos innego numer UKARA do zakupu repliki,no i oczywiscie podac nazwe klubu?czy to nie wypali?

Jesli podasz imie,nazwisko i adres dostawy na niego,to mozna.

Jek nie umiesz czytac to ci nic nie pomoge ,------ nic nie zabronili , chodzi o to ze chca wprowadzic bardziej rygorystyczne kryteria zakupu asg i tym podobnych( od 18 lat itp) ,bo dzieciaki lataja po ulicach z tanimi sprerzynami i w..wiaja policje i staruszkow .

Magik

Jesteś jeszcze na forum?

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka

Witka. Grimsby / Hull / Scunthorpe jest ktoś? Siedzę w Grimsby ale pod Hull jest zaje*isty duży teren ponoć. Chcę się wybrać. Sprzętu nie mam jeszcze tutaj, ale zaczynam wyrabiać UKARA. Zanim dostanę jeszcze 2 miechy, więc jak jest ktoś kto już ma i chciałby pomóc w zakupach to się odwdzięczę. Póki co śmigam na Arena Airsoft w Grimsby. pozder

23 godziny temu, w3r3w0lf napisał:

Witam czy jest ktoś z okolic Nottingham lub orientuje się czy są w okolicach Nottingham jakieś Polskie grupy ?

Możemy się spotkać gdzieś w połowie drogi na strzelanie - mam do N'gham 100 km :)

ja dopiero zaczynam przygodę z ASG więc pytałem czy ktoś jest z okolicy . W najbliższym czasie będę się wybierał do Chesterfield  Black Hills Airsoft . Muszę tylko zaplanować dzień wolny . A z skąd jesteś. ? Jeżeli można wiedzieć