Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest (ID:6452)

Użytkownik
  • Content Count

    7,492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guest (ID:6452)

  1. Z wymienionych to najprędzej KJW bądź ARMY. Beretka ma mniejsza tendencję do łapania luzów zamka no i magazynek mieści więcej gazu. 1911 natomiast (mi) lepiej leży w dłoni. Twój wybór. W KWA i HFC bym się nie pchał.
  2. Poszukaj w dziale snajperskim tematu "optyka dla snajpera". Tam ktoś polecał lunetkę o powiększeniu OD 1,5 raza chyba, w tej klasie cenowej o jakiej piszesz czyli chińszczyzna ale juz niezła jak na chińszczyznę :D.
  3. Mnie zastanawia do czego to ma służyć. W sporcie paralaksą mierzysz odległość, masz zawężoną głębie ostrości i jazda. Ale w ASG? Luneta ostrzy od 10m do nieskończoności, błąd paralaksy jest pomijalny... do czego to ma służyć bo po prostu nie kumam? Dodatkowe pokrętło=więcej zabawy? To owszem. Ale przydatność?
  4. A coś się tak na paralaksę uparł?
  5. Do 400-450? Tyle to ona ma w stocku a jeśli nie ma to wystarczy sama wymiana uszczelek, czyszczenie, smarowanie, lekkie doszczelnienie. Nie przesadzajmy, kolega nie pytał o snajperkę tylko jak z tego zrobić 400-450 fps. Więc- owszem, tyle da się zrobić za grosze. Oczywiście- nie będzie to snajperka.
  6. Człowieku, ile można? Nie, nie da się. Nie, nie będzie tanio. Nie, nie nada się. To jest dział o snajperkach a nie dział "nie stać mnie na snajperkę i bardzo nie mogę się z tym pogodzić". Ile razy trzeba Ci to napisać? Mnie też nie stać ale jak już płaczę z tego powodu to nie na forum tylko w łóżku, przed snem.
  7. SOCOM: Długość 245 mm Wysokość 150 mm Szerokość 38,8 mm Porównaj to z wymiarami DE.
  8. I co to zmienia? Sposób w jaki zamocujesz DE pozwala też na zamocowanie identycznie np glocka 17 czy SIGa 226 a oba będą o wiele wygodniejsze. DE może i da się zamocować jako tako wygodnie. Ale zawsze mniejsza klamka będzie o wiele wygodniejsza pod tym względem. Nawet nie MAŁA klamka ale pełnowymiarowy pistolet.
  9. Jak Neo czy Bart zrobi cylinder takiej jakości jak PDI to bardzo chętnie. Na dzień dzisiejszy z "dorabianych" elementów to jednak prowadnica, trigger i tyle, resztę trzeba kupić. Nie istnieje coś takiego jak dobre i tanie jednocześnie. Albo jest dobre, albo jest tanie albo jest kompromisem miedzy ceną a jakością.
  10. Tylko, ze nie jest na gaz i nie mieści się do kabury...
  11. Sraty taty, choćbyś miał Szerpów do tego to nic nie zmieni faktu, że ta krowa ma 273mm długości i jest zwyczajnie niewygodna w noszeniu.
  12. Dolicz koszt poskładania bo już takich "sklepowych" tunningów się naoglądałem dość...
  13. DE na boczną nadaje się mniej więcej jak... DE. Albo mp5 :D lol.
  14. Licytacja od 500 niestety ale klamka świetna http://allegro.pl/beretta-m92f-tactical-master-marui-2-magazynki-i2311298610.html W zasadzie jak masz 400zł to poluj na używkę TM. Ja swoje kupiłem właśnie za 350 jedną i za 400 chyba drugą, jakoś tak a w stanie idealnym.
  15. No więc się ketjak myliłeś.
  16. Pewnie dlatego, że nie wie o czym pisze ale to normalne...
  17. Duzo. Poszukaj se, to nie dział dla zielonych.
  18. Dla mnie akurat P90 beznadziejnie się trzyma. Bardzo fajny bezpiecznik/selektor ma, to jest świetne ale sam chwyt koszmarny. Kolba za krótka... No i widać jak bardzo dobór broni jest sprawą indywidualną.
  19. Redrad, miałem do czynienia z większością modeli snajp nadających się na "prawdziwą snajperkę" i też uważam, że nic lepszego od VSR nima. Ale ja tym różnię się od Was, mam fart, że zajmuję się tym na co dzień i nie muszę kupować a potem sprzedawać repliki, żeby mieć o niej pojęcie hehehe. Daaaawno nie sprzedałem żadnej swojej repliki, tylko nowe czasami kupuję :D.
  20. No, chyba, że karabin zmienia się co pół roku jak niektórzy moi znajomi :D. Zanim jednego się porządnie "nauczymy" to już zmiana.
  21. Ja mam w domu z 50sztuk jeszcze :D ale co to kurde jest... Nawet 0,3 KSC tak nie latają.
  22. Czy można je gdziekolwiek jeszcze dorwać? Wie ktoś coś?
  23. Pierścienie segera? Nie pamiętam ale to chyba to. Albo te takie bardziej wciskane "od przodu" a nie "od boku"...
  24. Repliki WE=syf. Jak nie masz kasy- nie kupuj. Jak masz kasę- też nie kupuj bo można kupić coś lepszego.
×
×
  • Create New...