Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawostka jest taka, że komora G&P (nowy typ) o ile szczelna jest sama w sobie, mam na myśli w połączeniu z lufą, to podkręcać nie potrafi. Co któryś strzał bez hopka. Dystanser i gumka ok.

 

Inna sprawa do właścicieli nowych modeli G&P- czy tylko ja nie dostałem sprężynki dociskającej komorę do GB?

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak. Mam nową wersję z 8mm łożyskami. Jest to co prawda konwersja (SR16 URX), ale to nie wiele zmienia. Miałem różne problemy z tym że kulki nie chciały latać. 100 razy zmieniałem dystanser, szukałem problemu w komorze i tak dalej. Kupiłem lepsze kulki i na stockowej komorze hula na 40m i dalej bez pytania i wszystko jest OK.

Link to post
Share on other sites

I nie leciało lobem? Ciekawi mnie czy przy takim samym ustawieniu hopka trafiłbyś w tą pierś z 40 metrów, bo na moje nie...

 

Prezes ale mnie rozwaliłeś : "no i oby dwoje" Ty czy Twój kolega jesteście dziewczyną? xD

Edited by Dragunow
Link to post
Share on other sites

Przy takim samym strzelałem z 10, 30, 40, 45, 50, 55, 60, 63m

Warunki idealne zero wiatru, i replika nie była unieruchomiona. Przy 63m kulki albo spadały pod tarczą albo ocierały się o krocze xD

60m celując w szyje/ramiona (celownik laserowy + kolimator) kulki miały odchylenie ok 20cm w dół, może 2 wpadły w barki.

Od 10-50m kulki wpadały tam gdzie chciałem + świadomy rozrzut

 

Stokowa komora, gumka Systema, 420fps i stokowa lufa

Kulki G&G 0.25

Edited by SkonfU
Link to post
Share on other sites

Tak ja zmieniłem z 363 mm na 509 mm Systemę + gumka czarna systema schowaną w tłumik,początkowo Systema chodziła na stockowym mosiężnym cylindrze G&P (który niby pelny ,a typ 1) i całkiem nieżle to chodziło

 

Póżniej naszło mnie na wymianę cylindra na typ 0 Sysytemy (nierdzewny ,polerowany) ,efekt nie powalił mnie specjalnie na kolana ,trochę lepszy zasięg i powtarzalność

 

Jeszcze mam zamiar wymienić głowice cylindra na Deep Fire ,aluminiową z łozyskowaniem z (niby haha) super oringiem ,nie wiem co w nim super ,ale może bedzie porządnie szczelna

 

Oczywiście wszystko porządnie poskładane ,uszczelnione itp.

 

Zeby nie było niedomówień komora hopka wymieniona KA

Link to post
Share on other sites

Jak przedstawia się kwestia dopasowania poszczególnych elementów w M4A1 (nowa wersja)? Chodzi mi o ewentualne luzy, "kołyszące się" lufy, magazynki i inne niedoróbki wizualne, o których w różnych M-kach było swego czas głośno.

 

To niby "detale" ale nie wyobrażam sobie by w replice ze ponad 1100pln obecne były tego typu niedoróbki (uznałem więc że warto zapytać).

Edited by Reka
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...