Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam takie pytanie:

czy da się napisać skrypt, który automatycznie usuwałby z forum posty ze sformułowaniem "nie chce mi się"?

 

 

Zaraz pójdziecie do piekła za ten OT !!!!!!!

 

Ja zadam wkoncu konkretne pytania jaka różnica jest miedzy 7mm a 8mm ? oprócz ze maja inna długość o 1mm ..Bo się na tym nie znam

Link to post
Share on other sites
Orientuje się ktoś, czy low-capy P&J (o te, o: http://taiwangun.com/?str=product&prId=580) pasują do M4A1 G&P?
Pasują i podają super, przetestowałem ok 20 szt :)

 

A moja eMka (zakup kwiecień 2007) zaliczyła pierwszą awarię. Pękł w GB jakiś element przytrzymujący kostkę selektora (czy coś takiego). Powoduje to, że nie zawsze strzela, w praktyce - nie strzela na pojedynczym, strzela na ciągłym. Na razie ASGShop spróbuje naprawy, jak nie zadziała to czeka mnie zakup GB :?

Link to post
Share on other sites

Nooo dziś po czekaniu od soboty (ale UPS nie kursuje =/ ) otrzymałem m16a3 oczywiście od G&P xD

Wszystko ładnie tylko sprawa kilku szczegółów mianowicie, ślad nadlewu na kolbie (już potraktowany papierem ściernym), mała szczelina między górnym i dolnym body jest o tyle wredna że widać GB, taka szczelinka z 0,5mm no ale, słabo odlana stopka kolby oraz ten nieszczęsny plastik na kolbie jest krotko mówiąc - brzydki, strasznie głęboka czerń w porównaniu do chwytu przedniego który jest z deka grafitowy...

Z minusów to na tyle natomiast z dobrych stron, komora hop-siupa jest o dziwo szczelna, pokrętła chodzą wręcz znakomicie (mam porównanie do tej samej eMki lecz starszej o jakieś 2 miechy), magazynek stokowy wchodzi strasznie ciasno w tej starszej nie ma tak jak w tej że na ściankach jest jakby zwężenie gniazda poprzez chropowatą warstwę metalu, magazynek lata ale bardzo słabo, żeby go wyciągnąć trzeba szarpnąć. Na uwagę zasługuje również inny kolor pinów oraz przycisku "zwalniacza sprężyny" gdyż są grafitowo-piaskowo-srebrne, także kolor śrub raczki transportowej się zmienił na bardziej szarawy. Co mnie mile zaskoczyło w G&P to system z ICS umożliwiający odczepienie mostka pod spustem że w zio9mie spokojnie w rękawiczkach można się strzelać. Body jest pokryte delikatna warstwą "czegoś" co poprzez pocieranie paluchem sie usuwa myślę iż jest to jakaś warstwa zabezpieczająca farbę. Jest zupełnie inny dźwięk jest bardziej metaliczny w porównaniu do tej wersji bez 8mm łożysk.

 

Osiągi, zastosowany I level tuningu, prędkość waha się od 420 do 425 fps, zasięg śmiało powiem że na tej lufie (6.05) z 50-55m trafiam w drzewo o grubości 40cm później kulki skręcają w lewo ale dziś był wiatr więc to jeszcze da sie skorygować. Dźwięk jak wcześniej pisałem jest metaliczny może dzięki aluminiowej głowicy tłoka (nie wiem nie znam się xD ) Na pewno do wymiany gumka hop-upa na TM albo Systemy, dystanser do Guardera (na zasięg) i prec lufa.

Używałem do testów ASGshopowskich kulek .25 no niestety, zacinały sie w 3 midkach na wysokości łamania się tunelu magazynka) może gdyby psiknąć sylikonem no nie wiem. Rof na 8.4V G&P 3300maha jest nawet zadowalająca i jest różnica na łożyskach.

 

Moje odczucia jest dobrze może nawet bardzo dobrze, aż czuć poprawę G&P choćby ta komora co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, ale kolba mnie odstrasza.

 

Pozdrawiam

SkonfU

Link to post
Share on other sites

Wstawiłem komorę od KA chronograf - 10 strzałów

421 427 422 423 421 425 421 422 423 420 fps

 

Stokowa G&P - 10 strzałów

421 424 420 426 425 424 420 423 423 422 fps

 

 

Do tego jak sie otwiera klapkę wyrzutnika łusek to zostaje otwarta i sie nie zamyka sama dopiero jak się ja delikatnie podniesie to sie zamyka sama.

Link to post
Share on other sites

No no spiskujcie.. poskładane jest dobrze kupione w ASGshopie, zresztą komora G&P była testowana 2 razy, raz przez Ludzi z ASgshopu a 2 raz już była w moich łapkach i zostawiłem ta od G&P bo narazie mi szkoda KA xD

 

Może i prawda może i mit dla mnie liczy sie to że jest wszytko ok xP

Link to post
Share on other sites

Witam. Moje m16a3 z g&p mam od roku. Strzelem dość dużo i problemów niema. Kupiony na asgshopie razem z tuningiem lvl1 bez precki bez wymienionej gumki.

Strzela tak jak ma jedyna awaria to przepalony bezpiecznik. Jedyny minus to kapryśny magazynek. Jedna rada dla posiadaczy jeśli chcecie uszczelnić połączenie miedzy gb a hopkiem to polecam gumowe uszczelki o przekroju okrągłym jak dorwę aparat to podeśle. Jak ktoś ze śląskiego jest zainteresowany to mam jeszcze 6 sztuk mogę dać na jakiejś strzelance.

Pozdrawiam Dano

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...