Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziwne.

I w HK 416 od VFC, I m4 od CA tego nie miałem, w G&P też ładnie mi podawały.

A to z zaklejeniem. Dobrze gada, jak siedzi za nisko, to pokleić tak, żeby nawet trudniej było włożyć, ale jak już włożysz, to nie będzie latał, ani nie będzie za nisko. Tylko odpowiednia ilość warstw. nie za dużo, nie za mało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

 

Jaki macie rozrzut u mnie wygląda to nie za bardzo na około 30 metrach ciężko trafić w co kolwiek wymieniłem lufę na systemy gumke i tuning lvl 1 odniosłem wrazenie ze gorzej strzela niz na lufie oryginalnej co gorsza kulki lecą raz w prawo raz w lewo i od czasu do czasu prosto może ktos z was wie co jest nie tak

 

w serwisie stwierdzili ze tak strzela gp i mieści sie to w tolerancji teraz sam nie wim co mam robić chyba wrócę do oryginalnej lufy chciałem dobrze a wyszło inaczej:(

 

poz.

Link to post
Share on other sites

Dziwne, to już lepiej u mnie z celnością na 3-letnim ICSie z lufą z M4A1 G&P, bo przy 330fps trafiam w człowieka z 40-45m krótka serią... O M16A4 G&P z precką systemy nie wspomnę, bo tu już lufa znacznie dłuższa a i fpsów więcej...

 

(w ICSie używam extremów 0,23...)

Edited by javelin
Link to post
Share on other sites

Generalnie problem wystąpił po oddania guna do serwisu na rutynowy przegląd i przy okazji wymiana lufy, gumki, tłoka i sprężyny + podciągniecie na lvl 1 i potem zaczął strzelać jak szalony a co do silikonu to nic nie używałem zresztą nie znam sie na tym i dlatego oddaje broń do serwisu oni sie lepiej na tym znają...chyba

 

moje pytanie czy mam zmienić lufę na oryginalną ?

czy przyczyna tkwi w czymś innym ?

 

...co do kulek exell, miałem 0.23 przed tuningiem było ok.po tuningu duży rozrzut dlatego wymieniłem na extrimy nic nie pomogło

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to asgshop, to raczej napewno uzywali oleju sylikonowego do włożenia gumki i lufy- szkoda gumka jak jąk .... trafi :roll: . Najprawdopodobniej zalany HU. Nadmiar samru można łatwo ''wytrzeć''- wyjmujesz całą komorę HU z lufa z broni, ustawiasz HU na maxa, bierzesz szybkoładowarke do kulek, zasypujesz 100 kulków, wsadzasz w komore w miejscu gdzie wchodzi dysza i przeciskasz wszystke kulki przez komorę(tak, jakbys magazynwk ładował ;-) ) kulki wylatujące z lufy zbierasz i powtarzasz czynność z 8 razy(odpowiednik ok. 800 wystrzelonych kulek)-jeżeli to zalany HU powinno pomóc(mi pomogło nie raz i to nie w jednej replice 8-) )

Link to post
Share on other sites

Tak, stanie się to, że replika będzie strzelać :roll: Jak bys przeczytał choc kilka stron, to byś się dowiedział, że nic...

Chodziło mi o konkretną baterię, bo czytałem że jest z nią dużo problemów i jak zalecana jest 8,4V, to czy z tą baterią nie ma większego prawdopodobieństwa, że się coś zwali :wink:

Link to post
Share on other sites

Żywotność części na pewno spadnie. Sam używam 9,6V 1800mAh Sanyo w M16A4 i rof jest zabójczy, aż czasem boję sie strzelać na auto. Jednak reakcja na spust jest błyskawiczna, a z racji tego, że z reguły używam semi bardzo mi to odpowiada.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...