Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawdź też czy przypadkiem nie masz pękniętego uppera przy łączeniu z górną szyną ris.

 

Heini- wrzuć zdjęcia tego klucza :D

 

 

Tylko bez śmiechów proszę :killer:

Wiem, że wygląda to jak lufa od granatnika, lecz nie miałem innego materiału, z którego mogę to zrobić. Grunt, że działa. Innym powodem, dla którego zrobiłem to z grubej stalowej rury było to, dość łatwo dało się wyrzeźbić za pomocą piły tarczowej te cztery wypustki.

Średnica wewnętrzna rury to 27mm, a zewnętrzna 34mm.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1cd369eea3dc7020.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74561ce4d451e572.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68d4705703f0fd0c.html

Link to post
Share on other sites

Stary... Przez 4 lata odpowiadałem kaŻedmu na niemal każdy post. Ale dobre czasy sie skończyły. Teraz dzięki porypom takim jak ja i tysiąc innych możesz znbaleźć odpowiedź na niemal każde pytanie na forum. I komu jest łyso?

Mam 21 (i to niecałe) lat. Zarabiam na sprowadzaniu amortyzatorów do rowerów z Kanady, całych rowerrów z Niemiec, i innych części z Japonii. Jeśąli mi powiesz, że zarobienie na ASG jes trudnbe to Cię wyśmieję.

 

ps. Narąbany jestem.

 

Odpowiedź na Twoje pytanie Joseph m1: Warto kupić G&P LVL1. Działa w hooj niezawodnie.

Link to post
Share on other sites

Mam szybkie pytanie ,w swoim M4A1 G&P wymieniłem sprężynę na guardera SP120 ,wypodkładkowałem ,przesmarowałem ,komora hopka KA ,gumka czarna Systema ,precka systema ,batka 9,6 V 2200mAh G&P

 

no i dzisiaj w sumie poważne testy w terenie (do tej pory na podwórku max 20m za domem było OK celność przyzwoita) no i strzelam reguluje ,ustawiam i co ? i ciągle d..a ,po jakiś 25 m zaczyna sciągać kulkę w prawo

 

jaka może być przyczyna ? lufe ustawiłem z gumką raczej w osi także to chyba odpada ,może dystanser ?

 

Dajcie jakieś wskazówki ,jaki powinna mieć skuteczny zasięg? dopisze jeszcze że precka to Systema 509mm,cylinder typ 0 , kompozyt to G&G 0,25

Link to post
Share on other sites

Podkreślam już na starcie: Ten sam post znajduje się w temacie o replikach DF. Napisałem go tutaj 2 raz tylko po to by uzyskać więc opinii z różnych środowisk (zwolennicy G&P i DF). Bardzo proszę adminów o wyrozumiałość oraz o rzetelne i podparte odpowiednimi argumentami opinie oraz porady :)

Dziękuję :D

 

 

Witam !

Za ok 2 tyg. mam zamiar kupić swą pierwszą replikę do asg. Interesuję się już tym jakiś czas, przeczytałem masę tematów jednak chciałbym poznać opinię innych.

Wybrałem 3 firmy :

- pierwsza M4 lub M16 G&P

- druga M4 lub M16 CA

- trzecia M4 DF

 

Co byście mi polecili. Będzie to moja pierwsza replika więc raczej doświadczenia w tej dziedzinie nie posiadam. Replika powinna być wytrzymała (dlatego zdecydowałem się na repliki full metal), w miarę bezawaryjna (oczywiście wiadomo, że małe awarie zawsze się zdarzają, ale żeby np. w czasie gierki mi replika nie siadła. Osiągi schodzą na drugi plan jednak powinny być na poziomie minimum dobrym (po to zdecydowałem się na repliki I klasy xD). Oczywiście ważny jest również wygląd, oraz to by była wyglądem jak najbardziej zbliżona do oryginału - ale to już schodzi na dalszy plan.

 

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Napisałem czego oczekuję od repliki :)

 

POZDRO :D

Edited by lordmarcel
Link to post
Share on other sites

Albo przesadziłeś z przeładowaniem i rozciągnołeś sprężyne, albo po prostu nie masz jej założonej. Wybij przedni pin i zdejmij upper reciver to się wszystkiego dowiesz.

 

 

Kurcze... latwo powiedziec jak ktos zielony jak groszek.. moze wpadne do Ciebie do sklepu to mi trochu pomozesz.. :)

pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...