Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiem to tak jak ja to widzę.

 

Kupiłem tą emkę i nie mogłem powstrzymać się od opubllikowania posta na ten temat.

 

Jeśli są ludzie którzy zastanawiają sie nad kupnem repliki do 1100zł to ja osobiście polecam G&P i mowię ze nie będziecie żałować.To replika do której nigdy nie mam żadnych nawet najmniejszych zastrzeżeń.Plusów można doszukać się tu bardzo wiele a np.body,faktura broni i same bebechy mówią za siebie już wszystko.

Jeśli macie wątpliwości to bierzcie G&P bo to najlepszy gun za taką cenę jeśli chodzi o odwzorowanie na ostrej i bebechy :biggrin: :biggrin:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi ostatnio po głowie taka modyfikacja aby do swojej M4 władować lufę prometheus'a dokładnie taką link ponieważ mam standardową lufę zewnętrzną przystosowaną do luf 363 mm to dokupiłbym sobie tłumik 150mm (jako przedłużenie lufy zewnętrznej) np. taki link. No i oczywiście wymieniłbym jeszcze cylinder na tym 0 dokładnie taki link akurat niedawno nabyłem zestaw cylindra i tłoka link więc nowy cylinder powinien się ładnie z pasować.

Tak więc co sądzicie o takiej modyfikacji M4 czy są jakieś przeciw wskazania aby tego nie robić (zakładam, że użycie tego typu luf tak długich nie wymaga dodatkowych zmian i pasują do standardowych komór hop-up).

W prawdzie nie mam zamiaru bawić się w snajpera ale też nie oddaję niewiadomi jakich serii (dla mnie seria to średnio trzy kulki).

Edited by ernest210
Link to post
Share on other sites

Szybkie pytanie za 100 pkt. Czy Li-Po o wymiarach 130x20x15 (mm) + jakieś tam kabelki wejdzie do standardowego chwytu przedniego? Chodzi mi o tę Mkę, która teraz jest na ASGShopie w zestawie do samodzielnego montażu ;)

 

Dużo osób pisze, że ma Li-Pole, ale nikt nie mówi, gdzie je wcisnął :D

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

"Teoretycznie". To znaczy z czym może być problem?

 

Muszę wiedzieć na 100%, czy wejdzie, czy nie. Przy ewentualnej sprzedaży obecnej repliki zostawiłbym sobie Li-Pola.

Mógłby ktoś chociaż na oko zmierzyć linijką i powiedzieć ile zapasu jest?

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

Szybkie pytanie za 100 pkt. Czy Li-Po o wymiarach 130x20x15 (mm) + jakieś tam kabelki wejdzie do standardowego chwytu przedniego? Chodzi mi o tę Mkę, która teraz jest na ASGShopie w zestawie do samodzielnego montażu ;)

 

Dużo osób pisze, że ma Li-Pole, ale nikt nie mówi, gdzie je wcisnął :D

 

Witam serdecznie (to mój pierwszy post :icon_biggrin: ).

Wymiary pakietu o który pytasz są zbliżone do wymiarów tego pakietu Li-Po G&P ten zaś pakiet G&P wchodzi bez problemu do standardowego chwytu przedniego razem z kablami i MOSFET'em GATE. Z innych li-po w chwyt przedni standardowy wchodzi również ten pakiet (kable+mosfet) Li-Po Pelikan

 

Pozdrawiam

Tomasz

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Panowie, jakiś czas temu pytałem o magi SRC, nie otrzymałem odpowiedzi. To może zadam pytanie w ten sposób: Jakie z tańszych magów (PJ, BOYI itp) pasują do m4 g&p?

Jeśli było to wałkowane już na forum to przepraszam, nie mogłem wyszukać żadnej wzmianki na ten temat. :icon_neutral:

Link to post
Share on other sites

Chryste... G&P ma inny standard gniazda niż inne gnaty. Bo tam bez przeróbek, po wyjęciu GB pasują magi do ostrej, wsadźcie do CA na przykład. Teraz tak. Większość magów trzeba podklejać w miejscu gdzie wchodzi w nie zwalniacz magazynka, 2-3 warstwy taśmy izolacyjnej. Magi mam takie:

1) 6x BOYI, ze starych serii, gdzie farba schodziła strasznie - podklejone w ten sposób, podają bez zająknięcia

2) 2x PMAG STAR'a - ten sam patent

3) 1x BOYI, nowe serie - nie trzeba podklejać, ale wchodzi ciężko do gniazda, strasznie ciężko i nie pasuje nigdzie indziej, tylko do G&P

 

W sklepie przewija mi się tona magazynków, bez problemu mogę polecić MAG'i. Pasują bez przeróbek.

Link to post
Share on other sites

Różnica taka że Red Wolf Custom czy WGC Custom są składane z części, które zalegają magazyny i często części te już są nie produkowane.

np. Gearbox 6mm gdzie G&P nie produkuje już od bardzo dawna lub body z oznaczeniami które się nie sprzedawało.

 

Same repliki również są składane przez owe sklepy - nie przez firmę G&P...

 

Tak więc tylko w teorii jest to G&P.

W praktyce bywa różnie, raz jest ok, a raz totalny zlepek części tak jak to nie raz miało miejsce w replikach WGC Custom.

 

Reasumując nigdy nie będzie prawdziwe G&P od początku do końca.

 

W ASGShop masz repliki bezpośrednio od producenta i z każdą nową dostawą repliki są składane z najnowszych części przez firmę G&P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...