Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam baterię GE POWER o takich samych wymiarach (inne parametry - 1280 mAh, 20 C, napięcie takie same) - w 6-cio pozycyjnej prowadnicy nie mieści się cała - wystaje na tyle, że kolba (kopia Magpul CTR) nie wsuwa się na ostatni zatrzask czyli ok 1-2 cm. W niczym to nie przeszkadza i wszystko działa jak powinno. Wtyki wymienione na T-connectory a i tak ciężko jest upchnąć kable więc o mierniku zapomnij (zresztą i tak nie jest niezbędny).

Link to post
Share on other sites

z Li-po 11.1 może być ciężko, chociaż nie wiem ile miejsca jest w tym Magpulowym chwycie przednim. Wiem za to, że moja 7.4V wchodzi na styk do standardowego chwytu.

Swoją drogą, w stocku na takim li-polu ROF będzie bardzo duży, powyżej 20k/s, gearbox raczej zadowolony nie będzie :)

Link to post
Share on other sites

Szybkie pytanie za 100 pkt. Czy Li-Po o wymiarach 130x20x15 (mm) + jakieś tam kabelki wejdzie do standardowego chwytu przedniego? Chodzi mi o tę Mkę, która teraz jest na ASGShopie w zestawie do samodzielnego montażu ;)

 

Dużo osób pisze, że ma Li-Pole, ale nikt nie mówi, gdzie je wcisnął :D

 

Taka http://www.mackoutdoors.ca/products/7.4V-1800mah-Turnigy-Lipo.html spokojnie wlozysz w front jak i w MOE np od Magpula. Ta http://www.emodel.pl/turnigy-lipo-2s-2200mah-20c-74v-p-1898.html w MOE wchodzi ciasno i trudno ja ulozyc, ale w okragly chwyt od M4 spokojnie sie miesci.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Panowie, mam pytanie jak się zdejmuje zatrzask maga w replice sr16 g&p?

Wiem, że pewnie było w temacie, w szukajce nic nie wyskoczyło. A potrzebuje szybko go zdjąć.

 

Edit, oczywiście oglądałem filmiki instruktażowe, lecz wszędzie była standardowo śrubka, której u mnie nie ma.

Edited by JaWojteq
Link to post
Share on other sites

Panowie, mam pytanie jak się zdejmuje zatrzask maga w replice sr16 g&p?

Wiem, że pewnie było w temacie, w szukajce nic nie wyskoczyło. A potrzebuje szybko go zdjąć.

 

Edit, oczywiście oglądałem filmiki instruktażowe, lecz wszędzie była standardowo śrubka, której u mnie nie ma.

 

Wciśnij na maxa zatrzask i kręć tym podłużnym elementem co trzyma magazynek, miałem taki mag catch w g&p defenderze i tak się go demontowało:)

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

 

ostatnio zakupiłem replikę M4 MRE firmy G&P

 

Jako że jest to moja pierwsza replika więc trudno jest mi ją do czegoś porównać ale spróbuję

opisać tzw. pierwsze wrażenie.

 

Karabinek wykonany jest świetnie, miałem w ręku tzw "chińczyki" i różnica jest już na wejściu

 

stockowo osiągi ma na poziomie 395-400 FPS przy kulkach .20 a przy .25 około 360FPS (bateria LiPo 7,4)

 

do 40-45 metrów skupienie takie że trafiam w kartkę A4 8 na 10 razy

stockowa lufa i kulki G&G

 

nic nie lata, nie trzeszczy, nie ma luzów, bardzo ładnie sie ją demontuje

praktycznie cała o RISowana więc podatna na wszelaki tuning :)

 

jeśli ktoś ma jakieś pytania to walcie śmiało

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam, kiedyś już "bawiłem" się w asg, ale moja ekipa się rozpadła więc sprzedałem replikę m4 boyi/Pj po skromnych przeróbkach. Teraz wracam i chcę kupić porządną replikę, cały czas upierałem się na WE m4 gbb OB, ale się chyba rozmyśliłem, bo dużo tu przeczytałem... pewnie bym musiał wymieniać części na te stalowe ra tech'a, a one do tanich nie należą... tak więc poważnie rozmyślam nad zakupem elektryka, chcę replikę którą wyjmę z pudełka i będzie się nadawało do strzelania. Czy ten model na stockowych częściach da radę ?

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=3058&name=G&P_-_M4_QRF_-_US_Navy_Seal#!prettyPhoto

Jeśli jest coś lepszego w podobnej cenie to proszę o podanie :)

Jeszcze jedno, wiem że będzie potrzeba bateria i ładowarka, które najlepiej się nadają ?

 

Edit: Kurde tak patrze i jest niedostępny... Wiecie który sklep jeszcze posiada repliki G&P, bo z tego co widzę to jest tego bardzo mało...

Edited by pioraj
Link to post
Share on other sites

Zacna rzecz, spoko da radę. W sklepach lipa, na allegro także głównie używki w tej cenie. Pozostaje import na własną rękę z WGC albo innego zagranicznego sklepu (jest parę osób na forum, które takimi rzeczami się parają). Przejrzyj też komis, jest parę replik tej marki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...