Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porównanie komór Hop Up


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Jak z dyszą w Prowinie? Obsługuje standardową emkową długość, czy wymaga jakichs specjalnych wymiarów? Pytam, bo przez chwilę miałem Retro Armsa, który jest niejako kopią rozwiązania ProWina, a standardowa dysza Guardera do m4 ledwo co pokazywała się w kanale na kulki i o strzelaniu nie było mowy.

Link to post
Share on other sites

Mam standardową dyszę emkową z BU CA. Miałem pewne obawy o drobną nieszczelność i na wszelki wypadek poprawiłem trochę popychaczem - ale to nie było nic wielkiego, z 0,2-0,3mm pewnie, żadna różnica. Tyle, to zależy od popychacza, szkieletu, itp.

Na pewno nie ma mowy o kilku mm różnicy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Ja mam G&P MRP Defender i niedawno zakupiłem komorę prowin + systema czarna i jestem pod wrażeniem.

Nie wiem co ta komora ma takiego w sobie ale na oko zasięg większy o najmniej 7m. FPS nie mierzyłem jeszcze ale sprawdzę niebawem.

Dysza stockowa G&P MRP Defender. Na komorze stockowej nie każdy magazynek podawał kulki.

Trzeba było je dociskać. Na prowinie wszystko śmiga. Magi: GFC, Specna, G&P i ARES.

Bez znaczenia czy kompozyt czy metal.

 

Do m4 do cqb również planuję tą komorę.

Zastanawiam się też nad komorą tego producenta do SL85 JG czyli snajperki z rodziny G36, tylko słyszałem,

że jest przykręcana i że właśnie z przykręceniem mogą być jakieś problemy.

 

Pozdrawiam i polecam prowin!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Koledzy, czytałem temat i widzę, że testowaliście komory na różnych gumkach HU. Bardzo interesuje mnie o jakiej gumce Prometheusa jest mowa w uprzedzających mnie postach. Skoro jest taka rewelacyjna to chętnie w nią zainwestuje, ale wolę mieć pewność o jakiej gumce była mowa.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, kupiłem ostatnio komorę prowina do mojej specny (SA-A03), niestety po założeniu komory nie mogę spasować lowera z upperem. Dokładniej uppper nie wchodzi pod kołnierz lowera. Wykręciłem ten bolec na który nakłada się sprężynkę, niestety też nie pomogło. Czy ktoś miał podobny problem lub mógłby pomóc?

Edited by VAztek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...