Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pozew zbiorczy przeciwko sklepowi airsoftxtreme.


Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście, jednakże w oryginalny sposób...

 

Przyjmuje zamówienia i pieniądze, ale nie wysyła towaru.

 

Gościu nawet na maile odpisuje w środku nocy z pytaniami o towar, jednakże jeżeli chodzi o reklamacje to niestety nie raczy odpowiedzieć w tej sprawie...

Link to post
Share on other sites

zgadzam sie strona działa jednak lokalu to ten sklep nie posiada, specjalnie tam dzis pojechalem i niestety nawet osoby pracujace obok w sklepie nie kojarza zadnego sklepu asg przy ulicy targowej 18 tak wiec juz kompletnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi

Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje, że za dużo z tym nie zrobicie. Cytat z regulaminu tego sklepu:

 

6. AirsoftXtreme.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

 

Zgłosicie sprawę adwokatowi a właściciel sklepu powie, że odmówił realizacji zamówienia bo wzbudzało jego wątpliwości. Mimo wszystko życzę Wam powodzenia.

Link to post
Share on other sites

K***A jego mać. Płaczecie, lamentujecie, grozicie. Co chwilę pytania "pomocy, co mam zrobić oszukali mnie!". Napisaliśmy wam jasno CO macie zrobić, więc przestańcie się zastanawiać i idźcie w końcu na policje do jasnej cholery. Pieprzenie na forum nic wam nie da, a w takich sprawach czas gra na waszą niekorzyść

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie!!!

Drodzy airsoftmaniacy, cieszę się że kilka osób skorzystało z mojej rady i złożyło zawiadomienie p-ko airsoftxterme.pl

obecnie toczy się kilka stosownych postępowań w sprawie, lecz jak narazie trochę jeszcze mało zawiadomień względem ilości osób wypowiadających się na forum, więc apeluje abyście zamiast pisać o pierdołach i żalić się i gdybać co by było...itp...., po prostu przeszli się na policję, i skorzystali z pomocy policji w końcu część waszych podatków na tą instytucje oddajecie... Natomiast za "papugę" trzeba zapłacić, a po co?...

Pozdrawiam...

Link to post
Share on other sites

po Wam papuga? przecież to wy oskarżacie a nie bronicie się! jeśli dojdzie do rozprawy sądowej to składacie wniosek o uczestniczenie w procesie jak oskarżyciel posiłkowy. Będziecie mieli prawo do zadawania pytań oskarżonemu. Równocześnie musicie także złożyć wniosek o proces adhezyjny. Dzięki temu gdy facet zostanie skazany, sąd od razu zasądzi Wam odszkodowanie bez straty czasu na dochodzenia cywilne.

Link to post
Share on other sites

Witam kolegów serdecznie.

Niestety jak wszyscy w tym temacie dałem się oszukać sklepowi airsoftxtreme oraz gunsport (zamówiłem w gunsport ale to ten sam właściciel więc różnica żadna). Zabuliłem im ponad 200 zł a towaru jak nie było tak nie ma (2 tygodnie od wpłacenia kasy). Wczoraj byłem na miejscu żeby z kimś o tej sprawie porozmawiać ale sklepu gunsport nie ma pod podanym na stronie adresem. Dziś jadę pod adres airsoftxtreme i wybadam sytuację. Tak czy inaczej dziś wieczorem lub jutro zamierzam nasmarować maila do tvn warszawa w sprawie kradzieży (czy nazwiemy ja wyłudzenie czy jakkolwiek inaczej chyba nie ma znaczenia) i bo człowiek nas po prostu okradł. Chciałem się w związku z tym zapytać czy mogę w moim mailu zacytować kilka Waszych postów? Sądzę, że jak dziennikarze się tym zajmą, sprawa ruszy i gościu się znajdzie.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No ja już kończę zbierać informację n/t tego sklepu i wyślę to do TVN'owskiej "UWAGI". Jednakże wysłałem list polecony z rezygnacją zakupu i żądaniem zwrotu swoich pieniędzy. Niestety list wrócił do mnie, ponieważ nikt go nie odebrał... Dzisiaj zajmę się wysyłaniem pisemka na mail. Może to coś da...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...