Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

nie polecam tego sklepu bo kupiłem replikę która na drugi dzień nie działała kulki dziwnie wylatywały wyleciały z lufy i spadały na ziemię jakby replika nie miała siły a zasięg to tylko około 5-10 m słaby!! pisali że będzie strzelał na 20 m i długo czekałem na przesyłkę pocztą polską zamówiłem miało być maksimum chyba 5 dni a czekałem 2 tyg!!! :wink: :wink: :evil: :evil: :cry: :cry:

To nie świadczy o obsłudze sklepu, ja ze swej strony muszę polecic ten sklep, o dziwo.. Kupowałem tam pare razy, na paczke zawszę czekałem 1-2dni. Raz była taka sytuacja, że kupiłem (za pobraniem), oni wysłali , a niestety byłem zmuszony odmówić kurierowi odbioru. Nic nie płaciłem, mimo, że paczka juz przyszła, więc ktoś za to musiał zapłacić. Nie wspomnę o bardzo ciekawym systemie punktowym, dzieki ktoremu kilka razy zamowiłem sobie kulki i zaoszczędziłem trochę grosza :) Ja osobiscie nie mam żadnych zarzutów.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nie polecam.

Złożyłem zamówienie 9 lutego, po 1,5 tygodnia dostałem paczkę, okazało się że zamiast gumki HU przysłali mi dyszę do AK47/AK47S...

Następnie półtora miesiąca czekałem na dosłanie gumki.

Nie wiem jak można pomylić dyszę z humką HU, nie wiem też jak można wysłać paczkę pocztą jak człowiek płaci za kuriera!

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

ja tam lubie ten sklep. mają duży wybór broni i dobre firmy a wliczając jeszcze akcesoria i części to chyba jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów w Polsce

:wink: :wink: :wink: :wink:

Nie wiem ile temu gościowi zapłacili, ale uśmiałem się jak nigdy.

 

 

Nie polecam, zamówiłem tam kiedyś na próbę dwa elektryki w ramach eksperymentu. Paczka doszła po trzech tygodniach i kilku telefonach. No i oczywiście replkiki okazały się bublem niezgodnymz opisem, zamiast 30 metrow pluły na max 5 m :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

:wink: :wink: :wink: :wink:

Nie wiem ile temu gościowi zapłacili, ale uśmiałem się jak nigdy.

Nie polecam, zamówiłem tam kiedyś na próbę dwa elektryki w ramach eksperymentu. Paczka doszła po trzech tygodniach i kilku telefonach. No i oczywiście replkiki okazały się bublem niezgodnymz opisem, zamiast 30 metrow pluły na max 5 m :lol: :lol:

 

Podziel się jeszcze wiedzą, co to były za elektryki i kiedy je zamawiałeś... jeżeli to był jak twierdzisz eksperyment, to sądzę, że wielkich pieniędzy nie wydałeś (czego się spodziewać po elektryku za 120 PLN?). A jeżeli miało to miejsce np. rok, dwa, trzy temu, to to już informacja niemiarodajna. Pamiętaj, na początku XX wieku palenie było zdrowe.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Nie wiem czemu wszyscy tak sceptycznie podchodzą do tego sklepu. Może poprostu miałem farta ale zamawiałem u nich chyba z piętnaście razy i ani razu nie było problemów ;-) Oczywiście nie można wierzyć ich danym, że np. elektryk za stówkę ma zasięg skuteczny 30m :lol: ale mi zawsze przysyłali na następny dzień wszystko co zamawiałem i w dobrym stanie. Ja polecam ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mają bałagan w księgowości. W czwartek 20.05.10 ok. 17.00 zamówiłem towar, w piątek 21.05 opłaciłem (przelew elektroniczny ok. 8.00), w poniedziałek rano otrzymałem maila informującego o usunięciu przez nich wpłaty ze względu na przekroczenie czasu oczekiwania. Zamówienie anulowałem, mam nadzieję, że pieniądze zostaną mi zwrócone. No cóż, stracili klienta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ostatnio po długiej przerwie robiłem tam dwa zamówienia. Ogólnie + dla sklepu, bo wszystko było w porządku. Pierwszy dzień zamówienie, drugi dzień jego realizacja, trzeci dzień wysyłka, czwarty dzień odbiór. Oba razy tak samo.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

No i kolejne zamówienie od nich mam za sobą. Plus jeszcze większy niż ostatnim razem - zamówienie w czwartek po południu, w piątek wysyłka, w poniedziałek paczka u mnie. Wszystko zgodne z opisem, a paczka bardzo fajnie zabezpieczona. System punktowy - świetna rzecz.

 

Kolejny +.

Link to post
Share on other sites

Składałem w tym sklepie już ok 10 zamówień i trzeba przyznać że kurier za pobraniem przy każdym zamówieniu to super sprawa tym bardziej, że jest możliwość podglądu gdzie znajduje się przesyłka, zobaczymy jak się spiszą na serwisie gdyż mój roczny m4a1 doznał awarii i telefoniczne porady biura obsługi nie pomogły. O wszystkim będę na bieżąco informował, bo póki co nie zawiodłem się na tym sklepie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Składałem w tym sklepie już ok 10 zamówień i trzeba przyznać że kurier za pobraniem przy każdym zamówieniu to super sprawa tym bardziej, że jest możliwość podglądu gdzie znajduje się przesyłka, zobaczymy jak się spiszą na serwisie gdyż mój roczny m4a1 doznał awarii i telefoniczne porady biura obsługi nie pomogły. O wszystkim będę na bieżąco informował, bo póki co nie zawiodłem się na tym sklepie ;)

 

 

 

Cóż jestem bardzo miło zaskoczony. Trzy dni po wysłaniu paczka trafiła już na serwis o czym zostałem poinformowany mailowo, następnego dnia zmienili status mojej reklamacji z dostarczonej na oczekującej na przegląd przez serwisanta. Dzień później (środa) zadzwoniłem na serwis i otrzymałem informację właśnie takową informację, że moja replika oczekuje w kolejce lecz jeżeli to nic poważnego to czas naprawy nie przekroczy dwóch dni. Zgodnie z tym co powiedzieli dwa dni później zadzwonili z serwisu ok godz. 14 mówiąc co było powodem awarii i zostało naprawione, jednocześnie wysyłając tego dnia moją replikę. W poniedziałek rano kurier był już u mnie z paczką. Serwis się spisał wszystko działa, dokręcone, nic nie lata tak jak od nowości. Zasługują na 5 z dużym +. Łącznie z czasem mojej wysyłki trwało wszystko 10 dni więc każdy klient byłby zadowolony. Informują o każdej zmianie, kontakt znakomity. Widać, że nie tylko zależy im na sprzedaży ale wywiązują się znakomicie ze swoich obowiązków. POLECAM !!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dzisiaj dotarło kolejne zamówienie. Znowu +. Złożyłem zamówienie w poniedziałek wieczorem, wtorek wysyłka, środa paczka u mnie. Wszystko zgodnie z opisem i ładnie zabezpieczone.

 

Airsoftguns z pewnością zmieniło podejście do klienta na zdecydowanie lepsze, niż to, które pamiętam sprzed kilku lat.

 

Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...