Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja może opowiem swoją historię..

 

Generalnie zamawiałem tam 6 razy. 5 razy wszystko bez problemu, szybko, dobrze zapakowane itp.. 6 raz to zamówiłem Intellecta 1400 (za pobraniem) i gdy paka została wysłana nastąpiła wielka zmiana planów i niestety musialem zrezygnować z przyjęcia przesyłki. Napisałem do pana z działu BOK, który mi powiedział zebym poprostu tego nie przyjął.. Nie przyjąłem i nic nie płaciłem. Zadnego problemu, wielki plus dla tego sklepu ;)

kupuje tam generalnie zawszę gdy coś potrzebuje a tam ten towar jest. Dlaczego? Bo są punkty, dzięki temu zaoszczędziłem de facto 60zł (2x paka kulek Xtreme), czyli mozna śmiało powiedzieć, ze oszczedzamy 10%...

Ostatnio co prawda wziąłem przelewem i wysyłka sie troszkę opóźniła, ale mnie to tym razem nie przeszkadzało :)

Kolejnym wielkim plusem są koszta za kuriera... To, co mi się najbardziej podoba to to, ze ceny są niższe niż u PP ;)

Tym pozytywnym akcentem kończę :-F

 

btw. jeśli chcecie miec w miare pewnosc, że nie trafi do was bubel to bierzcie za pobraniem...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam!

Ostatnio złożyłem zamówienie dla moich znajomych z tego właśnie sklepu. Już parę razy kupowałem w tym sklepie aż do dziś. We wtorek (15.04.2008) złożyłem zamówienie, od razu potwierdziłem je mailem. Dostałem maila od sklepu że przesyłka już jest skompletowana i czeka na wysyłkę, bardzo mnie to ucieszyło gdyż skompletowano produkty 15min po potwierdzeniu. Dziś mamy piątek (18.04.2008) a status przesyłki jest ciągle "gotowe". Wysłałem wiadomość z zapytaniem o moją paczkę, nie dostałem odpowiedzi. Dzwoniłem nawet to nie mogłem się połączyć a nawet nagrać na pocztę głosową, ponieważ jest pełna. Przez ten cały "incydent" nie mogę jutro jechać z kolegami na strzelankę. Ciekawe co z tego będzie :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W niedalekiej przeszłości, dokładnie wczoraj :-P wszedłem sobie na :

 

http://sklep.airsoftguns.pl/main.php

 

i od razu uderzyła mnie w oczy wyprzedaż.

 

Osobiście zamówiłem już swojego STEYR-a w innym sklepie ale kto wie czy się nie skuszę na jakiegoś obtanionego AK dodatkowo właśnie u nich. Tak więc zajrzyjcie bo widzę że niektóre repliki ładnie poleciały w dół.

 

 

Co do samego sklepu zamawiałem tam swoją pierwszą "replikę" (z tych tanich)

i nie miałem większych problemów. Paczka przyszła szybko i bezboleśnie.

Wszystko było ładnie zapakowane.

Link to post
Share on other sites

Aha zapomniałem dodać, że jedna rzecz mnie poważnie wzburzyła w tym sklepie. Po pewnym czasie zamieściłem recenzje 2 replik które zakupiłem w nim. Były niezbyt pochlebne i odradzałem ich kupna ze względu, że był to totalny "szit".

 

A wzburzyło mnie to, że owe recenzje się nie pojawiły.

Dziwne to trochę :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Eh. Tak najerzdżacie na ten sklep a może kiedyś tego co widać nie szło im najlepiej ale teraz radzą sobie i nie moge złego słowa na nich powiedzieć. Miła fachowa obsługa dobry kontakt a repliki broni takie jak na gun fire czy na taiwan gunie.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Witold ale to jest u nich normalne.

 

Ja natomiast odesłałem im M4 30 czerwca i dopiero po kilku telefonach dnia 17 lipca powiedzieli mi, że paczke zaraz wyślą i że w piątek 18 będzie u mnie. Poczekałem do piątku i nic więc w poniedziałek jeszcze poczekałem, ale też nic i gdy dziś dzwoniłem to ten miły pan po 2 stronie telefonu powiedział mi, że mam czekać na telefon od serwisu, poczekałem ponad godzine i nic, zadzwoniłem jeszcze raz, otrzymałem tą samą odpowiedź i gdy zadzwonilem 3 raz to powiedzialem, żeby mi koleś powiedział o co chodzi z moją repliką to otrzymałem odpowiedź, że jutro emka będzie u mnie, więc poczekam i zobacze...

 

 

EDIT. W dodatku w statusie reklamacji jest napisane, że replika jest naprawiona i przekazana osobiście, a ja jej od czasu odesłania w rękach nie miałem.

Edited by Antek6
Link to post
Share on other sites

Jako, iż nie moge zedytować to musze kolejny post napisać.

 

...no i paczka z Emką przyszła, ale żeby odzyskać baterie musiałem dzwonić do nich ponieważ mi jej nie dali do paczki. W ramach przeprosin dostałem tą smycz Gunfire'a i troche kulek, ale PLUS'a i tak sklepowi nie dam. Co najwyżej 50/50 za to, że wogóle nie musiałem jechać jej sam odebrać.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Najlepsze są komentarze do produktów , od dawna było wiadomo że pisze je załoga np:

"Autor: Alicja, Rzeszów Ocena:

Fajna replika, ciężka jeszcze nie sprawdzałem jej w boju ale jestem zaskoczony realistycznym wyglądem szkoda tylko że nie ma przedłużenia lufy ale i tak super.Ma małe wady ale to drobnostki.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

"Izabela, Sanok

fajna broń strzelałem z takiej i strzela się bardzo dobrze co tu dużo gadać Polecam"

:lol:

Link to post
Share on other sites

Niemożliwe. Przecież to dwa zupełnie inne sklepy.

 

 

I ty w to wierzysz? xD

3 sklepy, 2 hurtownie, ale i tak jedno źrodło ;)

 

A co do komentarzy

 

Autor: Adam, Tczew Ocena:

Bardzo bardzo dobry karabin jest bardzo wytrzymały i bardzo dobra celnośc i siła ,strzeliłem kumpla z 10 m z kulke w brzuch jeszcze miał polar i sie popłakał polecam tą broń wszystkim ktorzy mają pieniądze i lubią asg POLECAM oczywiście 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja mam tylko pytanie do sklepu... Przedstawiciele wypowiadają się na temat komentarzy typu:

 

"Hahahah! Kupiłem u nich mp5 "elekrtyka" za 129 zł i po 2 magazynkach mi sie zepsuł".

 

Na to odpowiadają, że czego mamy oczekiwać po broniach w tej cenie. Piszą, że takie bronie są dla dzieci, a dorośli niech sobie CA i TM kupują... Jeśli to broń dla dzieci, to dlaczego trzeba zaznaczać pole, że jest się pełnoletnim? I jeszcze jedno. Nie bronicie sie przez komentarzami, że jak ktoś daje zły komentarz o broni to kasujecie/ nie przyjmujecie, albo jak ktoś pisze o tym, że kłamiecie jeśli chodzi o zasięg itd. Zamówiłem sobie w sobotę dla jaj pistolet za 20 złotych. W zestawie kolimator, latarka taktyczna, szyny RIS i oczywiście "replika". Jeśli chodzi o szybkość wysłania to się nie czepiam, bo w sobotę wieczorem złożyłem zamówienie, a dziś przyszło ;]. Tylko czemu tam jest podane, że to ma zasięg 20 metrów (nawet jest taki komentarz :P), skoro miałem problemy z trafieniem w puszkę oddaloną o jakieś 8, 9 metrów? Jeszcze nie popsułem tego i wezmę na przyszłą strzelankę wymiatać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

. Wiele osób twierdzi, że woli kupić u nas guna za 100 zł, następnie poddać go tuningowi, a i tak wyjdzie o połowę taniej niż gdziekolwiek indziej.

Pozdrawiam serdecznie

Paweł Zalewski

biuro@airsoftguns.pl

 

Ciekawe kto takie bzdury opowiada. Tym M16 z airsoftguns.pl to lepiej sie rzuca niż z niego strzela.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No niezła poprawa w sklepie jeżeli chodzi o kontakt i ogólnie działania z strony sklepu. Rok temu zamawiałem karabin było strasznie... ale co było minęło, a nie dawno zamówiłem trochę kulek i oporządzenia. Wszystko się zgadzało kontakt taki jaki powinien być czyli wystarczając ;-) Myślę że śmiało można polecić ten sklep :lol:

Link to post
Share on other sites

Witam!! :-o

Jest to moja pierwsza wypowiedz na tej stronie a co za tym idzie na tym forum, za mną długa i nużąca lektura tej dyskusji która ciągnie się bodajże od 2004r. ale z tego co widzę sklep bardzo się postarał Jeśli chodzi o jakość produktów ( wnioskuję to z waszych opinii.)

Ja sam rok rok temu kupiłem tam karabin AEG M14 A4.

Popełniłem parę poważnych błędów (jak to nowicjusz) nie smarowałem go ani nie konserwowałem i teraz się zepsuł. :???: ...

 

Mam zamiar kupić karabin snajperski http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...neta-39x40.html

I teraz wasza kolej czy mi się to opłaca ( czy to nie shitong?)

 

Z góry przepraszam z miejsce w którym umieszczam swój post ale sądzę że odnosi się on do tej dyskusji przynajmniej częściowo.

Link to post
Share on other sites
Mam zamiar kupić karabin snajperski http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...neta-39x40.html

I teraz wasza kolej czy mi się to opłaca ( czy to nie shitong?)

 

Takie pytanie zadaj na forum poświęconym replikom, nie sklepowi. Tu prosimy o zamieszczanie opinii na temat sklepu, obsługi klienta i serwisu, nie jakości konkretnych modeli, które są w jego ofercie.

Link to post
Share on other sites

nie polecam tego sklepu bo kupiłem replikę która na drugi dzień nie działała kulki dziwnie wylatywały wyleciały z lufy i spadały na ziemię jakby replika nie miała siły a zasięg to tylko około 5-10 m słaby!! pisali że będzie strzelał na 20 m i długo czekałem na przesyłkę pocztą polską zamówiłem miało być maksimum chyba 5 dni a czekałem 2 tyg!!! :wink: :wink: :evil: :evil: :cry: :cry:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...