Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

Jak widzę pan Zalewski jest dużo bardziej komunikatywny na forum niż bezpośrednio w sklepie, w którym to nie był uprzejmy do tak pełnych w swym obrazie wyjaśnień, ale rozumiem, że trzeba zabiegać o pozytywny wizerunek firmy dla aktualnych i przyszłych klientów, bo moja skromna osoba z pewnością już nie zawita w progi tego sklepu w celu zakupienia czegokolwiek.

 

Przyznaję rację panu Zalewskiemu odnośnie tego, że replika była odkupiona, jednak co, do wykonania ekspertyzy to, jak napisał nieco powyżej xasistis to właśnie sklep ma obowiązek udowodnić klientowi, że sprzedał towar wolny od wad.

 

Ponadto wady ukryte charakteryzują się tym, że są ukryte i ich ujawnienie nie należy do rzeczy prostych a ich wystąpienie zwykle wiąże się z czasową niespodzianką.

 

Oczywiście nie zamierzam prowadzić osobistej vendetty przeciwko sklepowi AirSoftGuns. Chciałem jedynie podzielić się z moimi negatywnymi przygodami i osobistymi odczuciami w sprawie kompletnego braku profesjonalizmu w podejściu do klienta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedys tu kupilem replike brud,smrod i ubustwo. Ale teraz doroslem i nie kupuje replik "plastik-fantastik" ogolnie na wysylke czekalem dlugoo, uzi byl jakis koslawy i mial pojemnik na kulki jak w paintballu a tego nie bylo w opise :wink: a pozniej kupilem d-95 mam do tej pory ale cos sie zepsulo i lezy rozebrany ... Ogolnie sklep koszmarny i zacytuje jednego uzytkownika forum "www.airshitganz.pl"

Pozdrawiam

Skorek

Link to post
Share on other sites

Ja zamawialem w tym serwisie jak zaczynalem zabawe w ASG. Na przesylke nie czekalem dlugo, ogolnie w moim przypadku czas wysylki jest jako plus. Najbardziej dobijaja mnie OPISY na airsoftguns.pl :/ jest wiele debilnych kawalkow, wiele klamstw itd. zreszta sami wiecie

Link to post
Share on other sites

omg... tak tyracie ten sklep chcecie zeby zbanowali a ja jestem innego zdania... IMHO ten sklep jest swietny kupilem tam Colta Commando XM177 B2 firmy DE i mam go juz ponad 4 miechy przestrzelalem ponad 2000 kulek. Akumulator nigdy mi sie nie wyladowal a karabinu nawet nie rozkrecalem... wszystko dziala bez zazutu. poprostu super. (nietety do mnie ida dlugo paczki :( )

Link to post
Share on other sites

nie nie wyzucaja do kosza tylko poprostu myslisz ze maja tylko 1 klienta? ... a pozatym co do kolegi na gorze co niby 2k kulek czasami na jedna bitwe mu wchodzi. widocznie napie*****sz jak najety i to na slepo... mi wystarczy kilka strzalow i gosc lezy. moze i zasieg jest maly ok 25m ja nie nazekam udaje mi sie podejsc na tyle blisko zeby heda strzelic... n/c a wlasnie moze i to was zdziwi ale z moim elektrykiem zawsze jako ostatni schodze z pola walki z druzyny (wiekszosc wygrywamy)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Swoją przesyłkę - G3SAS Well - 375zł odebrałem osobiście - z tatusiem(a jak! jestem gimnazjalistą :-P ), choć mimo wszystko mnie nie jarają tanie repliki i krwawe masakry. Grając w gry sieciowe, ale i bawiąc się zarówno w ASG wolę realizować założenia taktyczne, a nie iść do przodu na kozaka. Mam 15lat i nie mogę sobie pozwolić od ręki na TM lub CA(aktualnie mogę - 2500zł mam uzbierane, ale wiadomo - inne wydatki). Z mojej broni jestem zadowolony. Wytrzymuje 5 miesięcy eksploatacji bez żadnej wady. Mam nadzieję, Panie Zalewski, że Pan wróci i poczyta, bo opinii na tym forum o waszym sklepie będzie więcej, bo naprawdę zaczyna dbać o ludzi.

 

Pozdrawiam.

Radziej-gimnazjalista.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem raz. G36. Oczywiście wymagał rozkręcenia i ponownego, mocniejszego złożenia. przesmarowany jakoś strzela. Zamawiam drugi raz. Mini UZI well. Złożyłem zamówienie w czwartek. Za zapłatą pocztową. Tego samego dnia pobiegłem na pocztę i wpłaciłem pieniądze. Do tej pory mam status "wstrzymane", bo ku++wa nie zaksięgowali. Jak nie dojdzie na święta, to się zastrzele z gumki recepturki...

 

Sklep jak sklep. Ostatnio powiększyli asortyment o metlowe elektryki( AK specnazy) i parę nowych plastish (Drogonow). Jak dorobię kaski, to chyba kupię.

Link to post
Share on other sites

Do tej pory mam status "wstrzymane", bo ku++wa nie zaksięgowali. Jak nie dojdzie na święta, to się zastrzele z gumki recepturki...

 

Jeżeli chodzi o zamówienia wstrzymane to zazwyczaj jest ku temu powód. Proszę o kontakt z naszym BOK: tel. 071 710 15 23, 507 20 27 22 lub 660 220 420.

 

Nie jestem pewien o które zamówienie chodzi, ale jeżeli o te z Olejem Silikonowym, to jutro z rana wyjaśnię sprawę. Proszę oczekiwać kontaktu z naszej strony.

 

Pozdrawiam Świątecznie

Paweł Zalewski

 

P.S. Guma recepturka to niezbyt dobry pomysł :) Oczywiście jeżeli gdzieś powstał błąd z naszej strony obiecuję gratis niespodziankę i dostawę jeszcze przed świętami!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

kupilem tam m4a1 (r-6) i sie zawiodlem. nie moge nic zlego powiedziec o obsludze i szybkosci wykonywanych zlecen, ale do sprzetu mam zastrzezenia. m4 ktore dostalem bardzo szybko padlo poprzez zaciecie zebatek. wada fabryczne nie do naprawy samodzielnej. zlozylem reklamacje i wyslalem paczke z powrotem. po 2 tygodniach przyslano mi calkiem nowa replike i zaraz ja sprzedalem. nie polecam...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

m4 ktore dostalem bardzo szybko padlo poprzez zaciecie zebatek. wada fabryczne nie do naprawy samodzielnej. zlozylem reklamacje i wyslalem paczke z powrotem. po 2 tygodniach przyslano mi calkiem nowa replike i zaraz ja sprzedalem. nie polecam...

 

Ale czy to uwaga do sprzętu, czy do sklepu? Bo się pogubiłem.

Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz korzystalem z tego sklepu i jak narazie jest to zniechecajace co mnie potkalo. Najpierw sprawa platnosci. Zaplacilem przelewem elektonicznym... i czekam. W moim logowaniu w podgladzie zamowienia dwa dni stoi, ze nie ma odemnie kasy i dlatego nie wysylaja. Sprawdzilem przez moj bank - twierdza, ze doszlo. Wysylam majla do sklepu no i sie obudzili, ze pieniadze dostali i, ze wysylaja.

Mija kilka dni, przyszla paczka< a w niej brakuje kulek (kupowalem klocka CYMY i tam wyraznie napisane jest gratis dwa tysiaki kulek - link do opisu przedmiotu: http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-11...0-elektryk.html). W paczce jest worek z kulkami ten co jest w cenie repliki w innych sklepach, ale kulek tam to jest moze 200.

Wyslalem im majla z informacja o niezgodnosci w dostarczonym towarze i czekam na odpowiedz.

Narazie jak dla mnie to maja juz dwa minusy.

Jak kupowalem w "Tajgunie", "Tanich militariach" czy "Machinegunie" nigdy nie bylo takich cyrkow...

Link to post
Share on other sites

to potwierdzenie przelewu a jego zaksięgowanie są zupełnie różnymi pojęciami. Denerwować to się należy wtedy

Nie denerwuję się.

Co do czasu trwania przelewu to mógł trwać nawet tyle co w opisanej sytuacji. Niepokoić warto się jeśli taki przekaz nie dotarł by w więcej niż dwa dni (to raczej maksymalny czas realizacji tej usługi).

Oczywiście mam na myśli dni robocze (weekend czy święto w trakcie może sprawę opóźnić).

Link to post
Share on other sites

Troszke sobie poczytałem bo 20 stron hmm szkoda mi czasu ale co do airsoftgun to wiekszosc najeżdza na nich dlatego zę mają tanie repliki. Ale jest tam też takie coś jak repliki profesjonalne i tam są repliki cymy i JG tak samo jak u krakmana więc nie wiem o co wam chodzi dokładnie. Każdy wykonuje swoją robote jestesmy ludzmi i nawet jeżeli im to nie wychodzi staraja się to naprawić może za jakiś czas ale starają wiec o co kaman??:| Może ktoś mi napsize wyrażne wady tego sklepu....

Link to post
Share on other sites

Oto wady:

-występujące problemy z kontaktem( jak ktoś 1 raz robi tam zakupy, to może wrzodów dostać :))

- przesyłki( jak się mieszka w Wawie, to jakiś czas idą, nawet kurierem)

I to by chyba było na tyle. Sprzedawanie replik tym, co nie mają kupy szmalu nie jest przestępstwem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...