Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

Ja nie narzekam na ten sklep. Kupiłem tam w lato famasa double eagle i do tej pory sprawuje się bez zarzutów (tylko niektórzy mówią, że mozna strzelać z niego kulkami 0,2g ale u mnie lecą one na ok 10m). Paczka przyszła po 4 dniach, bez uszkodzeń, towar zgodny z opisem a nwet lepszy (ten laserek świeci naprawdę na około 500m). Czasem denerwują mnie te zabaweczki obok niezłych replik ale co tam...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamówiłem shotguna M47B1 - http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...ARDZO-MOCNY.htm w paczce nie było podstawowego zestawu kulek i lunety! Napisałem im maila... trzy tygodnie temu i zero odpowiedzi!

 

Nie polecam, wkurzyli mnie. :evil:

 

W opisie jest wyraźnie zaznaczone, że produkt nie ma lunety. To samo tłumaczyliśmy użytkownikowi 'christo' emailowo.

Link to post
Share on other sites

kupiliśmy u nich 2 DE jeden padl pierwszego dnia ale przyjeli do servisu bez problemów i po ok. wrócił do nas cały i zdrowy. Obsługa spoko jak kupowaliśmy zabawki to sprzedawca przyniósł nam kilka różnych modeli i każdy mogliśmy sobie sprawdzić. Niedługo będe u nich droższą replike kupował i zobaczymy czy uda sie załatwić coś takiego jak u Krakmana żeby przy przeglądzie zerowym wymienili tłok i lufe po cenie części... nie to rzebym was podpuszczał ale to będzie dobra reklama ;)

Link to post
Share on other sites

Nie dawno kupiłem tam mp5 cyma.027. Nie narzekam, ale chciał napisać na ich stronie opinię o tej broni. No i napisałem: najpierw tydzień było napisane że moja odpowiedź zostanie umieszczona po zmoderowaniu... a ja tu sobie patrzę oceny jak nie było tak nie ma... A inne odpowiedzi są.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja odradzam ten sklep, gdyz po przykładzie mojego kolegi, który zamówił M4A1, no i czekał cierpliwie na towar i czekał i czekał.... parę razy dowiadywał sie na poczcie, nie było, ani w Katowicach, ani we Wrocławiu (o ile pamiętam tam jest ich sklep). Mijały tygodnie i nic! parenaście maili i lakoniczne odpowiedzi, w stylu: "towar wysłany". A gdzie on był przez blisko 3 tygodnie?! Oczywiście kolega zapłacił na drugi dzień po złożeniu zamówienia.

 

A teraz moja opinia: Wasza kasa, co z, gdzie wydacie, Wasza sprawa, ale ja podziękowałem już temu sklepowi.

 

Takie jest moje zdanie

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ja po 2óch zamówieniach nie mam zastrzeżeń. Wszystko bez najmniejszego problemu. I szczerze mówiąc to szczena mi opadła jak zobaczyłem tyle negatywów pod ten sklep...

 

 

Ja odradzam ten sklep, gdyz po przykładzie mojego kolegi, który zamówił M4A1, no i czekał cierpliwie na towar i czekał i czekał.... parę razy dowiadywał sie na poczcie, nie było, ani w Katowicach, ani we Wrocławiu (o ile pamiętam tam jest ich sklep). Mijały tygodnie i nic! parenaście maili i lakoniczne odpowiedzi, w stylu: "towar wysłany". A gdzie on był przez blisko 3 tygodnie?!

 

Dlatego doradzam kuriera - kiedyś priorytety dochodziły naprawdę szybko - nawet po 2óch dniach. Teraz to jest jedna wielka masakra - z resztą w 99% opóźniona paczka to wina poczty... Nie wiem jak było dokładnie w tym przypadku, ale ogólnie polecam kuriera.

Link to post
Share on other sites

Heja.

 

Moze by tak ktos odczyscil ten temat? Pelno tu tekstow nie na temat.

1. Sprzedaja shit-guny? no i co z tego? widzialy galy co braly, i fajnie ze mozna kupic cos na poczatek, jakby zabawa sie nie podobala. wszystkie komantarze na temat wytrzymalosci, czy osiagow sa bez sensu. Sam kupilem na poczatek cos za 100 i sluzylo mi dobrze dopoki nie zostalo potraktowane "rough" wtedy sie polamalo i zdechlo. Jakis powod ceny ABS byc musi...Tak przy okazji, to zasieg moze byc mierzony na kulkach 0.12g - z ktorych nikt normalny nie strzela, i lobem, razem z wiatrem. I udowodnicie ze nie poleci??

 

2. Wypowiedzi typu "moj kolega"... a moj kolega ma Spitfire XIV. I co z tego? niech sie zaloguje i sam napisze.

 

3. Wypowiada sie sporo osob z 0-3 postami. takie cos powinno byc kasowane od razu jako wpie**lanie sie konkurencji.

 

4. Mialem onegdaj firme spedycyjna. Najwiekszy balagan zaraz po klientach, robili sami klienci. Zanim zaczniecie narzekac na szybkosc obslugi - sprawdzcie czy podaliscie prawidlowe dane, czy przelew jest opisany i czy przypadkiem nie spodziewacie sie ze robiac zamowienie w piatek o 17:00 mozna dostac towar poczta polska w poniedzialek o 9:00. Inna sprawa - poczta polska potrafi zgubic wszystko.

 

Moje doswiadczenia ze sklepem:

Zadzwonilem w piatek, ze potrzebuje czegos na niedzielna strzelanke. Dostalem kulturalnie do raczki, odpowiedziano na moje pytania, chlopaki wypozyczyli mi inny sprzet do przetestowania. Innym razem zadzwonilem, umowilem sie na odebranie z magazynu - czlowiek byl o czasie i przygotowany. Mili i starajacy sie ludzie.

 

od razu dodam, ze nie jestem w jakikolwiek sposob zwiazany ze sklepem, nawet nic tam nie kupowalem ostatnio... :)

 

MOD: Używaj polskich znaków. Pozdrawiam. SJP.

Link to post
Share on other sites

Wszystko prawda. Nie ma się co czepiać, że coś tam sprzedają a czegoś innego zupełnie nie.

Ale jak zauważyłem na przykładzie swoim i paru ludzi, którzy się tu wypowiedzieli mają problem z księgowaniem.

Nikt mi nie wmówi, że w sklepie internetowym jest to problem przekraczający możliwości obsługi - zaksięgować wpłatę tego samego dnia, którego znalazła się na koncie. A to im się zdarza jakoś tak za często.

Link to post
Share on other sites

Ale jak zauważyłem na przykładzie swoim i paru ludzi, którzy się tu wypowiedzieli mają problem z księgowaniem.

 

Proszę zauważyć, że wszystko zależy od tego kiedy dotrze do nas wpłata. Konto bankowe jest sprawdzane codziennie między 13, a 14 (o 12:00 rozpoczyna się sesja przychodząca w multibanku). Jeżeli wpłata dotrze po tej godzienie zostanie zaksięgowana dopiero następnego dnia roboczego. Podobnie dzieje się z Paypal, Allpay i kartami kredytowymi.

 

Wbrew pozorom system księgowania i wpłat jest bardzo przejrzysty i dla Was i dla nas.

 

Pozdrawiam

Paweł Zalewski

Link to post
Share on other sites
Proszę zauważyć, że wszystko zależy od tego kiedy dotrze do nas wpłata. Konto bankowe jest sprawdzane codziennie między 13, a 14 (o 12:00 rozpoczyna się sesja przychodząca w multibanku). Jeżeli wpłata dotrze po tej godzienie zostanie zaksięgowana dopiero następnego dnia roboczego.

 

Fakt, źle się wyraziłem. Nie chodziło mi o opóźnienie w księgowaniu zamykające się w, dajmy na to, 48 godzinach, tylko o (mój przykład) oczekiwanie przez tydzień plus klikakrotne nieudane próby dodzwonienia się. Kiedy mi się wreszcie udało, odpowiedź była typu "ups, nie zauważylismy, juz księgujemy".

Link to post
Share on other sites
Gdy moj młodszy brat zamowił w tym sklepie karabin a przyszedł sam magazynek

:wink:

 

Kolega zamówił 6k kulek 0.25, przysłali mu 3k kulek 0.25 i 6k kulek, 0.12 :mrgreen: Prawie by się wagowo zgadzało, ale mimo wszystko bałbym się użyć te 0.12 w M15 z CA. Już nie chciało mu się ich odsyłać, szkoda stresu.

 

Poza tym akcje marketingowe tego "sklepu" to w ogóle żenada. Akcje promocyjne z opowiastkami o dziadkach wspominających jak to na wojnie (ciekawe jakiej) strzelali z AK na widok jakiejs taniej repliki albo reklama: Karabinek P1089A o długości 95 cm! Najgorsze, że dzieci to kupują.

Link to post
Share on other sites

Hahaha widzieliście co wymyślili?

Porobili jakies nieistniejace oddziały swojego sklepu.Zerknijcie na ich strone.To nie sa żadne oddziały tylko centrala na SKYPE.ZWYKLA SCIEMA.Zadzowniłem pod wszystkie numery i na każdym człowiek mówił ze to centrala telefoniczna na skype!!!Kłamstwo!!! Nie polecam,widać jakie chwyty stosują żeby przyciągnać klienta. Kiedyś była promocja że gdy założe ekipe i dam link do wmasg że ekipa istnieje to dostaniemy kulki. Ekipa była prawdziwa i duża a kulek ŻADNYCH nie dostałem. Wszystko podane było dobrze! Nie polecam :wink:

PS: A o mojej paczce ktora zamowiłem 3 tyg temu i zapłaciłem za nia to nie wspomne.Omijać z daleka!!!!

Edited by Arnii
Link to post
Share on other sites

Poczytaj nieco dokładniej co jest napisane na stronie i znajdziesz tam coś takiego:

uruchamiamy specjalnie dla Was nowe linie telefoniczne!
A nieco niżej jest napisane:
Przypominamy, że nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu i tylko tam jest możliwy zakup osobisty, oraz odbiór zamówień.

 

Tak więc wniosek jest prosty - nie ma żadnych nowych oddziałów, tylko nowe linie telefoniczne, po to, żeby można było dzwonić po kosztach rozmów lokalnych.

Gdzie tu ściema?

Link to post
Share on other sites

Poczytaj nieco dokładniej co jest napisane na stronie i znajdziesz tam coś takiego:

A nieco niżej jest napisane:

Tak więc wniosek jest prosty - nie ma żadnych nowych oddziałów, tylko nowe linie telefoniczne, po to, żeby można było dzwonić po kosztach rozmów lokalnych.

Gdzie tu ściema?

1.A jak rozumiesz słowo na bannerze "jesteśmy w ośmiu miastach"?

2. Te osiem numerów nie obniżają nam kosztów gdyż każdy z tych numerów przekierowuje na jeden nr a te numery są tylko wykupione na skype.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kiedyś zamówiłem tu "bezszwowe" kulki. Po dokładniejszych oględzinach stwierdzam, iż są one BARDZO szwowe xD!, posiadają też liczne dołki i wgłębienia. Prawie jak kulki z bazaru...

 

Pozdrawiam

Edited by signal
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...