Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repliki płyt SAPI z allegro


Recommended Posts

Mam jedną w rozmiarze M.

Mimo trochę rozmazanych napisów każdy daje się nabrać, że to prawdziwe :D

 

Lepszej kopii nigdzie nie widziałem, robione crash-testy za pomocą młotka oraz upuszczenia z dwóch metrów (nic się nie stało).

Gorąco polecam jak za 1.5x ceny plastikowych wydmuszek które można co najwyżej cementem/piaskiem wypełnić.

Link to post
Share on other sites

Witam

Mam jeden komplet tych płyt (niestety tylko Side SAPI). Porównując je z oryginalnymi Side SAPI można dojść do wniosku, że repliki są wykonane dość dobrze jeżeli chodzi o odwzorowanie oryginałów. Profilowanie jest niemal identyczne, podobnie wymiary (różnica chyba może na zasadzie milimetrów). Niestety nie mam możliwości porównania replik SAPI z oryginalnymi (nie miałem jednocześnie normalnych i tych), jednak biorąc pod uwagę odwzorowania płyt bocznych, można zakładać, że normalne płyty również odzworoane zostały dość dobrze.

 

Mam nadzieję, że chociaż trochę to pomoże.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 1 month later...

witam

 

mam prawdopodobnie tą kamizelkę

http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/kamizelki-taktyczne/bojowa-kamizelka-taktyczna-z-systemem-qr-woodland-acm.html

prawdoopdobnie ponieważ ta ma pojedyńcze ładownice, a moja ma podwójne, tak to reszta się zgadza. Do tej kamizelki płyty takiego kształtu będą pasować

http://allegro.pl/plyty-balistyczne-sapi-swimmer-cut-i3156400811.html

jeżeli tak to jak dobrać rozmiar płyty? Obecnie mam wstawione pianki wycięte w kształt kwadratu połączonego z półkolem :) jestem drugim właścicielem i tak już dostałem :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

porównywałem je z XL i są wzorowo wykonane . Jedynie co odbiega od normy , to ze oryginalne sapi pod kordurą mają cienką gąbkę a w mojej replice tego nie ma ( replikę kupiłem jakieś 3 lata temu , teraz może producent ma inną technologie ) ogólnie jestem bardzo zadowolony i z czystym sumienie mogę je polecić

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 9 months later...

Odkopię trochę...

Ten kolega robi te płyty:

 

http://wmasg.pl/pl/profil/show/4328

 

Doszły do mnie tydzień temu (Sapi swimmer cut. M) są bajeczne jeżeli chodzi o wykonanie. Jedna płyta była minimalnie krzywa, ale mi to nie przeszkadza. Kontakt z użytkownikiem celujący, podobnie jak czas realizacji zamówienia. W planach mam wykonanie oznaczeń i wykonanie imitacji naklejki kontraktowej. Polecam z całego serca

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...