Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tłoki X High Tech


Recommended Posts

W porządku, dlaczego to działa u mnie na M170 od paru lat a u Ciebie nie?

 

BTW. Pseudo bo nie pracuje w serwisie znanego sklepu? To właśnie jest utarte w naszym społeczeństwie, stojący za lada jest profesjonalistą i może kłamać, ktoś kto z czystej pasji zna się na tym lepiej, jest tylko amatorem i bardzo często kłamie bo się nie zna. :bialaflaga:

 

Ego może rzeczywiście mam za wysokie, ale wiem jedno: Składając komuś replikę, robię to bardzo dokładnie, testuję jeszcze dokładniej, bo to co robię świadczy o mnie.

 

Więc dalej nie mam pojęcia, jak mogłeś wyryć krater w takim tłoku? Jak to jest możliwe?

Zachodzę w głowę, przecież zębatka nie sięga pod szczękę tłoka.

Chce to wiedzieć.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Właśnie doszedł do mnie silnik XHT Turbo i jest świetny :D

Na łeb bije i tak świetne silniki CM, JG i Hornbill`a które ponoć są takie jak systema Magnum

na prawdę mocny ROF wzrasta niesamowicie i jak poczytałem na zagranicznych forach daje radę nawet z M170 :blink:

Link to post
Share on other sites

Dostałem go dzisiaj więc włożyłem do mojej zapasowej repliki MP5 JG ale czuć różnicę..

Na pewno ma mocniejsze magnesy bo co prawda w/w silniki przyciągają różne metalowe rzeczy to ten je dodatkowo strasznie mocno trzyma na pewno jest porównywalny mocą do SHS`a czerwonego przynajmniej tak mi się wydaje

Link to post
Share on other sites

Dostałem go dzisiaj więc włożyłem do mojej zapasowej repliki MP5 JG ale czuć różnicę..

Na pewno ma mocniejsze magnesy bo co prawda w/w silniki przyciągają różne metalowe rzeczy to ten je dodatkowo strasznie mocno trzyma na pewno jest porównywalny mocą do SHS`a czerwonego przynajmniej tak mi się wydaje

 

 

Tak, ja też mam silnik X High Tech'a ale to nie znaczy, że piszę w nie tym temacie co trzeba. A ten jest o tłokach.

Link to post
Share on other sites

chciałbym przestrzec ewentualnych kupujących przed tym tłokiem(akurat z jednym zębem metalowym), że ma szerokie boczne prowadnice, i np. do gb cymy v.3 trzeba je piłować. Ogólnie porównywałem go z moim tłokiem shs i elementa i jest szerszy od tych dwóch.

Link to post
Share on other sites

Tylko że tłoki SHS są węższe od innych...

 

A tłoki XHT z pełnymi stalowymi zębami montowałem w GB:

 

-Elementa

-Boyi

-SRC

-CA (wzmocnionym który jest węższy)

-A&K

 

I w każdym było ok ;)

Edited by MyN3
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Niestety SHS, XHT i Azimuth to nie to samo. To jest tłok SHS (zdjęcie kolegi) funkiel nówka - padł na testach w domu dscn6513.jpg

 

Ja natomiast posiadam tłok HXT i UFC - oba niebieskie i są świetne. Wytrzymuje mi jeden SP130 a XHT 140 - którego dodatkowo zwęziłem i jak narazie zero śladów zużycia - przebieg 2 paczki. Jednak XHT musiałem też zwężać był o 0.2mm za szeroki :/ do szkieletu VFC.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...