Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD: Modern Warfare 3


Recommended Posts

Od multi jest Battlefield choć singla też mają ciekawego i na pewno nie pominę tego tytułu.

 

Kampania w Medalu była IMO całkiem fajna i mnie się przyjemnie w nią grało pomijając to że była ultra-krótka acz kolwiek sprawy techniczne mnie irytowały choć np. wychylanie się było ciekawym pomysłem :)

 

 

MW3 kampanie będzie na pewno miało ciekawą jednak długość raczej się nie zmieni, 1,2 i BO była krótka więc tutaj na cuda nie liczę

Link to post
Share on other sites
  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie podniecałbym się zbytnio Modern Warfare 3. Jeśli dobrze pamiętam, większość ekipy Infinity Ward odeszła z firmy po jakimś mega kwasie z EA Games.

 

Może się okazać, że niestety w dniu premiery dostaniemy coś jak CoD: Black Ops - czyli gierkę znośną, nawet ponadprzeciętną ale jednak bez klimatu MW1 i MW2

Link to post
Share on other sites

Nie mówię, że Treyarch robi złe gry. Zrobili Black Osa i jeśli dobrze pamiętam tą część CoD, gdzie walczyliśmy z Japońcami. World at War?

 

Ale moim zdaniem IW bije ich o głowę pod względem tworzenia klimatu w CoD. MW1 i MW2 biją dla mnie na głowę wszystkie inne strzelanki. I niestety z tego co kojarzę odeszła większość ekipy zajmującej się tworzeniem MW1 i MW2.

Link to post
Share on other sites
Infinity Ward odeszła z firmy po jakimś mega kwasie z EA Games.

a co ma electronic arts do IW.?

 

 

ja wam mówie specjalny tryb tpp i minigierki z napieprzaniem różnych klawiszy w sekwencjach dla konsolowców, tego możemy sie spodziewać od twórców Dead Space,..... acha i jeszcze widowiskowe kombosy nożem, co by sie Reven też mogło wykazać i oczywiście akimbo na każdą broń.

 

Coś mi się zdaje, że nie kupie tego tytułu chyba że multi będzie wybitny i spełni moje postulaty czyli.

- wyjebanie wszystkich wsparć, debilnych helikopterów koszących pół mapy itp.

- zrównoważone perki, zamiast sterty nożowników

- dużej moderacji gry i dedykowanych serwerów. dzięki którym admini serwów będą mogli ustawiać autokicki za używanie przesadzonych broni :p

 

i broń boże żeby jeszcze pojazdy dowalili do tego.! ;-)

za marzenia nie karzą :D

Link to post
Share on other sites

A ja tam w multi nie grywam, bo nie lubię, za to singla w MW i MW2 przechodziłem parokrotnie i za każdym razem z satysfakcją. Wolę kilka maksymalnie dopracowanych, zróżnicowanych, a przede wszystkim intensywnych misji niż kilkanaście/kilkadziesiąt podobnych do siebie średniaków. Pierwszy COD był dłuższy niż którekolwiek MW, ale mniej intensywny.

Link to post
Share on other sites

A co to za problem wezmą MW2 zmienią tekstury i mapy dodadzą trochę nowych oskryptowanych akcji i tyle. Takie coś to nawet "syfi interactive" zrobi.

Dokładnie, z resztą za parę lat, sifi interaktif pewnie kupi silnik COD'a i zrobi 100 nowych małych psełdocodzików :D.

Link to post
Share on other sites

W większości ci sami ludzie, ale w studiach o różnych nazwach i u różnych wydawców tworzyli:

 

MoH:AA - studio 2015, Electronic Arts

MoH:AA Spearhead - j.w.

CoD 1 - Infinity Ward, Activision

Cod 2 - j.w

CoD 4 MW - j.w

CoD MW 2 - j.w

??? - Respawn Entertainment - Electronic Arts

 

Pozostałe MoHy to "dzieła" innych studiów, a CoDy:

CoD: United Offensive - Grey Matter,

CoD: Finest Hour (tylko na konsole) - jakieś szerzej nieznane studio

CoD 2: Big Red One i CoD 3 (oba tylko na konsole) - Treyarch

CoD: World at War - Treyarch + Infinity Ward (z dominującą rolą Treyarcha)

CoD: Black Ops - Treyarch

CoD: MW3 - resztki IW + Treyarch

 

 

Wszystko jasne?

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Ktoś pisał że wiekszosc IW odeszła do EA. Kłamstwo. Odeszły 2-4 osoby . Te najwiekszę "szychy", czyli director i lead-desingerzy wiec spokojna wasza. Jeśli ma wyjsc MW3 to bedzie tak samo (nie)dobre jak poprzednie częsci.

Link to post
Share on other sites

:sciana: :sciana: :sciana:

 

W trakcie spotkania z inwestorami Bobby Kotick podzielił się najświeższymi informacjami o stanie Infinity Ward. Wbrew pojawiającym się plotkom, studio nie zostanie zamknięte nawet pomimo straty ponad 35 z około 100 pracowników
Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Jest właścicielem marki CoD? A IW było podstudiem EA - czyli IW robiło gry ale kasę na nie wykładało EA?

Czyli że EA to to samo co Activision :zastanawia: ? :hahaha:

 

Racja, MW3 robi Infinity Ward i Sladgehammer.

Edited by Rogi
Link to post
Share on other sites

Activision opublikowało listę uzbrojenia jaką znajdziemy w nadchodzącym Modern Warfare 3. Pomimo że lista ta nie jest jeszcze kompletna, to oficjalnie mamy potwierdzenie 29 rodzajów broni. W nowym Call Of Duty znajdzie się zrówno to co uwielbiane, jak i znienawidzone przez graczy...

 

Pistolety maszynowe:

 

- AK-74U

 

- MP5

 

- P90

 

- SKORPION

 

- UMP45

 

- VECTOR

 

Karabiny:

 

- ACR

 

- AK-47

 

- FAMAS

 

- G36C

 

- M4A1

 

- SCAR-L

 

Lekkie karabiny maszynowe:

 

- RPD

 

Karabiny snajperskie:

 

- BARRETT .50CAL

 

- M14 EBR

 

- RSASS

 

Pistolety:

 

- FMG

 

- G18

 

Shotguny:

 

- AA-12

 

- KSG

 

- MODEL 1887

 

- SPAS-12

 

- STRIKER

 

Broń podręczna:

 

- FIVE-SEVEN

 

- MP412

 

Granatniki i wyrzutnie:

 

- M320

 

- RPG-7

 

- AT4

 

- XM25

Źródło: http://www.modernwar.pl/

 

I takie pytanie na koniec: wg Was w jakiej wersji jest M4A1 z opublikowanego filmiku z gameplayem MW3 pokazujący walki na Manhattanie ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...