Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

Snajperzy za 500zł to nie snajperzy, a tak roi się w środowisku airsoftowym..

 

@Viper

 

Dałem rade wypodkładkować petkę, ale i tak kiedyś muszę przyjechać do Ciebie, żebyś mi zdradził różne tajniki, poduczył :)

 

Btw. Jak tam Barret ? :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Viper

Dałem rade wypodkładkować petkę, ale i tak kiedyś muszę przyjechać do Ciebie, żebyś mi zdradził różne tajniki, poduczył :)

Btw. Jak tam Barret ? :D

No to się cieszę iż moje rady i 23 minuty na telefonie nie poszły na marne! :wink:

Jak skończę moderkę to zaraz idę go dokończyć. Zostało mi przylutować kable do silnika, poskręcać chwyt i poszukać gąbki do tłumika wbudowanego w lufę :icon_twisted: Tak, tak dobrze czytasz wymyśliłem jak zrobić tłumik wbudowany w lufę zewnętrzną! Jak skończę to wszystko opiszę we właściwym temacie wraz z dokumentacją fotograficzną :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

I znowu to samo.. Tak sie składa, że z tej chińskiej repliki moge strzelać bez problemu i niewiem dlaczego wszyscy odrazu stwierdzają, że sie nie da itd.

Nie mówie, że chce być zaraz prawdziwym snajperem.. co do czytania ze zrozumieniem podejżewam, że przeczytałem więcej książek niż ty razy 5..

I nigdy nie miałem problemu ze zrozumieniem tekstu. Co do czytania pisałem, że przeryłem forum i wszędzie większość osób twierdziła, że jeśli niestać np. mnie na wydatek żędu 1.5 tysiąca to warrior będzie dobrą (oczywiście jak na tą cene) podstawą pod tunning. Jeszcze jak kilka osob napisało, że w strzelankach nie da się brać udziału z AGM bo to chińczyk, mówicie prawde z kims kto wyda ten tysiąc na broń itd. nie mam szans ale nie pisałem, że strzelam się z takimi osobami. Tak się składam, że jak to często bywa dopowiadacie sobie coś czego niema.. Wśród ludzi, z którymi się strzelam nikt nie ma broni za wiecej jak 500zł, bo jak ktoś umie czytać ze zrozumieniem jak to już jeden kolega przytoczył to chyba nie jest aż taki głupi, żeby stwierdzić, że zwrot strzelam się okazyjnie z kolegami zanczy strzelam się z ludźmi ktorzy maja replikę za 10tysięcy i wala ciągłym na 100m.. Odradzacie snajperstwo na poczatek? Zgoda Kupuje CM i koniec tematu dziękuje bardzo. Do Dexterkrak używam szukajki ale tam naprawde wszędzie pisze, że to dobra baza pod tania snajperkę (a taką chce) i nigdzie nie pisałem, że po tunningu moja broń ma mieć 700fps.. Acha ktoś napisał, że porównuje AEG za 500zł do warriora.. na początku napisałem za ile ma byc AEG.. Proszę tę osobę aby przeczytała ten post i dopiero się odzywała.. A warriora poprostu mogłem zakupic po okazyjnej cenie z dwójnogiem i lunetą.

 

KONIEC TEMATU KUPUJĘ CM i wszystko.

Link to post
Share on other sites

Tak ładnie działa i strzela, nie zamieniłbym jej na nic innego ! :D W końcu TM. (chociaż jakiś czas temu przeszła mi przez myśl emka,,)

 

@Blondasak

 

Przyszli snajperzy w airsofcie z reguły dochodzą sami jaką repliką chcą mieć na bazę pod tuning, czytają tematy i takie tam.

 

A wielu ludzi jak czyta posty, gdzie założyciel sam nie wie jakiej repliki szuka i widać, że chce ciąć po kosztach (przy snajpie się nie da za bardzo) to są temperowani i naprowadzeni na inną drogę;]

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Takim "pseudo" snajperem można być w momencie jak się strzelasz w ekipie gdzie wszyscy mają repliki sprężynowe. Wystarczy, że na 10 osób będzie 3 z chińczykami pod 400 fps kupionymi za 450 zł i już jesteś w grupie sfrustrowanych nieprawdziwych snajperów!

 

My Cię naprawdę rozumiemy, że nie chcesz wydawać 1500 zł na tuning bo ich nie masz, ale Ty musisz zrozumieć również nas, że ten etap o którym piszesz wielu z nas ma już od 5 do 10 lat za sobą i z życiowego doświadczenia wynika iż to się nie sprawdza!

Zawsze się będziesz wkurzał bo zamiast kogoś ustrzelić to wiecznie będziesz obrywał kulkami po czaszce gdyż podrzędny szturman nie dość, że będzie miał większy lub porównywalny zasięg to w dodatku on ma serię a Ty tylko semi na czterotakcie!

A kupił giwerę za 400/450 zł i nie musiał nic tuningować!

 

Kumasz??

 

Chcemy Ci oszczędzić rozgoryczenia!

Tak jak napisał Dexter posta wyżej: "nie ma stanów pośrednich" i w snajperkach nie ma kompromisów!

Link to post
Share on other sites

Warrior od Wella jest nie najgorszą (z tych tanich) bazą pod tuning ale do momentu aż tego tuningu nie zrobisz nie będzie to snajperka, a wymiana części po troszeczku nie jest możliwa gdyż jeśli wymienisz coś to przestaje pasować reszta lub pozostałe nie wymienione elementy zużywają się w zastraszającym tempie.

 

Kup to co się Tobie podoba ale niestety musisz wybrać jakiś kompromis. Jeśli masz zamiar dalej grać w ASG może wybierz takiego AEGa który mógłby Ci robić później za boczną lub będziesz z nim grał na budynkach. A jak wiadomo musi to być wtedy replika krótka i wygodna do manewrów w ciasnych pomieszczeniach.

Wtedy bez względu na teren zawsze będziesz mógł pograć w miarę czasu jaki posiadasz!

Link to post
Share on other sites

Ja swoją snajpe składałem parę miesięcy (student) i praktycznie ją skończyłem, a przy czym nie kiedy potrzebowałem pomocy starszych doświadczeniem kolegów (viper, dex i paru innych ;P)

Teraz żyję przekonaniem "jeżeli czegoś bardzo chcesz, to osiągniesz upragniony cel" !

 

Snajperzy w airsofcie nie mają łatwego życia;]

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Ja będąc na dwóch zlotach i wielu większych strzelankach widziałem 3-4 prawdziwych snajperów (nie zbyt miłe spotkania ;]) jeden przywitał mnie 600fps'ami przelatującymi nad moją głową, inny, kiedy z oddziałem obroniłem lotniska na zlocie Olendry wyrósł z pod ziemii pod koniec rundy gdy cały teren był przeszukany, a ten trzeci odstrzelił 20 pod rząd nie wiadomo z kąd, wszyscy mięli repliki z wyższej półki. zawsze replika to jedno, ale jakbyś chciał zostać snajperem zadaj sobie pytania, czy chcesz się czołgać pół dnia nie mając gwarancji że dotrzesz do celu? Czy umiesz obliczyć dobrze trajektorię strzału? Czy masz poczucie odległości żeby nie zrobić komuś krzywdy? No i najważniejsze, czy strzelasz na tyle celnie żeby zdjąć człowieka z 100m? Snajperzy to na prawdę elitarna, mało liczna grupa.

Link to post
Share on other sites

Trajektoria lotu - w airsofcie lobby. Jak jest za duży wiatr i zbyt dużo przeszkód to nie strzelasz, bo po co ?

 

Poczucie odległości to zasady MED, którzy nowi pro snajperzy z pro SWD w stocku nie przestrzegają.

 

Zdjąć człowieka ze 100metrów ?

 

Widać, że nie miałeś długo w ręki snajpy:P

Link to post
Share on other sites

Jeżeli jest to chińska P90 (bo za 450zł ciężko o TM, choć ja swojej za wiele więcej nie kupiłem :D), to wstaw tam sprężynę 100, żeby mieć te 350fps do CQB i możesz wymienić gumke hop up na systeme, czy w ostateczności białego guardera.

 

@Mały błąd :P

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...