Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MAruzen robi chyba 0,29 a nie 0,3... Ale może 0,3 też więc nie dam głowy. Bawiłem się grand masterami i to jak one latają to poezja jest. Tylko że do 550fps maks, potem o wiele za lekkie.

 

 

Parkie, napisz jak wrażenia :D

Maruzen robi 0,29 na 100%

Link to post
Share on other sites

Wrażenia...

 

Mam pewien problem, będąc dzisiaj na strzelance zauważyłem, że kulki po 55-65 metrach odbijają łukiem w prawo. Testowałem Guardery 0,40 i Devile 0,40, na obydwóch ten sam efekt :< (testowałem na 2 długich odcinkach, a wiatru specjalnie silnego nie było, :zastanawia: )

 

@edit

 

Zauważyłem, że gumka z jednej strony jest bardziej dociskana niż z drugiej, stąd ten problem.

 

Dex, jakaś rada ?

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Parkie, napisz jak wrażenia :D

 

"Szybko (tutaj akurat trochę to trwało, ale z mojej głupoty ), solidnie (potwierdzam !) i drogo (zdania mogą być podzielone :D ).

 

Ogółem rewelacja.

 

 

Btw.

 

 

Problem rozwiązałem.

 

1 ramie dystanserowe było ciut grubsze od drugiego, leciutko potraktowałem je pilniczkiem i gumka jest dociskana teraz odpowiednio ;) Kulki lecą daleko i prosto :D

 

Ale się cieszę ! :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Ja miałem APS2 od Maruzena z podobną komorą i upem 300% a co byś chciał wiedzieć?

Ale to było dawno temu i była to starsza wersja tylko z wymienioną komorą HU ( na tą regulowaną )

Bardzo ładnie to strzelało, byłem mega zadowolony dopóki nie zaczęły się problemy związane z mocną sprężyną i długim użytkowaniem...

Dlatego teraz mam M700 Tanaki, ale to wiesz. :wink:

Jak masz jakieś szczegółowe pytania to jak przyjadę z Barrettem to możemy pogadać!

Link to post
Share on other sites

Ano jestem :biggrin: i aż mnie duma mało nie rozpierdzieliła na drobne jak dziś odebrałem tego "Śnieżnego Wilczka"! :laugh:

 

Foty nie wiem czy będą bo nie mam gdzie host-ować, zresztą jak wygląda na zdjęciach to wszyscy wiedzą, ale może faktycznie coś pstryknę i jakoś wstawię dla frajdy.

 

Parkie, Lobo Wy to akurat macie strasznie daleko do mnie jak by który chciał pomacać! :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Barrett to jest jeden wielki "ajzol" :biggrin:

Też bym chciał mieć kloca na szafie :happy:

 

A jak wygląda wykonanie zewnętrzne ?

Szkoda tylko, że siedzi tam zwykły V2 :/

Lecz gdzieś czytałem, że można z niego uzyskać wyniki porównywalne z dobrze zrobionym V2 LONG, lecz nie wiem na jaki okres czasu (wytrzymałość) :zastanawia:

 

@literówka

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...