Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

Mam mały problem z gumką w mojej M40 - nawet przy ciśnieniu 4 Bar przy strzale kołnierz gumki nie utrzymuje szczelności, odchyla się i wypuszcza dwutlenek bokiem... Komora jest taka jak w VSR, ale mam zmodyfikowaną pod gumki AEGowe, gumka to czerwony Madbull. Nie wiecie jaka gumka będzie twardsza i na pewno utrzyma szczelność?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Parkiet: W Wągrowcu było około 0 stopni Celsjusza i dopiero trzeci strzał leciał na HU, pierwsze dwa niedolatywały - wniosek: czerwona za twarda, zwłaszcza w zimne dni.

@dexter: Mam fioletową w kilku snajpach. Działa wspaniale ale powyżej 450-480 fps. U mnie na 500-530 fpsach.

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

Jak sprawdzają się lufy guardera ktoś może powiedzieć? ;)

Które?

Link to post
Share on other sites

Lambert, może moja opinia o nich wynika z nietypowych modeli w których je montowałem. Gwoli ścisłości: w VSR (to samo tworzywo gumki ale inny kształt bo gumka dedykowana) oraz w SWD a&k (które samo w sobie jest badziewiem). Obie repliki miały grubo ponad 500fps- jedna 570, druga 560 o ile pamiętam. Stąd moja niechęć do tych gumek.

 

Redrad, ranking?

 

Do VSR (muszą być dedykowane a wybór jest niewielki) zdecydowanie wygrywa KMH. Zaraz za KMH- firefly. Promyk dedykowany do VSR jak pisałem- z dupy.

 

Do standardowych snajperek, akceptujących gumy AEG- systema u mnie wygrywa deklasując rywali. Dobra jest też zielona G&G. Ani MB, ani promyki ani guarder czarny raczej nie umywają się do systemki (w snajpach, w AEG nie grzebię raczej).

 

Twardość gumki to lekko mit. Systema jest stosunkowo miękka a kręci i powyżej 700fps. Mój KMH zielony w VSR (45 HR czyli jeszcze miększa!!) kręcił idealnie wręcz na 570fps. A niektóre gumki jak np MB testowałem różne twardości przy około 650fps- żadna nie spisywała się dobrze. Tak więc- nie twardość gumki ma znaczenie ale własnie raczej producent.,

Link to post
Share on other sites

Do warriora się promyka wrzuca :cool:

 

Chcąc oszczędzić na lufie (niekiedy) możesz być rozczarowany efektami, tym bardziej w snajpie, gdzie powtarzalność strzałów i celność ma stać na wysokim poziomie.

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...