Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

Lobo no nie wstydź się, nie wierzę, że nie chcesz potrzymać tego kloca! :hahaha:

 

Eeee a skąd Parkie wiedziałeś, że stoi na szafie...

Wykonanie zew super! Bardzo ładny, wszystko ciasno pasuje, nic nie "fruwa" luźno. Ładna czarna matowa farba, widać, że robiony na frezarce a nie tam jakieś dziadostwo odlewane.

 

Zauważyłem jednak pewne różnice w stosunku co do oryginału, a mianowicie nie zostały zachowane wszystkie wymiary! Jest trochę mniejszy niż oryginał.

Np magazynek jest krótszy o jakieś 1.5cm i Bi pod też coś jakoś dziwnie leży, bo stópki nóżek nachodzą na gniazdo maga a oryginalnie jest tam ze 2 centy luzu.

 

Ale to i tak wszystko nic przy tym jaki on piękny... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Największy zonk to niestety ten V2. Jak ktoś z Was śledził temat o nim to wie iż cylindry BU nie pasują do szkieletu. Sam zauważyłem iż dysza to badziew.

W sumie to od samego początku zamierzałem go przerobić na HPA i tylko skorupę potrzebowałem ;)

 

Luneta którą dają do zestawu jest trochę biedna. Siatkę celowniczą ma zajebiaszczą

mildotzsiatka.jpg

Ale co z tego jak nie ma wieżyczek do poprawek na bieżąco...

 

Mam w planie kupić tą lunetę do niego: http://www.kolter.pl/kategorie/Optyka/Lunety%20celownicze/Luneta_OPTISAN_MTC_VIPER_4-16x50_BLACK

Tym bardziej iż jest markowana moją ksywą :icon_twisted:

 

Na razie jednak muszę odżyć finansowo a później biorę się za niego ostro :wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie, małe pytanie.

 

Jeżeli zdecyduję się na przejście z kulek 0,40g na 0,36g przy 550-560fpsach stracę dużo na celności a zyskam na zasięgu, czy może lżejsze kulki przy tej mocy będą idealne ? Po dzisiejszym małym przestrzeleniu repliki mam dziwne wrażenie, że 0,40 są za ciężkie..

Link to post
Share on other sites

Myślę iż na tych 36 będzie dobrze a różnica jest raczej niewielka jak się rozchodzi o rozrzut. Mogę Ci odsypać trochę Madbulli (tych zielonych) do testów.

 

Eeee no widzisz Sushi jakoś tak wyszło...

Jednak ja mam zupełnie nowy pomysł na HP do elektryków, bez elektrozaworu, w zamian tego z wykorzystaniem zębatek :icon_twisted: Prostszy, bardziej powtarzalny i bez problemu z ograniczonym przepływem elektrozaworów :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Lobo ale 0.29 są deczko za lekkie jak wieje, a tak poza tym to są naprawdę nie do pobicia w precyzji wykonania!!

 

Parkie no ja przy moich 560 fpsach właśnie 0.36 stosuje. Chętnie zobaczę jak 40 latają z ciekawości, no i może do Barretta będą dobre, choć docelowo będę walił ceramikami :icon_twisted:

 

Lobo a Ty co za awatar masz?? Czemu małpy nie ma??

Link to post
Share on other sites

Można wspólnie potestować jak znajdziesz trochę czasu kiedyś ;)

 

btw. Viper, planujesz jakoś niedługo wybrać się na strzelankę ? Wtedy możemy się zamienić kuleczkami ;) Ja mam akurat te diabelskie :icon_evil:, będą Ci pasować :icon_cool:

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

To daj mi jeszcze cynka proszę przed sobotą:)

Zastanawiam się, czy ta droga na chemicznej od ścian do pola nadaje się do ustawienia hopka/lunety. Niby są w okół jakieś zarośla, które chroniłyby przed niepożądanym wiatrem :zastanawia: Chyba, że istnieją inne, dobre miejsca..

Link to post
Share on other sites

Taaa jasne a później powiedzą że Parkie z Viperem są w rowie... :teeth: :hahaha:

 

Widzisz ten pas bez drzew na lewo od "śmierdzącej drogi" patrz zielona strzałka!

http://maps.google.pl/maps?q=52.434052,16.971247&num=1&t=h&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.504643,10.821533&ie=UTF8&ll=52.43369,16.971452&spn=0.003035,0.006899&z=17

 

 

A tak właściwie to zostaliśmy nakryci na gorącym uczynku! Widać samochody uczestników strzelanki. Znaczy robili te fote w sobotę lub niedziele! :biggrin:

http://maps.google.pl/maps?q=52.434052,16.971247&num=1&t=h&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.504643,10.821533&ie=UTF8&ll=52.43188,16.968955&spn=0.000759,0.001725&z=19

 

 

Wydaje mi się, że widać nawet ludzi

http://maps.google.pl/maps?q=52.435505,16.971071&num=1&t=h&sll=52.43188,16.968955&sspn=0.000759,0.001725&ie=UTF8&ll=52.43548,16.971081&spn=0.000379,0.000862&z=20

 

Zadanie dla wytrwałych i spostrzegawczych! Kto znajdzie uczestników gry! :laugh:

Link to post
Share on other sites

Dex nie tylko Ty się pogubiłeś! Ja na początku myślałem, że jakiś nowy nam się do rozmowy wkminił z buciorami i już chciałem opierniczać :laugh:

 

Lobo nie tylko Ty się tak czujesz... :sciana:

 

Dyskryminacja dla młodych! W dodatku odgórna kara :-) Ci moderatorzy na forach to coraz większe zło - może urządźmy polowanie na złych moderatorów? :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...