Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

Ja skończyłem właśnie drugi rok studiów i już ode mnie się wymaga rozdziału, który muszę napisać do 5 września aby zaliczyć ten semestr. Prawdopodobnie obronię się do końca czerwca przyszłego roku. Sytuacja ze mna jest nieco inna bo ja jestem mocno wciągnięty w moją pracę:P Po prostu mnie to ciekawi. Więc czytam i piszę itd. Pisze pracę o medycynie ludowej i ziołolecznictwie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przynajmniej jak się w pokoju wysypią na podłogę to wiadomo które to które ;P

Jak się białe wysypią to już nie rozpoznam ;P

(tak, u mnie w pokoju kulki walają się dosłownie wszędzie)

 

Więcej zalet nie znalazłem.

 

PS. Dzisiaj do mnie dotarły aluminiowe MadBulle 0,3g, jutro będę robił testy na różnych dystansach porównując je do 0,28 G&G i 0,36 MadBulla. Dzisiaj postrzelałem na polu od tak w przestrzeń i bardzo dobrze je widać. Gołym okiem już widać, że nie są idealnie gładkie i kuliste. Sprawdzę też mit mówiący, że trafienie z aluminiowych kulek boli bardziej i wyrządza większe szkody niż te zrobione z tworzywa.

Link to post
Share on other sites

Nie ma tematu o Tanace L96 więc zapytam tutaj.

Z tego co widzę na zdjęciach to jest tam szyna 11mm.

Pytanie brzmi: jakiego montażu użyć żeby luneta była jak najniżej ale żeby rączka przeładowania o nią nie zahaczała? Posiadam lunetę Bushnell i na niskim montażu w M24 musiałem przyszlifować rączkę przeładowania czego nie chciałbym robić w Tanace.

 

pozdrawiam :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

W Warriorze (który też jest repliką AI) wysoki montaż jest trochu za wysoki jak dla mnie, i to mimo podniesienia tej baki. IMO niski powinien dać radę... tylko jak się nie uda to wąty nie do mnie, tak jak dexter pisze trza przymierzyć bo inaczej to jest jak kupowanie butów przez net.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem o ssso chozzi ale BAKA funkcjonuje już w naszym języku od dość dawna.

 

Osobiście jestem zwolennikiem niskich montaży ponieważ mam zwyczaj bardziej przytulać się do kolby niz większość moich znajomych. Zarówno w pionie oko mam nisko nad osią lufy jak i w płaszczyżnie przód-tył (celownik mam wysunięty stosunkowo daleko w stronę wylotu lufy). Niski montaz przeszkadza w pzrełądowaniu guna ALE mozna założyć wysoki plus poduszka policzkowa która w warriorze jest regulowana ;]

Link to post
Share on other sites

Moris ekwadoris, nie masz snajpy- sio z podforum :hahaha:

Mnie nazywać rusofilem? Ło żesz ty, będziesz co chciał :wink:

 

No ale w warriorze nie da się tej poduszki policzkowej podnieść na tyle wysoko żeby mi dokładnie pasowało z wysokim montażem, wydaje mi się że luneta na niski montażu nie powinna specjalnie przeszkadzać w przeładowaniu a będzie wygodniej.

Link to post
Share on other sites

Tak jestem ciekaw jeżeli chodzi o repliki typu: karabiny wyborowe.Mianowicie to nie będzie pytanie czy 700zl to snajperka itp. Chodzi mi o prędkość takiego karabinu.Ile fps musi mieć replika by być replika karabinu snajperskiego?Oczywiście wymiana części na najlepsze bo nie chodzi mi o stockowe prędkości początkowe.

 

A wiec:

 

1.Ile fps po wymianie czesci na markowe i najlepsze musi miec replika , ba ... nawet powinna by mieć znaczną przewagę nad elektrykiem?

2.I na jakiej NAJSŁABSZEJ sprężynie można wyciągnąć największą prędkość ?

Link to post
Share on other sites

Tak jestem ciekaw jeżeli chodzi o repliki typu: karabiny wyborowe.Mianowicie to nie będzie pytanie czy 700zl to snajperka itp. Chodzi mi o prędkość takiego karabinu.Ile fps musi mieć replika by być replika karabinu snajperskiego?Oczywiście wymiana części na najlepsze bo nie chodzi mi o stockowe prędkości początkowe.

 

A wiec:

 

1.Ile fps po wymianie czesci na markowe i najlepsze musi miec replika , ba ... nawet powinna by mieć znaczną przewagę nad elektrykiem?

2.I na jakiej NAJSŁABSZEJ sprężynie można wyciągnąć największą prędkość ?

Ad1. Pierdylion

Ad2. 430 Na Yokohamaprzetanpic

Link to post
Share on other sites

Ogólnie mało sensowne pytanie. Bo da się, bez większych problemów, zmontować karabin co będzie mieć z 310 fps i nieść kulkę na 70m. Zmontowałem kiedyś takie cacko.

 

Najwięcej fps ze słabego springa można uzyskać tylko dzięki prawidłowemu uszczelnieniu. Innej metody nie ma.

Edited by Mamut
Link to post
Share on other sites

Ogólnie mało sensowne pytanie. Bo da się, bez większych problemów, zmontować karabin co będzie mieć z 310 fps i nieść kulkę na 70m. Zmontowałem kiedyś takie cacko.

 

Najwięcej fps ze słabego springa można uzyskać tylko dzięki prawidłowemu uszczelnieniu. Innej metody nie ma.

Co to za replikę zbudowałeś z takimi osiągami?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...