Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozwolicie, że tak zapytam z ciekawości: podana w ogłoszeniu prędkość wylotowa jest w takiej konfiguracji w ogóle możliwa?

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/131740

 

Hahahaha sąsiad mój :hahaha: myślę że to jest bardziej taki chwyt marketingowy w jego wykonaniu, tym bardziej że na tłok założył głowicę którą zerwałem ze stockowego tłoka od M24 i sprzedałem mu za 30zł. Z tą głowicą tłok latał w cylindrze jak żyd po pustyni :hahaha: Ale rozepchał ją zdaje się jakimś drutem :icon_eek2: więc może doszedł do 600fps.

 

Jeszcze tak przy okazji może zapytam. Kupować G&G G96 czy czekać na Tanakę (w polskim sklepie)? O ile pojawi się jakaś Tanaka do 1800zł :zastanawia:

Edited by jano92
Link to post
Share on other sites

Nie oszukujmy się - licencjat to sztuka dla sztuki, przepisujesz definicje na temat analizy ekonomicznej z książek, bo nikt Ci na więcej nie pozwala, tłumacząc że praca licencjacka to praca odtwórcza. Więc nawet motywacji nie ma by pisać, nic dziwnego że ruska broń jest ciekawsza :).

Link to post
Share on other sites

Promotor stwierdził, że ostateczny termin 11 bo później jedzie na wakacje, tydzień wcześniej trzeba oddać. A w analizie ekonomicznej akurat opisanie wszystkich wyliczeń i wskaźników to kwestia dwóch- trzech dni. A zaangażowanie studenta, w tym wypadku moje, w pisanie pracy jest takie samo jak wymagania uczelni oraz samego promotora, wielu ludzi kończy i oddaje prace na dwa tygodnie przed obroną, nie jestem przykładem lesera. A ktoś z was pisał licencjat? Jak to u was wyglądało?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...