Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty do ASG


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam,

Może na wstępie zaznaczę, że jestem BAARDZOO zielony w sprawie butów. Proszę o wyrozumiałość, i pomoc z Waszej strony :)

 

Na pierwszej stronie kolega polecał buty bw2000.

 

Mam pytanie co do nich, a raczej do ich ,,krewniaków''.

 

Znalazłem na allegro coś takiego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1666518952&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.&msgtoken=6936b94db03532f95e8bcbfabc2b34e51bfb5b27758991e39c7b0f59e43291ca

 

Sprzedający swoje towary zawsze poleca, tak samo jest odnośnie tych butów. Komuś coś wiadomo o nich? O firmie? Mówią, że ta firma oferująca je często wygrywa kontrakty na dostawy do BW. Piszą też, że ceny nowych oscylują w przedziale 500-700zł. Te są używane, a ceny produktów z demobilu szczególnie tych łatwiej dostępnych są dużo niższe niż nowych. Więc jeszcze jestem w stanie uwierzyć. Cena jak dla mnie odpowiadająca, ponieważ bida już się odzywa, a portfel szczupleje.

 

Wiem, czytać potraficie na pewno, ale chciałem trochę przytoczyć, tego co najbardziej mnie interesuje :)

 

I jeszcze pytanie do tego:

ZALECAŁBYM DOBIERANIE BUTÓW DŁUGOŚĆ STOPY= NUMER PODANY W TABELI JAKO BW W RZECZYWISTOŚCI BUTY SĄ OD 5-7 mm WIĘKSZE OD NUMERU BW Z TABELI

 

Wiem jestem tępy, ale nie chcę kupić za dużych (jeżeli będą dobre). Czyli jak jest nr 42= 27 cm, to jeszcze powinienem dodać do tych 27 cm te 5-7mm? Czy chodzi sprzedawcy, o to, że nr bw jest zaniżony, i powinienem się kierować długością wkładki, czyli 42=27 i jest gites ;).

 

Z góry wielkie dzięki,

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Ale firma ta produkowała dla bw buty? Czyli raczej można je brać, bo na psy raczej przez samo nie produkowanie dla nich nie zeszła :). A butki które chcę kupić są z demobilu.

Produkowała.

 

Raczej w tej cenie niemieckie buty bym ci odradzał, będą sporo zużyte i mało wygodne.

Link to post
Share on other sites

Używany but pod dopasowuje się do stopy właściciela, stąd jedna para może być dla ciebie świetna, a druga wręcz odwrotnie pomimo tego samego rozmiaru i stanu.

 

Ale firma ta produkowała dla bw buty? Czyli raczej można je brać, bo na psy raczej przez samo nie produkowanie dla nich nie zeszła :). A butki które chcę kupić są z demobilu.

 

Podobno Kaimany mają trochę gorszą skórę i ogólnie delikatnie gorszą jakość wykonania niż te buty które były produkowane przez Haixa.

To, że z demobilu nie ma znaczenia. Haix nie robi 2005 od paru lat, więc szansa na trafienie ich, a nie Kaimanów jest bardzo mała.

Edited by Phoesis
Link to post
Share on other sites

Od siebie polecę buty specjalne wz.928, dokładnie TAKIE.

 

Jak kogoś stać, to najlepiej właśnie od Kupczaka (na alledrogo za 300-400zł można kupić). Ewentualnie tańszy odpowiednik innych producentów (tu mogę polecić Protektora, jako że tylko z tym producentem miałem do czynienia).

 

Co do desantów - przecież to świetne buty! Idealne do przejścia z kompanii na stołówkę i z powrotem :hahaha:

Link to post
Share on other sites

BW 2005 w stanie idealnym z Army World są naprawdę w stanie idealnym. Kupowałem je w zeszłym roku jak były chyba bo 280 PLN. Buty są jak nówki, żadnych uszkodzeń. Przechodziłem w nich całą zimę, teraz czasem używam i złego słowa o tych butach nie można powiedzieć.

 

Szkoda że Haixów P9 nie mają lekko używanych tylko nówki :(

Link to post
Share on other sites

To i ja się wypowiem : )

Kupiłem haix 2005 w zeszłym roku w listopadzie i...

Nigdy nie miałem tak wygodnych, uniwersalnych i ogólnie zajeb.stych butów :D Kupiłem w stanie db+, no i stan może był db, noski popękane na zgięciu, podeszwa na samej pięcie lekko starta. Nie przemakają, nawet jak stałem w kałuży po kostki, są bardzo wygodne, podeszwa ma świetną amortyzację, nie czuć żadnego kamienia pod nią, dobrze trzymają kostkę. A co do odgrzybiania, to nie mam pojęcia czy były, ale wiem, że futróweczka jest na stałe nasączona środkiem p.grzybiczym. Stopa się w nich nie poci, ani przy -20*C ani przy + 25*C. No nie wiem co mogę jeszcze napisać.. Ogólnie bardzo polecam, a kupiłem z armyworld : )

 

A na lato to kupiłem takie http://allegro.pl/oryginal-buty-meindl-pustynne-safari-trekking-i1684645916.html ale sprzedaje gdyż nie trafiłem z rozmiarem, a nie było jak wymienić na inny :< Bardzo dużo pozytywnych opinii o nich... No i tyle wyszło że je na komisie i allegro sprzedaje : )

Pozdrawiam, Mateusz

 

//////

 

 

 

A teraz z chęcią bym kupił haix special force low/mid. Takie na każdą okazję : ) Bo wysokie to sobie kupię na jesień tego roczną ponownie Haix 2005, ale już w stanie idealnym : )

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...