Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

65 zł za kawałek mosiężnej rórki?! Czy ich poje...ało?!


Recommended Posts

To co sie dzieje na rynku akcesoriów i replik ASG przechodzi ludzkie pojęcie żeby przykładowo płacić 65 za tzw ,,Specjalny metalowy adapter przedłużający

dyszę pojemnika z gazem" http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=8502 znany również jako kawałek metalowej rurki który w castoramie kosztował by kilkanaście, góra kilkadziesiąt gr?! i naprawdę nie mam tu pretensji do sklepu specshop, bo na cenę wpływają producenci i inni pośrednicy, ale to jest po prostu szczyt. Nie można również zapomnieć o replikach wielu ,,renomowanych" firm, których nie chce mi się wymieniać za które płacimy poważne pieniądze a one i tak się psóją i słabo strzelają na fabrycznych częściach.

Link to post
Share on other sites

:bialaflaga:

 

jeśli rozczulalibyśmy się w ten sposób to sporo (wg mnie około 70%) części i akcesorii właśnie tak się przedstawia i co z tym zrobić? np weś pod lupę cylindry, lipo asg, wszelkiego typu gumki, śilniki, SPRĘŻYNY :excl: itd.

 

Ale od czego masz mózg? jeśli nie chcesz wydawać fortuny na takie duperelki to tak jak napisałeś ić do Castoramy i tam poszukaj lub weś idź do garaży, weś kawałem mosiądzu czy co tam masz podręką i tokarkę i se zrób

Link to post
Share on other sites

Nie wiem po co zakładałeś ten temat. Jak Ci się nie podoba to nie kupuj a nie marudzisz na forum. Zamiast narzekać i zakładać durne tematy radzę wziąć słowik i pouczyć się zasad interpunkcji i ortografii bo zrobiłeś kila błędów.

Link to post
Share on other sites

Rekord świata bije magazynek plastikowy magazynek TM za 230 zł. No ale cóż, takie jest życie, a potem się umiera. Takie cuda na kiju trzeba omijać i wybierać tańsze opcje :wink:

 

Psuje, nie psóje - proste przeglądarki typu mozilla proponują automatyczne słowniki, które poprawiają ci błędy. Ale co tam, przecież lepiej je robić.

Link to post
Share on other sites

Haha, szybko spuścili z ceny, szkoda tylko, że dalej jest ona 'z dupy wzięta", jak to się mówi. Przy okazji przypomniało mi się, jak napisałem gdzieś na forum, że blacksword ma chore ceny i podałem przykład jakiegoś a&k za tysiąc zł, po czym jego właściciel odpisał mi, że z dupy tę liczbę wziąłem, bo jest o wiele niższa. Włażę, rzeczywiście - zmieniona.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...