Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cały czas w temacie bolta,nozzla i dorzucę jeszcze jedno.

1.Jak rzeczywiście spisuje się aluminiowy nozzle ratecha? Leprzy niż stockowy jest npas w nozzle ratech czy są zbliżone do siebie ? Ma ktoś z was panowie i panie? (Szukałem trochę informacji na gasguns ale nie znam na tyle angielskiego żeby podjąć konkretną decyzję na podstawie informacji z tego forum )

2.Komora hop-up ra tech pod wa. Wiem ze pasujedo hk 416 tylko czy jakoś tej komory i efektywność jest również tak wysoka jak cena?Ktoś posiada?Stockowy hopek jest nie najgorszy ale w przypadku gumek dedykowanych pod elektryki komora sie nie spisuje. Poza tym jego czułość na regulację jest zbyt słaba.

Cześć!

Potrzebuję kontaktu z osobą, która wspomoże mnie przy modyfikacji komory, gumki i lufy w standardzie VSR (v2016).

Mam replikę v2015 i zakupioną nową komorę. Jaka gumka, jak zamontować lufę i jaką?

Na necie bardzo niewiele info o tym...

Komora nie ma wystającego kołnierza, gumka też z niej nie wystaje, czyli wszystko jest jakby płyciej w stosunku do wchodzącej w to dyszy niż starsza komora. Za to na youtube gość w starej komorze obcina kołnierz i gumka wystaje zamiast niego, a u firmowej VFC nie.. o co chodzi jak to poskładać ??? Pomoc potrzebna.

Edited by robaki

Witam.

Orientuje się może ktoś czy magi z m4 inokatsu pasują do hk 416 vfc?

Cześć!

Potrzebuję kontaktu z osobą, która wspomoże mnie przy modyfikacji komory, gumki i lufy w standardzie VSR (v2016).

Mam replikę v2015 i zakupioną nową komorę. Jaka gumka, jak zamontować lufę i jaką?

Na necie bardzo niewiele info o tym...

Komora nie ma wystającego kołnierza, gumka też z niej nie wystaje, czyli wszystko jest jakby płyciej w stosunku do wchodzącej w to dyszy niż starsza komora. Za to na youtube gość w starej komorze obcina kołnierz i gumka wystaje zamiast niego, a u firmowej VFC nie.. o co chodzi jak to poskładać ??? Pomoc potrzebna.

Wysli fotke komory na pw

Cześć, czy na chwilę obecną jest gdzieś do dostania sprężyna buffera o podwyższonej twardości? Wymieniałem buffer na cięższy ale przydałoby się teraz nieco bardziej wykorzystać potencjał tego elementu :)

PS. Kupię magi!

Cześć wszystkim!

Przymierzam się do zakupu umarex/vfc hk416 gbb i mam pytanie odnośnie wersji 2.5783x. Mogę ją kupić używaną w granicy 1000 zł. Czy jest to już poprawiona wersja v2 czy raczej szukać repliki z innym oznaczeniem?

Biorę jeszcze pod uwagę zakup w wgcshop ze względu na możliwość darmowej dostawy do PL.

Ostatni post jest z przed roku i nie bardzo wiem czy graty do tych replik jeszcze będą sie pojawiały w sklepach czy już została zakończona produkcja tych replik. Znalazłem kilka zamienników ratecha w wgc ale nigdzie nie mogę znaleźć magów. Jedynie jakieś używki na alledrogo w dość wysokich cenach.

Proszę użytkowników owych cudeniek o jakieś informacje i aktualne linki do sklepów, w których się zaopatrujecie w zamienniki/osprzęt, etc.

Dziękuję.