Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VFC GBB


Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cały czas w temacie bolta,nozzla i dorzucę jeszcze jedno.

 

1.Jak rzeczywiście spisuje się aluminiowy nozzle ratecha? Leprzy niż stockowy jest npas w nozzle ratech czy są zbliżone do siebie ? Ma ktoś z was panowie i panie? (Szukałem trochę informacji na gasguns ale nie znam na tyle angielskiego żeby podjąć konkretną decyzję na podstawie informacji z tego forum )

2.Komora hop-up ra tech pod wa. Wiem ze pasujedo hk 416 tylko czy jakoś tej komory i efektywność jest również tak wysoka jak cena?Ktoś posiada?Stockowy hopek jest nie najgorszy ale w przypadku gumek dedykowanych pod elektryki komora sie nie spisuje. Poza tym jego czułość na regulację jest zbyt słaba.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Cześć!

Potrzebuję kontaktu z osobą, która wspomoże mnie przy modyfikacji komory, gumki i lufy w standardzie VSR (v2016).

Mam replikę v2015 i zakupioną nową komorę. Jaka gumka, jak zamontować lufę i jaką?

Na necie bardzo niewiele info o tym...

Komora nie ma wystającego kołnierza, gumka też z niej nie wystaje, czyli wszystko jest jakby płyciej w stosunku do wchodzącej w to dyszy niż starsza komora. Za to na youtube gość w starej komorze obcina kołnierz i gumka wystaje zamiast niego, a u firmowej VFC nie.. o co chodzi jak to poskładać ??? Pomoc potrzebna.

Edited by robaki
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

 

Orientuje się może ktoś czy magi z m4 inokatsu pasują do hk 416 vfc?

 

Cześć!

Potrzebuję kontaktu z osobą, która wspomoże mnie przy modyfikacji komory, gumki i lufy w standardzie VSR (v2016).

Mam replikę v2015 i zakupioną nową komorę. Jaka gumka, jak zamontować lufę i jaką?

Na necie bardzo niewiele info o tym...

Komora nie ma wystającego kołnierza, gumka też z niej nie wystaje, czyli wszystko jest jakby płyciej w stosunku do wchodzącej w to dyszy niż starsza komora. Za to na youtube gość w starej komorze obcina kołnierz i gumka wystaje zamiast niego, a u firmowej VFC nie.. o co chodzi jak to poskładać ??? Pomoc potrzebna.

Wysli fotke komory na pw
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Cześć wszystkim!

Przymierzam się do zakupu umarex/vfc hk416 gbb i mam pytanie odnośnie wersji 2.5783x. Mogę ją kupić używaną w granicy 1000 zł. Czy jest to już poprawiona wersja v2 czy raczej szukać repliki z innym oznaczeniem?

Biorę jeszcze pod uwagę zakup w wgcshop ze względu na możliwość darmowej dostawy do PL.

Ostatni post jest z przed roku i nie bardzo wiem czy graty do tych replik jeszcze będą sie pojawiały w sklepach czy już została zakończona produkcja tych replik. Znalazłem kilka zamienników ratecha w wgc ale nigdzie nie mogę znaleźć magów. Jedynie jakieś używki na alledrogo w dość wysokich cenach.

Proszę użytkowników owych cudeniek o jakieś informacje i aktualne linki do sklepów, w których się zaopatrujecie w zamienniki/osprzęt, etc.

Dziękuję.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Czołem! Kupiłem ostatnio replike VFC KAC SR635 GBB (nie mogę znaleźć takiego modelu na stronie vfc w wersji gbb ale jest vr635). Czy magi od hk416 też od vfc będą pasować? (wyglądają bardzo podobnie konstrukcyjnie do VMAGA). Ewentualnie czy w polsce jest osiągalny zakup magazynka do tej repliki czyt. VMAG 30 czy zostaje tylko sporwadzenie tego z DE, lub też z czego ewentualnie można dopasować magazynki bo póki co znalazłem tylko magazynek od hk416 w cenie 330zł

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...