Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Miszkos za miłe słowa i przepraszam za firmę kurierską ;)

 

Przy okazji przekażę Wam dobre nowinki - zmieniliśmy opłaty za przesyłki (nie powiem, że bez presji ;)).

 

Tak na szybko to teraz:

- zamówienia powyżej 800PLN - wysyłamy gratis kurierem

- Pocztą (priorytet) wysyłamy paczki do 3kg, ale za 10PLN (4PLN taniej)

 

Szczegóły tu: http://www.asg.com.pl/oplaty.php

 

Udanych zakupów!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

dzisiaj doszła paczka pestek 0.20g i cóż....jeżeli chodzi o paczkę to wszysko OK,mam tylko zastrzeżenia co do towaru...przy przesypywaniu kulek do butelki spostrzegłem że wiele ma wgniecenia,odbarwienia i inne deformacje a wszystkie są jakby oblane czymś lepkim...zobaczymy jak się będzie to wszystko spisywało w lufie karabinu...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kuleczki zamówione wczoraj, dzisiaj już u mnie są ;). Popakowane tak jak prosiłem. Wszystko super! Polecam wszystkim!

 

Były pewne problemy z automatycznym mailingiem. Poczta wp.pl nie przyjmowała tych maili. Napisałem do wp.pl w tej sprawie. Tego samego dnia przyszedł mail z www.asg.com.pl ;). Możliwe, że wp.pl już całkiem zdjęło tą ochrone z capri ;). Pozdrawiam!

 

EDIT:

no i bym zapomniał! znakomity kontakt!

Edited by maksio
Link to post
Share on other sites

Kurde, powiem tak, ceny maja w porządku, ale części i innych pierdół, bo cena naprawy karabinu to 120zł za usługe + koszta części. Cena "trochę" zawyżona. Nie wiem czym to jest spowodowane, asgshop ma cenę niższą o połowę, a nie sądzę, aby byli mniej profesjonalni. Zaś zbrojownia 20zł więc 6 razy mniejsza. Wiadomo, jeżeli cena mi nie odpowiada to nie skorzystam, ale mimo wszystko cena nie na miejscu.

Link to post
Share on other sites

Kurde, powiem tak, ceny maja w porządku, ale części i innych pierdół

 

Cieszy mnie to i cały czas staramy się, aby było jeszcze lepiej.

 

cena naprawy karabinu to 120zł za usługe + koszta części. Cena "trochę" zawyżona. Nie wiem czym to jest spowodowane

 

Otóż mój drogi postaram się wyjaśnić Ci tę kwestię.

Cena usługi jest pojęciem względnym, gdyż zależy jaki obejmuje ona zakres i jakiej wykonawca udziela na nią gwarancji. Absolutnie nie próbuję tu sugerować, że "drożsi są lepsi, a tańsi są gorsi". Nie mam w zwyczaju zajmować się szpiegostwem i patrzeć na ręce innym. Nie wiem co oni zapewniają za te 20PLN czy 60PLN.

 

Ale do rzeczy, argumenty:

- zakładamy, że przy replice w której jest do otworzenia GB należy spędzić średnio 4h

- koszt roboczo-godziny przy replikach u nas zakupionych wynosi 20PLN (nie dotyczy napraw gwarancyjnych), dla replik obcych 30PLN

- nie będę wymieniał wszystkich czynności składających się na usługę, bo to nie jest miejsce na takie informacje - chętnie odpowiemy mailem

- na usługę jest udzielana 3 m-czna gwarancja i w przypadku awarii tym okresie nie są naliczane jakiekolwiek opłaty za robociznę

- serwisem zajmuje się wyłącznie personel z właściwym ku temu przygotowaniem teoretycznym i praktycznym (w tym również odpowiednim wykształceniem)

- przy zamawianiu modyfikacji z naszych propozycji wliczony w nie koszt usługi jest znacznie niższy

- może nie wszyscy wiedzą, ale aktualnie jesteśmy najstarszym serwisem airsoftowym w Polsce ...

 

A tak na marginesie, to chyba jednym z najlepszych dowodów, na to, że warto u nas serwisować replikę jest ciągła kolejka w serwisie i mimo długich terminów oraz "cen nie na miejscu" nie brakuje chętnych do ustawiania się w niej :)

 

 

p.s. przepraszam Reg, ale musiałem ...

Edited by capri
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A teraz z innej beczki. Polecam ten sklep wszystkim początkującym. Polecam wycieczkę do sklepu. Dostaniecie fachową poradę.

Dodatkowo zawsze jest ktoś "spoza sklepu" tzn z graczy nie dośc że jeszcze coś doradzą to jeszcze można załapac ciekawe kontakty.

Polecam ten sklep wszystkim początkującym. Nawet jak ktoś gdzieś indziej znajdzie niższą cenę na jakąś pierdołę to wierzcie mi że i tak lepiej kupic w Capri to co poradzą bo przez to zaoszczędzi się kupę kasy ponieważ nie kupi się gdzieś indziej jakiegoś badziewia żeby potem znów wydac kasę i kupic coś naprawdę potrzebnego.

Osobiście zaoszczędziłem właśnie przez Capri sporo kasy.

Szkoda tylko że sklep jest czynny do godz. 18-stej jak dla mnie jest to duży minus bo ciężko dojechac po pracy w tych cholernych korakach do Piaseczna. Mogliby wydłużyc czas pracy lenie jedne do tej 19-tej! ;-)

Link to post
Share on other sites

Lenie mają w planach pracować do 19, ale jeszcze kilka zmian organizacyjnych musi dojść do skutku. Nie wiem czy kolega zdaje sobie sprawę, że my i tak pracujemy z reguły 6 dni w tygodniu po 12h .....

 

Tak, czy inaczej będziemy się starać zmienić godziny pracy.

Link to post
Share on other sites

Ode mnie tez jak najbardziej wielki plus.

Posiadam replike boyia, presonel sklepu z gory poinformowal mnie, ze

nie zajmuja sie takimi replikami.

Mimo tego w sklepie zawsze pomagaja w doborze czesci :)

 

Jakby nie bylo czesto potrafie tam dzwonic nawet kilka razy w ciagu godziny

za co gratuluje nerwow i zawsze uzyskuje pomoc :)

 

No i postanowilem napisac pierwszy post zeby pochwalic ten sklep :D

A zakupy (w sklepie i przez internet) juz robilem dziesiatki razy i NIGDY nie bylo problemow :)

 

(ba, presonel nawet umie sie smiac :D i wlasnie 2 min temu przyjechal kurier z kolejna paczka :D)

Edited by Drag
Link to post
Share on other sites

Chodzę do szkoły do Piaseczna więc do Capri mam 2min. biegiem. Bywam tam średnio raz na tydzień ( czasem nawet częściej ) i mogę sporo powiedzieć o sklepie stacjonarnym ( o internetowym się nie wypowiem bo nigdy z niego nie korzystałem i raczej nie skorzystam:)

 

Nie wiem jak jest w innym sklepach, ale wiem, że sprzedawcy powinni brać przykład z pracowników Capri! Zawsze są rzeczowi i zainteresowani klientem. Starają się doradzić jak tylko mogą, praktycznie każdą rzecz w sklepie można przymierzyć, dotknąć i obejrzeć. Odpowiedzą na każde, nawet najbardziej upierdliwe pytanie. Jak już ktoś wcześniej pisał rzeczywiście w sklepie przeważnie siedzą doświadczeni gracze, których rady często są bardzo pomocne. Cenowo jest raczej uśrednione i nie widzę, żeby było tu zdecydowanie drożej, czy taniej niż gdzie indziej.

 

To tyle dobrego, a teraz parę rzeczy przeciwko. U niektórych operatorów internetu ( nie chcę tutaj posądzać pracowników Capri bo nie wiem czy to jest ich wina czy po prostu mojego operatora ) występują problemy ze stroną internetową. Rzadko kiedy mogę normalnie chodzić po sklepie. Po drugie przydałby się większy asortyment kulek ( de facto są tylko Pestki i Blastery ), nie ma za bardzo w czym wybierać.

 

Ostatecznie polecam ten sklep wszystkim z okolic Piaseczna. Jest bardzo zadowolony z ekipy Capri i nie zamierzam zacząć kupować gdzie indziej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...