Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sklep wygląda bardzo fajnie :) Przejechałem się z czystej ciekawości żeby się zorientować co i jak i mieć rozeznanie na przyszłość :) Jak dla mnie jedynym mankamentem jest dojazd :( Prawie godzinę mi zajął (poza godzinami szczytu) no i brak działania sklepu w sobotę ale poza tym bardzo pozytywnie :)

Link to post
Share on other sites

Hmm kupowałem już w Capri glocka 19 i jestem z niego zadowolony...

 

Teraz nadszedł czas na coś większego kalibru. I tutaj pojawia się pytanie o zakup ratalny.

 

Jak wygląda cały proces, tak wiem jakie dokumenty przygotować, ale co dalej? Może jakiś kalkulator do obliczenia wysokości rat? Bo mimo wszystko chciałbym się na to przygotować i wiedzieć ile pieniędzy wydam.

Link to post
Share on other sites

BAT_Sirius - kalkulator jest w przy wyborze formy płatności, jak składasz zamówienie.

Zawsze można go też uruchomić tu: http://www.asg.com.pl/lukas.php?sum=

 

Azur - dziwna sprawa, bo zawsze jest potwierdzenie naprawy dołączane. Możliwe jednak, że gdzieś to umkneło - dostaniesz w/w w dniu dzisiejszym mailem.

 

P.s. Panowie, forum raczej nie służy do tego typu spraw, ale rozumiem, ze były to tematy poboczne, a treść najistotniejsza to Wasze zadowolenie z naszej obsługi ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A ja mam pytanie,

 

do użytkowników lub bezpośrednio do któregoś ze sprzedawców Capri.

 

Chodzi o kolimator ACOG z krzyżem za 259,99 zł - http://www.asg.com.pl/product_info.php?cPa...products_id=465

 

Pytanie, czy można obalić tezę, że ten kolimator (teoretycznie "nołnejmowy") ma rozmazany/rozmyty/niewyraźny/słabo widoczny (niepotrzebne skreślić) krzyż?

 

Słyszałem, że ktoś kupił jakiegoś niefirmowego ACOG'a i taka opinia o krzyżu była, że jest rozmazany.

 

PS Drugie pytanie, albo spostrzeżenie, zdjęcia użyte w powyższym odnośniku są identyczne co te w kolimatorze Guardera http://www.asg.com.pl/product_info.php?cPa...products_id=376

 

Proszę o rzetelne informacje.

Link to post
Share on other sites

Proszę o zadanie tego typu pytań mailem.

Ten topic służy raczej innym celom.

Ma Pan rację, to zły temat, bo odnosi się ściśle do sklepu, a mnie nie chodzi o sklep, tylko o w/w produkt.

 

Jednak skoro Pan już tu jest, byłbym niezmiernie wdzięczny za udzielenie odpowiedzi w kwestii w/w kolimatora za 259,99, myślę że skoro nie ma czego ukrywać, to czy to mail czy publiczne forum, odpowiedź powinna być identyczna, a przy okazji inni użytkownicy będą poinformowani na temat tego, czy w/w produkt odpowiada oczekiwaniom klienta i nie będą musieli pisać do Państwa maili. :)

Link to post
Share on other sites

Ma Pan rację, to zły temat, bo odnosi się ściśle do sklepu, a mnie nie chodzi o sklep, tylko o w/w produkt.

 

Jednak skoro Pan już tu jest, byłbym niezmiernie wdzięczny za udzielenie odpowiedzi w kwestii w/w kolimatora za 259,99, myślę że skoro nie ma czego ukrywać, to czy to mail czy publiczne forum, odpowiedź powinna być identyczna, a przy okazji inni użytkownicy będą poinformowani na temat tego, czy w/w produkt odpowiada oczekiwaniom klienta i nie będą musieli pisać do Państwa maili. :)

 

Odpowiem krótko w tym temacie.

Ten kolimator jest praktycznie identyczny z Guarderem, jedyną róznicę, jaką zanleźliśmy to opakowanie ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chyba koledze się adresy pomyliły :(

 

Jesteśmy otwarci ZAWSZE w dni pracujące od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

 

Jeżeli jest inaczej to informujemy o tym min. kilka dni wcześniej na stronie głównej sklepu internetowego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...