Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumki i komory HU SHS [oficjalny]


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha Dystanser z długopisu jest do d... już lepiej kawałek O-ringa 3mm i ty się dziwisz że masz lipne osiągi..

Co prawda 2 kulki mogą być spowodowane złym złożeniem a nie samą gumką..

 

 

No to dziwne, że w 3 replikach które składałem, dał lepsze wyniki niż na dystanserze orginalnym z zielonej gumki G&G i PJ'otowych w kształcie H. Nie wiem co Ci w nich nie pasuje, trzeba dobrze dociąć i gitara....

 

Nie mówię, że z origna są złe ;)

 

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Przeszperałem temat ale chyba nikt się jeszcze tym nie zajął .

Miał ktoś może styczność z tymi komorami ? :

 

Pierwsza lub z tą Druga

 

To to samo różniące się tylko nadrukiem , bardziej chodzi mi o jakość wykonania :]

Są takie same.

Link to post
Share on other sites

Od komór SRC to wszystko jest lepsze...

 

Btw te testy są miarodajne jedynie jeżeli chodzi o składanie bez żadnego uszczelniania. Z teflonfixem różnice były by wiele mniejsze.

 

Pominę już fakt, że nie wszystkie komory zawsze pasują do każdego body oraz gb...

Link to post
Share on other sites

Znalazłem to zamieściłem, spekulacje na temat autentyczności i tego jak wszyscy są źli można sobie darować bo jak mniemam nikt tu nie miał tej komory a jednak trochę bardziej jestem przekonany do produkcji europejskiej niż SHS`a co prawda mam wiele części od nich i nie są złe ale jednak chciałbym poznać możliwości braci z południa :)

Fakt, faktem najlepiej wypadła komora ich produkcji ale zaraz pod nią (różnica aż 10FPS) wylądował AimTop wart 290 koron czyli jakieś 49zł a SHS wart 600 koron czyli ok 102zł (dwa razy droższy) a ma 18FPS mniej niż AT i "aż" 28 mniej niż AirsoftPro wart 690 koron czyli 117zł według mnie różnica nieznaczna biorąc pod uwagę że wykonanie w europie takiej komory tanie nie jest i na bank kupują od SHS`a taniej..

W każdym razie chwalą sobie ich wzmocnione części do SWD :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...