Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Oto nasz mały film wojenny, akcja z serii spontan, 3 godziny kręcenia, potem obróbka i efekty specjalne. To wersja beta 1.0, więc miejcie wyrozumiałość. :) Wiemy, że nie wszystko jest dograne. Ten film powstał raczej w celu przetestowania sprzętu i pomysłów, niż prezentacji. Mamy nadzieję, że się spodoba, gdyż mamy następne pomysły.

 

Reżyseria i zdjęcia: Desfil, a ja - czyli Stalker - występuję w jednej z ról. Miłego oglądania. :)

 

Polecam full screen 720 HD.

 

Edited by rokatanski
Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny filmik. Jakość i efekty super. Zgadzam się z Panem powyżej. z takimi możliwościami możecie nagrać coś dłuższego. na pewno oglądałoby się to świetnie. ;)

 

Jedna rzecz jaka mnie rozwaliła to trampki za 10 zł u jednego ze złych Panów na nogach. :cool:

Link to post
Share on other sites

Dzięki za miłe słowa! Mamy dalsze plany filmowe.

 

Jedna rzecz jaka mnie rozwaliła to trampki za 10 zł u jednego ze złych Panów na nogach. :cool:

 

Hałowki "zagrały" kultowe adidasy Moskwa, stosowane w boju przez rosyjskie służby specjalne. ;)

 

Macie je tu na foto po prawej na dole:

 

IMG_9276.jpg

Edited by rokatanski
Link to post
Share on other sites

Ładna pekaśka na tym zdjęciu :happy:

 

Filmik rewelacyjny, jedyne do czego bym się doczepił to chyba troszkę za mały kąt podczas strzału z granatnika. A na początku poczułem się jak w codzie 4 :biggrin:

 

Czas załadować 720p :cool:

Link to post
Share on other sites

Nie, to jest firma, w której pracuje Desfil i od której mieliśmy pożyczoną kamerę. Montaż, efekty specjalne i dźwiękowe to dzieło Desfila. Zdolny chłopak. Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Na pewno coś jeszcze w takim razie nakręcimy. :)

Link to post
Share on other sites

Filmik super, mam nadzieję, że nakręcicie coś dłuższego bo bardzo wciąga :D

 

Widzę, że dźwięki zapożyczone z battlefield bad company 2 ;P

Chociażby odgłos wystrzału i przeładowania granatnika.

 

PS. Szkoda tylko, że każdy rusek ma inny mundur :/

Jakby każdy miał taki sam sprzęt to film wyglądał by jeszcze lepiej, ale moim zdaniem poziom i tak jest bardzo wysoki.

 

No i te trampki :D

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites
PS. Szkoda tylko, że każdy rusek ma inny mundur :/

Jakby każdy miał taki sam sprzęt to film wyglądał by jeszcze lepiej, ale moim zdaniem poziom i tak jest bardzo wysoki.

 

Dzięki :) Akurat pomieszanie mundurowe jest charakterystyczne dla wielu rosyjskich jednostek (zwłaszcza specjalnych), podobnie jak trampki na nogach. Celowo każdy dostał inne ciuchy, żeby było bardziej koszernie.

Link to post
Share on other sites

Filmik fajny, ale w oczy rzuciła mi się jedna rzecz (obczaiłem ją w jakimś how-to, chyba u Freddiego Wonga): wokół ognia z lufy można dołożyć na warstwie niżej taki "blob" rozjaśniający okolicę. Przydaje się zwłaszcza w ciemniejszych scenach, jak np. ta w lesie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...