Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Stałem się dzisiaj szczęśliwie-nieszczęśliwym posiadaczem SAR 10 (okazało sie ,że jedna sztuka wisiała w Gunfire ,ale pod dziwną, inną nazwą:). Wygląd nieco mnie rozczarował. Szpetnego łoża sie spodziewałem, ale plastikowa osłona spustu mnie rozwaliła. Na szczęście ma dosyć prosty kształt i postaram się ją powielić w metalu metodą odlewu. Ale do rzeczy. Mam dwa pytania i jeden (jak mi się wydaje ) problem.Po pierwsze...po włożeniu naboju CO2 nakrętka dociskająca nabój nie dokręca się tak głeboko jak pusta.Czy to normalne?

Po drugie (i to głównie mnie martwi) po przeładowaniu kulka wypada z lufy w momencie przechylenia broni. Sprawdziłem to na szybko na 4-5 kulkach w magazynku. Co może być tego powodem? Będę wdzięczny za pomoc i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytałem to od A do Z (zanim napisałem posta) i nie zauważyłem odpowiedzi na moje pytanie. Magazynek podaje kulkę , siedzi stabilnie , jednak po przeładowaniu kulka wypada z lufy. W tym artykule nie ma nic o kulkach swobodnie wypadających z lufy. Jeśli to jest ten sam problem to proszę o potwierdzenie.

Link to post
Share on other sites

Otworzyłem , zobaczyłem (i zdębiałem:) a potem naprawiłem. Skorzystałem z patentu z patyczkiem (tak na wszelki wypadek) chociaż problem z wypadaniem kulki z lufy był spowodowany czymś innym. Wyobraźcie sobie ,że jakieś małe ,chińskie rączki zamontowały ramię dociskowe hop up odwrotnie....czyli wypustkami do góry:D zamiast w stronę gumki. Nie mogło działać :D. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Witajcie , jak sprawują się wasze sar'y 10 ? Używał ktoś go na większych strzelankach , jak się spisywał ?

Szczylał..... czym się różni użycie repliki na większej strzelance, od użycia na mniejszej?

 

Temat lekko odchudzony ze spamu i gupot.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W moim SAR'ze ułamała się dysza odpowiedzialna za przebijania kapsuły CO2 w bolcie....

 

Zawiozłem do dwóch tokarzy i obaj mnie odesłali z kwitkiem - powiedzieli że zbyt delikatny-precyzyjny jest ten element by się podjęli go dorobić... zdębiałem. Sezon się zaczął a SAR leży i zdycha a tak pięknie wycinał wrogów....

 

P.

Edited by Padaka
Link to post
Share on other sites

A właśnie, bom zapomniał napisać.

 

Mój sar leży w komisie, nie mam cierpliwości do snajperstwa oraz kupiłem kasożerną zabawkę.

 

Zdążyłem ustawić sobie hop i lunetę na 80m w sylwetkę człowieka na nieprzebieranych 0,43 Madbull.

Z ręki, lekki wiatr. W sumie zajęło mi to 2 magi, potem mi się odechciało.

 

Co do części to wyślij zapytania do wszystkich sklepów które go sprzedają. Niech wyślą zapytanie do producenta czy może sprzedać luzem. Jeśli część o której rozmawiamy to taki mały dysk w wystającym stożkiem to jest to cześć "D14"

Edited by Landsil
Link to post
Share on other sites

No i fajno, acha, nie wysyłaj zapytania do taktycznego, ja czekałem chyba z rok na odpowiedz o sprowadzenie bolta, ew. elementów wew. żeby nie musieć w pośpiechu walczyć z wymianą naboju.

Udało im się zdobyć odpowiedz że potrzebny jest numer części, a potem kontakt z producentem się urwał.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A ja chciałbym zapytać posiadaczy czy z upływem czasu replika zaczęła Wam się sypać w jakiś sposób?

 

Parę postów wyżej Padaka napisał o ułamanej dyszy ale nie wiadomo czy to z jego winy czy zużycie materiału. Czy komuś zdarzyła się jakaś awaria związana z usterką części z powodu zużycia materiału? Jakieś pęknięcia w zespole spustu czy bolcie itp?

 

Pozdrawiam,

 

Sus.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Cześć! Jest to mój pierwszy post na tym forum, jednak w ASG siedzę już jakiś czas.

 

Mam problem z tą repliką, mianowicie złamała mi się metalowa obręcz prawdopodobnie dociskająca uszczelkę. Efektem oczywiście jest syfonowanie.

Tutaj kilka zdjęć tego elementu: https://plus.google.com/photos/108294892974867791791/albums/5965764399962619025?authkey=CI_nlemkmeTrTQ

Jeśli ktoś miał podobny problem, to proszę o informacje, jak go rozwiązać, może ta część ma jakąś konkretną nazwę i da się ją dostać od producenta, albo jest dostępny zamiennik.

 

Z góry dziękuję, TheWiztory

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...