Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] S&W 1911 [KWC / CG]


Recommended Posts

Dziwne, że nie przebija puszki, jeszcze dziwniejsze, że na chronometrze wykazuje moc 0.45J mimo, iż testowałeś na cięższych kulkach (.25 zamiast .2g). Możliwe, że Twój model jest słabszy. Jak już ponownie wałkujemy temat mocy - na opakowaniu dodatkowgo magazynka napisane jest, że SW ma strzela z prędkością wylotową 288 fps; jak wiadomo 1J ~ 328 fps więc całego dżula nie ma na pewno, 0.87J na kulkach 0.2 g być powinno, nijak nie wychodzi pół dżula na .25g, coś tu nie gra. Porozmawiaj ze sprzedawcą - tak nie ma prawa być, a jeśli już wszystkie repliki tak strzelają, co jest niemalże niemożliwe, bo jak, to wciąż pozostaje kwestia oszukiwania klienta i to wręcz trzeba przedyskutawać ze sklepem.

Numer seryjny, jak już podałem jest to 41070509.

Spec89: stoję przy swoim i nadal będę nazywał wg. uznania, że 'bezpiecznik' motylkowy, to jednak bezpiecznik.

Nie, nie powinieneś używac po kilka razy tej samej kulki, co jest wyraźnie napisane w instrukcji i pisane w różnych działach na tym Forum, nie będę Ci mówił dlaczego, sam sobie przeczytaj.

Edit: błąd, 1 dżul = 328,5 fps, 288/328,5=0,87 dżula i tyle wynosi Ep

Link to post
Share on other sites
  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie wydaje mi się, że mój S&W trochę słabiej strzela niż powinien, bo jeśli ma strzelać z prędkością 288 fps to powinien mieć 0,77 J (tak na marginesie 1 J kulką 0,2 g to 328,5 fps, czyli 100 m/s).

Będę musiał przetestować lżejsze kulki jak dostanę jakieś w swoje łapki, bo możliwe, że 0,25 są nieco za ciężkie. Może występować efekt podobny do za cięzkich śrutów w wiatrówce - tłok "odbija się" zanim pocisk ruszy przez co ciśnienie jest mniejsze. Jednak wątpię aby różnica była duża, jeśli w ogóle jakaś jest (może wyjść nawet mniej).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

Mam pytanko, jakich kabur używacie?

Na razie tylko BobSopot napisał o kaburze z Tajguna za 38zł(w tej chwili nie ma tam żadnej w tej cenie) a ja chciałbym się dowiedzieć, jakich inni używają, gdyż zamierzam kupić ten pistolet i chciałbym do niego kaburę udową, może ktoś jakąś poleci?

Edit:

Czy S&W jest duży(Beretta 93, Desert Eagle, Socom MK23, Walther P99, Hi-Capa 5.1 i inne.), czy średni/mały( Beretta M9/92, Glock 17/18/19/23/26 i inne)

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

No Panowie, nie wiem, czy S&W zmieści się w to... To coś jest przeznaczone do P99, SS 228, itd., tak to wygląda. Tym bardziej, że ma szycie od dołu. P99 ma długość 185mm (mierzenie niezbyt precyzyjne). S&W za Bohemia Air Soft mierzy 228mm. To jest jakby nie liczyć 43mm. Sporo. Jeśli w tej kaburze mieści się P99, S&W wejdzie do niego z trudem na długość. O szerokości nie będę wspominał, bo wszelkie pochodne 1911 mają wąski magazynek, więc nie są szerokie. Szukałem czegoś do Sig Sauera 228. Standardowe kaburki są zbyt wąskie. Podczas wkładania pistoletu sam się przeładowuje. Tak więc http://www.camo.civ.pl/produkt.php?kat=opo...zadzenia&id=376 , tyle znalazłem. Mam kilka zdjęć oryginalnych kabur do serii 1911 i pochodnych, ale nie mam do nich linków. Jakby co wyślę na priv. Znajomy rymarz (nie poeta :D )uszyje.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mam do Was taką prośbe porównajcie S&W 1911 z wersją TM HG , czy opłaca się dawać te 50zł więcej na 1911?? :idea:

 

[ Dodano: Pią 14 Kwi, 2006 ]

oo.....rety....rety ....rety.....S&W 1911 znów na military dostępny, chyba się skuszę :D :D :D 8)

 

 

 

Właśnei dołączyłęm do elitarnego klubu 1911 S&W CG :D :D :D

Mam go od 2 godzin i jestem zachwycony....to wykonanie te elementy metalowe.....ta waga.....mmmm......o zasięgu dużo nei moge powiedzieć bo narazie z balkonu do drzewka sobie strzelam.......po bitce w weekend coś dopisze 8)

 

[ Dodano: Czw 20 Kwi, 2006 ]

Strzelałem z 20 m do bardzo wąskiej latarni...na 3 strzały 3 trafione :D :D więcej nie moge powiedizeć, bo nei miałęm do testu większego terenu 8)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie.... S&W wali duuuuuuuzo lepiej......

Właściwie to jest to chyba najleprza klamka sprezynowa na rynku....(watpliwosci mam jedynie jeszcze co do serii HG TM ale te juz niedlugo sie rozwieja.....) byc moze leprzy jest Desert eagle Cyber guna...nie wiem nigdy nei mialem tego Deagla w lapkach.....

Ale tak szczerze miedzy nami to za tą cene wolalbym sobie kupic Socoma gazowego stti......

Link to post
Share on other sites

DE od Cyber Guna jest rewelacyjnie wykonany, świetnie wyważony, blokuje i otwiera zamek ale strzela stosunkowo słabo, tj. nierówno; w porównaniu ze SW czy Coltem National Match wypada sporo gorzej; ten relowany hophup moim zdaniem bardziej przeszkadza niż pomaga; stały wali zawsze jednako, a tego rudno wyregulować; co podmuch powietrza, to juz kulki lataja inaczej; Jednak i tak go lubię; po mojemu to jeden z najciekawszych pistoletów;

SW 1911 strzela bardzo daleko (kiolka do kilkunastu metrów dalej od Colta National Match), ale od Beretty HPA czy Colta HPA - kłóciłbym sie, czy istotnie widać dużą różnicę w osiągach; HPA nie podrywa tak 0,20-tek (kulek) w górę, jak SW,a zasięg ma prawie identyczny (jeżeli w ogóle jest tu jakaś różnica, to nikła; Różnica kolosalna jest w wykonaniu - SW i Colt NM (podobnie jak DE) wykonane są najlepiej spośród wszystkich sprężyn; Zasięg tych wszystkich "klamek" jest równy, a w przypadku SW1911 większy niż zasięg gazowej Beretty KJ full metal

Link to post
Share on other sites

Właśnei wróciłem smutny ze strzelanki...

Mój 1911 odmówił posłuszeństwa, a mianowicie po przełądowaniu naciskam spust i nic się nei dzieje.... tak jakby spust przestał działać ...

Zaczeło się tak: na początku tak jakby się zaciął i nei mogłem wystrzelic kulki, więc naciągnąłem go jeszcze raz i wystrzelił dwoma. A teraz za każdym razem się tak dzieje a przeładowanie nic nie daje. Pistolet jest naciągnięty ale gdy naciskam spust nic się nei dzieje nie reaguje. Doradźcie coś :(

 

Wybaczcie nie fachowy opis.

Link to post
Share on other sites
pękła Ci sprężyna kurka - naciśnij spust i podnieś kurek, aby wrócił do p[ozycji wyjściowej; kulka zostanie wystrzelona; a potem wyślij go do naprawy
Racja, kolega miał to samo. Jednak na naprawe czekał 2 miesiące :roll: W poniedziałek powinien być
Link to post
Share on other sites

Jak naciągnę kurek sam i nacisnę spust to wraca to pozycji wyjściowej oczywiście bez strzału bo to tylko kurek nie cały zamek i po tej operacji znów strzela noramlnie.....dziwne.... ale tak po pewnym czasie ( może 5 może 6 magazynkach ) dzieje się to ponownie.....niby mam na to sposób ale może jednak go wysłać??

 

Może jednak to nie sprężyna kurka, bo po odciągnięciu kurka i "strzeleniu" moge potem normalnei juz strzelać i wszystko działa.... co myślicie??

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

mam go juz ponad pol roku a ze nie ufam gaziakom ta "klamka" poprostu jest spasik...szukalem czegoś "do boku" (walther juz się tak zdezelował), mial byc glock Tm z serii HG ale że ja fan cal. 45 to zakupilem...i absolutnie nie zaluje...zaluje tylko ze nie wziolem drugiego maga a teraz hajsu nie mam...ps. nie uzywajcie kulek 0,12 (przynamniej nie na dworze, w dudynku looozik), lepiej ciska z 0,20...

 

[ Dodano: 22 Cze 2006 23:18 ]

mój geniusz zawiódł (idiota, chcialem przerobić kabure od P99 na S&W :ściana: ) tak więc zmajstrowałem sobie sam kabure (nazywam ją "woreczkiem transportowym", miałem dośc noszenia klamki w gaciach)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Kiedy nie ma kulek w magazynku zamek zostaje w tyle z tym ze podbija cala gore guna do gory

 

 

mój S&W trochę słabiej strzela niż powinien

 

sprężyna kurka poszła,

 

u mnię pękła sprężynka która blokuja po naciągnięciu sprężynę główną

 

Właśnei wróciłem smutny ze strzelanki...  

Mój 1911 odmówił posłuszeństwa

 

Kulki caly czas leca mi w prawo,

 

Nie wiem czy warto :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...