Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG dwu-funkcyjny


Recommended Posts

Sprawa jest prosta.

Szukam szturmowego, wyborowego AEG-a za (400-650 zł) którego mógłbym "EWENTUALNIE" wykorzystać jako snajperkę (zamaskowanie się, strzały (zasięg na około 50-65m), po zdemaskowaniu walka bliskiego kontaktu (celny zasięg na co najmiej 30m)).

 

PS chodzi mi o coś w tym stylu:

 

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152189394-JG511MG.html

Edited by Damianis
Link to post
Share on other sites

 

Czyli chodzi Ci o chińską replikę NIEISTNIEJĄCEJ BRONI, z plastikiem udającym drewno, która wygląda jak kupa i nie da się tym nikogo ustrzelić powyżej 50 metrów, a na bliższe dystanse strach podchodzić, bo nas śmiechem zabiją?

 

No to jest jeszcze Thundermaul, tej samej firmy.

Link to post
Share on other sites
Nie istnieją specjalne repliki do maskowania

 

Po zdemaskowaniu mnie a nie karabinu i nie chodziło mi o zamaskowanie broni. Czytaj ze zrozumieniem.

 

Chcesz w AEGu zasięg celny 65m

 

Jak napisałem nie chodziło mi o zasięg skuteczny tylko o maksymalny.

Edited by Damianis
Link to post
Share on other sites

Bierzesz cokolwiek chińskiego co ma ok. 450fps i dłuższą lufę (czyli jakieś M16, AUG, F2000...i wiele, wiele innych) + b. dobra precka, gumka i ew. komora. A potem maskujesz. Nie ma replik robionych pod maskowanie. Zamaskować można każdą, jak się ma trochę inwencji i wyobraźni. W AS do tego jest łatwiej, bo nie musisz się martwić o wyrzut łusek, pracujący zamek i rozgrzewającą się lufę. Ostatnio Betę Specnaz na zimowo zamaskowałem kawałkiem szmaty i opatrunkami wojskowymi.

Edited by SterylizatorPL
Link to post
Share on other sites

Najlepiej kupić G36 wersję długą, dokupić do niej tłumik, dwójnóg i celownik snajperski z mocowaniem.

 

(opcjonalnie) Jeszcze można dokupić gumkę hop up lepszą, lufę precke.

 

Tylko te G36 nie może być JG tylko lepsze jakieś.

Gazowa ewentualnie replika może być firmy WE np (nie WELL).

 

POZDRO

Link to post
Share on other sites

Czyli można by tego użyć jako parasnajperki?

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152191814-JG1038.html

 

Jak najbardziej . Ale żeby miec dobrą "parasnajperke" , należy zainwestowac w dobrą lufe precke i silikonową gumkę hop up. To poprawi celnośc . Natomiast aby miec większe osiągi , przydałby się tunning mocowy - który "trochę" kosztuje .

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

A co to jest parasnajperka? Snajperka, którą mają paratroopersi?

 

Albo porządna snajpa za 2500-3000 zł, która bije na 70-80 metrów, albo dobra szturmówka z zasięgiem 55 metrów.

 

G3 i Sig 550 JG są ok, ale zapomnij o zasięgu 55 metrów bez tuningu (w przypadku G3 upgrade będzie droższy niż Siga, bo ma gearbox v.2, który gorzej znosi duże moce). Polecam serię AK - RK Boyi lub Cyma od 040 w górę. Domontujesz celownik PSO i będzie "parasnajperka". A zasięg stokowych kałaszy jest baaardzo ładny i bije na wstępie obie propozycje JG.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...