Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oglądałem sprawozdanie z iwa z stanowiska EA. Pan prezenter mówił o tym, że powstaje nowa seria ADC i Tangodown które będą składane we Włoszech z włoskich materiałów. Dodatkowo pokazywali też DSR-1 które wyjdzie w wersji sprężynowej, GG i Co2. Jestem ciekaw ich włoskiej jakości. Nowa seria ZM będzie pozbawiona BB i będzie tańsza.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć.

Staję właśnie przed wyborem pierwszej Mki (i w sumie repliki w ogóle) - wybór padł na EA.

Myślę albo o wersji Lone Star Tactical (np. ta)

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&products_id=2378

 

Lub z serii Z-M:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&products_id=2407

 

Za LST, tak przynajmniej myślę, przemawia gearbox KA, natomiast zetka jest tańsza i ma coś opisywane jako system szybkiej wymiany sprężyny.

Co myślicie o tych opcjach? Ten system wymiany to tylko bajer w opisie czy rzeczywiście fajna sprawa (szczególnie dla nowicjusza). Generalnie i tak chciałbym podnieść fps-y do 400-410 więc bez wymiany sprężyny i tak się nie obejdzie. Pytanie czy wtedy wymieniać sprężynę czy też dodatkowo inne elementy.

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

 

 

Cześć.

Staję właśnie przed wyborem pierwszej Mki (i w sumie repliki w ogóle) - wybór padł na EA.

Myślę albo o wersji Lone Star Tactical (np. ta)

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&products_id=2378

 

Lub z serii Z-M:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&products_id=2407

 

Za LST, tak przynajmniej myślę, przemawia gearbox KA, natomiast zetka jest tańsza i ma coś opisywane jako system szybkiej wymiany sprężyny.

Co myślicie o tych opcjach? Ten system wymiany to tylko bajer w opisie czy rzeczywiście fajna sprawa (szczególnie dla nowicjusza). Generalnie i tak chciałbym podnieść fps-y do 400-410 więc bez wymiany sprężyny i tak się nie obejdzie. Pytanie czy wtedy wymieniać sprężynę czy też dodatkowo inne elementy.

 

Sam wiesz najlepiej jaki masz plan. Piszesz ze chcesz 400 fps wiec nie jestes fanem CQB. Jezeli bedziesz kupowal jakiegos boczniaka to system wymiany sprezyny nie jest zadnym plusem.

Jesli pytasz o zdanie ja bym nie wymienial sprezyny co chwila (replika to nie sloik dzemu- nie rozkrecaj jej co tydzień) tylko kupil druga (nawet krotka) bron na potrzeby wtargniecia do budynku. Na pewno będziesz kiedys musiał.

 

Do konkretnego wyboru to sklonilbym sie na EA.

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

 

Mam okazje kupić w dobrej cenie eMke EA po lekkim tunningu (~440fps, coś w stylu tuningu zbrojowni).

Posiadam już replikę innego producenta w podobnej konfiguracji która zasuwa bezproblemowo na 11,1V.

Pytanie brzmi czy mogę identycznego zasilania używać w replice EA?

Link to post
Share on other sites
Witam

 

Mam okazje kupić w dobrej cenie eMke EA po lekkim tunningu (~440fps, coś w stylu tuningu zbrojowni).

Posiadam już replikę innego producenta w podobnej konfiguracji która zasuwa bezproblemowo na 11,1V.

Pytanie brzmi czy mogę identycznego zasilania używać w replice EA?

Mozesz, ale doradzam instalacje mosfetu inaczej wypalisz styki. Kostka stykowa king armsa ma tylko jeden zamiennik (ultimate) i nie jest to tania zabawa.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dużo zależy od części oraz szybkostrzelności jaką osiąga Twoja replika. Jeśli masz (na rybkę) płaską aluminiową głowicę tłoka to nawet gearbox CNC klęknie. Możesz rozważyć dołożenie zderzaka na głowicę tłoka albo sorbopadu jeśli się obawiasz o trwałość czoła GB.

Link to post
Share on other sites

Akurat szkielet od świni mimo tego, że jest wielkim klockiem ma z przodu całkiem średnią konstrukcję, a o jakości użytego przez A&K znalu nawet nie ma co wspominać...

 

A co do SHSa, to napisz może coś więcej, bo jest jednak zasadnicza różnica czy siedziało tam np. 120, czy 170... I czy jest możliwe, że szkielet miał jakąś wadę fabryczną?

Link to post
Share on other sites

Uklad robiiny na szybkostrzelnosc bardzo wysoka (30+) bez dsg. Dokładnego setupu juz nie podam,bo nie pamiętam. Pęknięcie poszło od góry przy oknie cylindra od czola gb.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś może czy w stocku replika EH02AR/EH01AR posiada zaczep do pasa jednopunktowego? I swoją drogą jakby ktoś szukał w dobrej cenie krótkiej wersji (EH02AR) to w PL nie idzie znaleźć ale za to tutaj mają: http://www.softairrastelli.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&category_id=227&product_id=3826&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=en (zamawiać trzeba jednak przez maila info@softairrastelli.com piszcie tam prostym angielskim, jak trzeba to chętnie pomogę w zamówieniu)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Panowie, mam następujący problem. Moje magazynki metalowe BOYI świetnie podawały kulki w emce. Nagle pewnego dnia wszystkie przestały podawać. Okazuje się, że magazynek po włożeniu do komory sam wypada/wypada przy pociągnięciu bez zwalniania blokady. Próbowałem zidentyfikować problem, ale za cholerę nie wiem o co chodzi. Oklejanie izolką też nic nie daje. Plastikowy pmag od beta project i magi aresa podają elegancko i nie wypadają z gniazda. Wie ktoś co może być przyczyną?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...