Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prowadnicę musisz wstawić taką jak do wersji ze składaną kolbą. Risy "zwykłe" (w typie Knightsa) wsadzasz bez rozkręcania czegokolwiek, odciągasz deltaring wyjmujesz plastik, wsadzasz risa, puszczasz deltę.

Link to post
Share on other sites

@Nath

tzn źle mnie zrozumiałeś albo ja cos źle napisałem, chciałbym wymienić kolbę stałą na stałą ale innej firmy bo ten kolor kolby mi nie odpowiada, i czy będzie mozna wsadzić ja bęzproblemowo bo to coś wystajaće z tyłu body moze przeszkadzać.

 

a kontynuacja 2 pytania, czy risy nie będą się telepać, bo z tego co wiem risy przykręca sie jakimiś śrubami.

Link to post
Share on other sites

Co do szyn to czytaj mój post #564 na 29. stronie tematu. Co do kolby to szczerze mówiąc trudno będzie znaleźć taką lepiej odwzorowaną, może G&P jak Obi pisał wyżej, ale nie jestem przekonany, że będzie ładniejsza. Powinna pasować bez przeróbek i innych problemów.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czołem, nabyłem drogą kupna evolution airsoft - lone star border patrol sbr, niestety w pudełku nie było instrukcji. Czy któryś z posiadaczy mógłby mi przesłać skan.

BTW. czytałem, że z klekoczącą kolbą można sobie doradzić poprzez dokręcenie, jeszcze się nie zagłębiałem ale może ktoś podpowie które śruby robić?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli lata sama kolba (ta plastikowa) to nic nie dokręcasz, kupujesz w pasmanterii pasek rzepa miękkiego, zdejmujesz kolbę, naklejasz rzep na prowadnicę kolby "od góry" i zakładasz na to kolbę, klekotanie/kolebanie znika.

Jeśli zaś trzęsie się prowadnica kolby to zdejmujesz kolbę, potem imbusem odkręcasz nakładkę z tyłu, długim śrubsztakiem dociągasz śrubę krzyżakową w prowadnicy kolby (jest naprawdę głęboko), potem składasz całość do kupy i na sam koniec dociągasz nakrętkę przy korpusie od strony prowadnicy kolby (powinno dobrze dobić się palcami, ale możesz sobie pomóc kluczem do tarcz do szlifierki kątowej).

Link to post
Share on other sites

Udało się odkręcić śrubę w prowadnicy, jest o niebo lepiej, ale jutro i tak przykleję rzep bo sama kolba trochę lata. Dzięki wielkie. Ps. Na jakich bateriach latacie? Ja dostałem gratis jakiś pakiet baterii (nie lipo) i wchodzi bardzo na wpych i trochę odkształca chwyt (pojawia się szpara).

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja mam w kolbie lipo 11,1 Turnigy (batona), wraz z mosfetem. Kolba się nie składa ale replika latała jak kosiarka. Teraz, po wymianie zębów na stockowe, jest trochę słabiej, ale i tak wystarczający terror sieje :D. Tyle że znowu wytarł mi się zwalniacz maga, kupiłem jakiś lipny chyba :/.

Link to post
Share on other sites

Ja się jednak zastanawiam nad 7,4V (jestem świeżak, ale ktoś ogarnięty powiedział że do tej repliki w stocku lepiej 7,4). Chłopaki z gunfire dobrali mi taką http://gunfire.pl/product-pol-1152206124-Akumulator-LiPo-7-4V-1800mAh-20-40C.html, co sądzisz?

 

I jeszcze jaką ładowarkę warto kupić? Ponownie chłopaki z gunfire dobrali taką: http://gunfire.pl/product-pol-1152207676-Ladowarka-Redox-Alpha-V2-COMBO-z-zasilaczem-.html - kupa kasy...

Link to post
Share on other sites

W zimie prostownik ducha wyzionął (niestety okazało się to późnym wieczorem, jak sklepy były pozamykane), a musiałem reanimować aku w aucie, to naładowałem akumulator samochodowy imaxem b6 (program do baterii Pb+odpowiednie ustawienia, zgodnie z tym co na akumulatorze jest napisane, jedyny problem to fakt, że ciężko krokodylki z zestawu tak rozszerzyć żeby pasowały na bolce w akumulatorze samochodowym), ta ładowarka Redoxa, którą linkowałeś, to klon Imaxa b6.

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj ładowarek i baterii w sklepach ASG. Mają tam ceny z kosmosu.

 

Tutaj masz ładowarkę z zasilaczem, możesz tez poszukać w innych sklepach modelarskich - http://allegro.pl/ladowarka-redox-alpha-v2-combo-zasilacz-promocja-i6158705929.html?reco_id=d11bdc06-339b-11e6-b6a6-56847afe9799&ars_rule_id=201

Sklep też polecam, na gwarancji wymienili mi tą ładowarkę na nową bez problemów.

Link to post
Share on other sites

Dziś odkryłem, że dźwignia selektora ognia kręci się naokoło :-/ ...wszystko niby działa, ale dziwne to trochę.

Nie wiem czy tak od nowości czy coś się zepsuło.

Czy sama dźwignia powinna być sztywno w tej samej odległości od samego body? U mnie można ją zarówno docisnąć jak i odgiąć od body. "Pin" na którym się trzyma siedzi sztywno względem repliki tylko sama dźwignia na tym pinie się kolebie.

Napiszcie jak to u Was wygląda.

Link to post
Share on other sites

Za to klikanie odpowiada mała kulka, nie pręcik. Jeśli selektor się kręci w kółko to znaczy że się odkręca. Żeby to poprawić trzeba wyjąć gb z korpusu. Nie wiem czy warto to robić samemu, jeśli jest gwarancja.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...