Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

W EH01AR metalowe reale Specny wchodzą ciężko, siedzą sztywno, czasem trzeba wyszarpywać z gniazda, w jednym z pięciu musiałem podszlifować okno na zaczep zwalniacza. Podawały bez problemów. Z czasem w dwóch czy trzech pojawiły się szpary między połówkami plastikowego wkładu, jednak nie wpłynęło to na ich działanie.

Edited by KubaL17
Link to post
Share on other sites
  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki za odpowiedź. Jesteś pewny, że ta się zmieści? Jak z jej pojemnością, 1200mAh to wystarczająca pojemność aby bez problemu pobawić się na jednej strzelance? Wybaczcie głupie pytania, ale to mój pierwszy AEG i dopiero się z całą sytuacją zapoznaje :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A gdzie tam, ten ząbek co łapie maga wyglądał jakby go pilnikiem wytarł. Miałem inny zatrzask (używany G&P) i różnica w grubości była spora.

 

Przypadek czy to wrażliwa część?

Zapobiegawczo używać plastikowych magów? Inne metalowe też piłują ząbek?

Ma ktoś podobne doświadczenia do Nath-a?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam Lone Star Border Patrol SBR z plastikowymi nakładkami na lufę (które notabene nie mają żadnych luzów, szacun) i przymierzam się do wymiany na takie z szynami. Tak, wiem, że trzeba będzie przełożyć kable na tył, rozkładanie GB, gwarancja itd. ale na razie ten temat pomijam.

 

Chcę takie mocowane na pierścień delta. Nie freefloaty.

 

Zależy mi, by te szyny siedziały sztywno - które polecacie? Czy ta sztywność to bardziej kwestia pierścienia Delta w mojej replice czy samych szyn? Kto ma doświadczenia w tej kwestii i się nimi podzieli?

 

Czy może zawaliłem sprawę i trzeba było od razu dołożyć do wersji z fabrycznymi szynami? :D Tylko te 300 zł różnicy robiło swoje

Link to post
Share on other sites

Sztywnosc wynika glownie z jakisci szyn. Risy w typie kac maja ramie zapierajace o rure gazowa (w aeg o atrape) regulowana srubka. Chinczycy odwzorowuja to slabo (kiepski stop i gwint wyrabia sie szybko) albo wcale, a wtedy szyny trzymaja sie tylko na tarciu o deltaring. Szukaj szyn king armsa albo oemow tego producenta. Dobrze odwzorowane i da sie je rozeprzec tak zeby nie lataly.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Spróbuj wyg

Mam Lone Star Border Patrol SBR z plastikowymi nakładkami na lufę (które notabene nie mają żadnych luzów, szacun) i przymierzam się do wymiany na takie z szynami. Tak, wiem, że trzeba będzie przełożyć kable na tył, rozkładanie GB, gwarancja itd. ale na razie ten temat pomijam.

 

Chcę takie mocowane na pierścień delta. Nie freefloaty.

 

Zależy mi, by te szyny siedziały sztywno - które polecacie? Czy ta sztywność to bardziej kwestia pierścienia Delta w mojej replice czy samych szyn? Kto ma doświadczenia w tej kwestii i się nimi podzieli?

 

Czy może zawaliłem sprawę i trzeba było od razu dołożyć do wersji z fabrycznymi szynami? :icon_biggrin: Tylko te 300 zł różnicy robiło swoje

 

Spróbuj szyny Omega Rail Daniel Defense - front mocowany na delte, tylko różnie może być ze sztywnością airsoftowych kopii - najlepiej przymierzyć.

 

Rozważ też opcję olania RISów - wiadomo kwestia gustu itd, ale jak tylko potrzebujesz szyn (do montażu różnych dupereli oczywiście, pomijam kwestie "wyglądowe") to rozważ przeróbkę na MOE - lżej, wygodniej, nie trzeba przerzucać kabli, nie kaleczysz łap czy rękawiczek...

Edited by Snols
Link to post
Share on other sites

Ja bym zaczal od szyn przykrecanych do plastikowych okladzin na dole, latarke mozna na offsetowym montazu do podstawy muszki. Chyba ze potrzebujesz tego dla wygldu (stylizacja). A jak kogos szyny w rece kluja to panele ochronne niech zalozy:).

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie potrzebuję typowych risów do zamocowania latarki. Powiedzmy więc, że te risy to moje widzimisię dla lansu i jest to jedyny powód. Proszę więc mnie nie przekonywać do MOE ani szyn przykręcanych do fabrycznego frontu, bo z tym akurat sam mam pewne doświadczenie :)

Link to post
Share on other sites

Chcesz zatrzymać oryginalną podstawę muszki czy chcesz iść w niski blok gazowy?

W zależności od twojego wyboru, osobiście poszedłbym w niski blok gazowy i szyny 9 przy lufie 10,3.

Tutaj masz szyny 9 cali na delta ring, są ustalane imbusami wiec siedzą sztywno. Jeśli nie chcesz chińczyka to MB też je robi ale w pl ich nie ma.

Tutaj masz odmianę 7 calową pod zwykłą podstawę muchy.

Link to post
Share on other sites

Mam luz między komorą zamkową a spustową (czyli połówkami korpusu). BYĆ MOŻE wynika to z tego, że fabryczny pin zastąpiłem chińskim - ponieważ ten chiński jest zakręcany, a ten system z maciupką sprężynką wchodzącą w zawias klapki wyrzutnika łusek to jakieś nieporozumienie.

 

Jak zniwelować ten luz?

Link to post
Share on other sites

a wie ktoś czy bezproblemowo da sie tam umieścić szyny ris (specny lub shs) na front karabinu lone stan border patrol? bo cos tam wyczytałem ze troche inaczej jest to zrobione. i jak to zrobić?

p.s posiadam klucz do delta ringu

 

i jeszcze jedno pytanie, bo kolba mi się strasznie ni podoba i nie będzie za bardzo pasowała pod szpej, czy można zamienić na kolbe od g&p albo innych firm? bo z tego co mi wiadomo lone star ma dziwną prowadnicę kolby (czy tam coś innego) jeśli ktoś posiada wersję ze stałą kolbą może ktoś podesłać zdjęcia śrub i wejścia na śruby?

Edited by DJprecel
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy Ci to pomoże, ale właśnie kupiłem od gościa na wumazgu kolbę typu L119 zdjętą z repliki G&P i siedzi lepiej niż stockowa - bez luzów. Na prowadnicy mam zastosowany patent z miękką stroną rzepa, więc pewnie bez tego by były lekkie luzy

Link to post
Share on other sites

a wie ktoś czy bezproblemowo da sie tam umieścić szyny ris (specny lub shs) na front karabinu lone stan border patrol? bo cos tam wyczytałem ze troche inaczej jest to zrobione. i jak to zrobić?

p.s posiadam klucz do delta ringu

 

i jeszcze jedno pytanie, bo kolba mi się strasznie ni podoba i nie będzie za bardzo pasowała pod szpej, czy można zamienić na kolbe od g&p albo innych firm? bo z tego co mi wiadomo lone star ma dziwną prowadnicę kolby (czy tam coś innego) jeśli ktoś posiada wersję ze stałą kolbą może ktoś podesłać zdjęcia śrub i wejścia na śruby?

Kolbę możesz założyć każdą, ja polecam SFkę KWA (jak się uda kupić), siedzi super sztywno bez kombinowania dodatkowego, dobrze i bez luzu siedzi też oryginalna kolba magpul pts typu moe/ctr. Do chińskich SFek (próbowałem A&K i jakiegoś kompletnego ACM w stylu Systemy PTW) trzeba nakleić pasek z "miśkową" stroną rzepa na prowadnicę i szafa gra.

Co do szyn to zależy jakie szyny, tak czy siak kable trzeba przewalić do tyłu, bo we froncie masz baterię i pod szyny nie wciśniesz nic sensownego (ze względu na atrapę chłodnicy).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...