Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czy sr25 pj z tajwan. ma 470fps


Recommended Posts

Tak, ma tyle FPS. W stocku zasięg skuteczny nie jest zbyt duży, zazwyczaj zamyka się w przedziale 50-55 metrów, czasami więcej, czasami mniej. Całkowity zasięg większy, choć w przypadku tej repliki podstawą jest często wymiana gumki hop-up i komory hop-up, bo stockowe nie zawsze działają poprawnie. Przy dobrze działającym hop-upie da się z tych FPSów w tej replice wyciągnąć zasięg całkowity dochodzący nawet do 80 metrów.

 

A co jest lepsze - poczytaj w odpowiednich tematach poświęconych tym replikom.

 

Używaj polskich znaków.

Link to post
Share on other sites
To jeszcze do nowej pukawki jeszcze musze dokladac?

Przynajmniej 100-150 złotych (gumka, komora), a najlepiej 500-700 (akumulator, ładowarka, komora, gumka, sprężyna, precka). W przeciwnym wypadku, kałach od Cymy serii 040/048 będzie miał bardzo podobne osiągi do Twoich.

 

EDIT:

 

Jeśli nie musi to być SR i jeśli nie masz zbyt dużego pojęcia o tuningu - KWA będzie dla Ciebie lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Poraszka to co nie kupie nowego to i tak w niedlugim czasie bede dokladal? To lepiej kupic cos za 700zl i 500 w tuning?

 

A do tego co napisal logan to na stronie z sr25 pisze ze tyle jest tam po tuningu i nie trzeba wymieniac to co tajwan gan klamie?

 

 

"Poraszka" to jest ten post, Poprzednie równiez. Przypominam o regulaminie.

Arend

Link to post
Share on other sites

I musisz pamiętać, że w chinolach fpsy spadają niezwykle szybko. Ja po pół roku musiałem wymienić sprężynę (sp130), bo zmiana zasięgu naprawdę była zauważalna.

 

Kolego - nie generalizuj.

To Ty musiałeś wymienić sprężynę.

Co automatycznie nie jest jednoznaczne z tym że trzeba to robić we wszystkich replikach produkowanych w Chinach.

Link to post
Share on other sites

W ekipie 3 chłopaków ma P&J, każdy miał podobny problem, po pół roku trzeba było wymienić sprężynę. Nie wiem, czy to generalizacja, ale jeśli tak, to przepraszam za wprowadzanie w błąd.

 

Hader- nie, tajwan nie kłamie, części, które wymienili rzeczywiście są wymienione, ale nie oznacza to, że nie trzeba włożyć w niego jeszcze więcej kasy. Jeśli chcesz zacząć od podstawy, kup takiego, ale przygotuj się na to, że za rok będziesz musiał wymienić szkielet gb, bo stockowy bardzo szybko pęknie, a i Twoje oczekiwania względem repliki się zmienią. Będziesz chciał mieć większe skupienie, wymienisz lufę na precyzyjną, gumka przestanie Ci kręcić kulki i trzeba będzie ją wymienić, batka będzie Ci ciągnąć 2h zamiast 5 godzin strzelania, itepe itede. tak można wymieniać pół godziny :) Welcome to airsoft :)

Link to post
Share on other sites
ale przygotuj się na to, że za rok będziesz musiał wymienić szkielet gb, bo stockowy bardzo szybko pęknie

Mój ma 30 000 kul przebiegu na SP140 od Guardera i póki co 3 000 na SP150. Mojego egzemplarza używam od 3,5 roku.

 

Co nie zmienia faktu, że trzech moich znajomych wykończyło szkielety w swoich pejotowych SR. Dwóch z nich katowało replikę przy temperaturach sięgających do -19 stopni strzelając w dodatku w trybie automatycznym, a trzeciemu pękł kilka strzelanek po zamontowaniu SP170. Pozostali lokalni użytkownicy SR raczej nie narzekali.

Link to post
Share on other sites

Dzieki to chyba wezme tego defendera od kwa m4 za 1250zl raczej bedzie mniej awaryjnym i nie tak czesto porzerajacym kase sprzetem tylko ta donosnosc kulek 40m to troche malo przy 390fps dlaczego wlasnie jest taka slaba?

 

 

Wez M KWA ,ale Gen2 ,albo LMT/KWA. Zasięg pewnie większy,tylko używaj kulek 0.25g ,no i nie oczekuj zasięgu 100metrów od razu bo to ASG tylko jest..

Link to post
Share on other sites

dzieki jak mozesz to podpowiedz mi czy ten jest dobry LMT Defender 16 Patrol RIS

[LMT-DEF-16PR] 1249,00zł firmy kwa tylko doczytałem sie ze jest skuteczny tylko do 40 m

 

 

Tak jak Tobie nie chce się szukać informacji na forum,tak i mnie nie chce się szukać takiego modelu w internecie. Nawet linka nie podałeś.

Myślisz,że w ASG walki toczą się na dystansie 200-500 metrów? Nie. 40-50 metrów zazwyczaj wystarczy,przynajmniej na lokalnych strzelankach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...